Hallo allemaal, Ik weet nu sinds afgelopen zaterdag dat ik zwanger ben van mijn eerste kindje. Mijn grootste wens en droom is uitgekomen en dan al na 2 maanden. Ik voel me vandaag erg down....en dat snap ik niet, want ik wil zo graag dit kindje. Vanwaar dan die downheid? Verder voel ik meerdere keren op een dag alsof ik licht vloei, maar vervolgens op de wc is het wat vochtig maar geen kleur ofzo, wat zou dat zijn? Ben erg trillerig en moe. Ben zo bang dat ik een miskraam krijg, het is nog allemaal zo pril. Liefs Vanessa
In ieder geval wel van harte gefeliciteerd! En onzekerheid hoort denk ik bij iedere zwangerschap hoor meid. Probeer jezelf zo min mogelijk druk te maken want dat is niet alleen slecht voor jezelf, maar ook voor je kindje! Succes!
Meisje0123, Dank je wel voor de lieve woorden! Ik zit momenteel gewoon niet lekker in mijn vel. En waarschijnlijk ligt het gewoon ook aan de hormonen, er gebeurt natuurlijk zoveel in je lichaam. Jij ook succes....hopelijk voor jou ook snel een positieve test!
gefeliciteerd meid tijdens een zwangerschap kun je meer last hebben van witte vloed. zolang het geen bloed is zou ik proberen je geen zorgen te maken meid dikke knuffel!