Nou, simpele vraag.. Wat doen jullie als je niet kunt slapen? Ben hartstikke moe, maar kan maar niet in slaap komen.
ik heb bij therapie een aantal tips gekregen: - lig op je rug, leg je handen op je buik en bij elke uitademing tel je. En dan tot 5 of 10 en dan weer overnieuw beginnen. zo concentreer je alleen daarop en val je daarop in slaap. - ga op je rug liggen, en ga helemaal op in je lichaam: ga nadenken over waar je tenen liggen. Voel alles liggen. 'zak door het matras heen'! Slaapse!
Kopje thee drinken, beetje lezen, warme douche nemen... en dan weer in bed en een nieuwe poging wagen. Slaap lekker
Ik kan het eens proberen! Hoop dat het lukt, want moet morgen weer werken haha. (gelukkig maar een halve dag )
Niet focussen op MOETEN slapen, dan lukt het nooit. Een boek lezen, val je vanzelf in slaap. Kop thee Welterusten!
Oooohw genoeg om te proberen haha! Ik hoopdat ik iets vind waardoor ik kan slapen, want heb echt moeite met in slaap komen :S Komt misschien wel omdat ik normaal op mijn buik slaap, maar dat gaat nu niet.
ik ga vaak ff door huis lopen, wat drinken, naar de wc, in t ernstigste geval ff tv kijken naar n saai progje(lang leve de digitale kanalen humor tv midden in de nacht enzo )
hihihi drink een glaasje alcohol......dat helpt bij mij altijd wel! Niet teveel natuurlijk als je morgen moet werken
Na mijn bevalling had ik dus ook last van niet kunnen slapen en in slaap komen... een kop warme melk met anijs deed wonderen...! Dat anijs is te koop in de vorm van blokjes van het merk de Ruijter! (is ook daarvoor bedoeld en bovendien ist lekker)
Wat ik doe als ik niet kan slapen is, computeren, tv kijken, warme chocolademelk drinken, douchen, nm vriend wakker houden met mn geklets, beneden op de bank hangen en "bedsporten" help ook nog wel eens om daarna lekker te kunnen slapen! Maar volgens mij zijn mn tips wat laat, want ik hoop voor je dat je ondertussen al wel in slaap gekomen bent!
Toen ik nog werkte en terug kwam van een avond dienst kon ik ook nooit binnen een paar uur slapen vooral omdat je soms wist dat je weer een vroege dienst had. een glaasje wijn deed dan wonderen. Nu ook langleven UPC haha als ik niet kan slapen. probeer vaak ook te lezen en dan slaap ik eindeijk en dan word de kleine wakker maar ach. Voor me zwangerschap nam ik wel eens druppels van vogel dat hielp nog wel eens.
probleem bij niet kunnen slapen is meestal liggen te 'piekeren'.. tenminste zo is het bij mij! je blijft maar denken denken.. tot je tegen jezelf zegt: STOP niet meer denken! en zogauw je weer ergens aan denkt: STOP! Dit volhouden totdat je slaapt... haha tip van mn moeder en het helpt echt bij mij!
Uiteindelijk heerlijk kunnen slapen! Wel nog met de tv aan haha. Was gewoon zomaar in slaap gevallen.
Ik heb een wat vreemde manier, al sinds kind hoor. Ik beeld me in dat ik een of andere zielige fabrieksarbeider in China ofzo ben, die zich een slag in de rondte werkt en maar een paar uur heeft om te kunnen slapen, dus die moet wel slapen. Beetje vreemd, maar het werkt wel !
Klinkt eigenlijk heel logisch Jo79! Slim bedacht! Ik zelf lees gewoon altijd tot ik echt moe word en mijn ogen dichtvallen...en soms ga ik nog even naar beneden voor een kopje thee en een sigaretje...wil ook wel helpen!