Hoi allemaal, ik ben nu 25 weken zwanger en heb nu zo'n 3 tot 4 weken last van mijn rug en dan voornamelijk het middengedeelte. Het lijkt wel alsof mijn wervels in elkaar gedrukt worden ofzo....Ik slaap erg slecht hierdoor. Kan niet op mijn rechterzij ivm die rib die geirriteerd is, dus alleen de linkerzij blijft over. Maar de hele nacht is echt geen doen. Mijn klachten lijken ook te vergeren, omdanks warme baden voor het slapen, ingestut liggen door kussens.... Overdag gaat het wel als ik maar niet teveel in elkaar gedoken zit (wat ook steeds moeilijker wordt met die buik ). Zal ik gewoon de fysio maar bellen en zullen die iets voor me kunnen doen? Heeft iemand van jullie hier ervaring mee? Ik houdt het echt geen 3 maanden vol op deze manier, heb nu al chronisch slaaptekort... Thanx Daffie
Ik zou sowieso de fysio even bellen. Die kunnen vast wat voor je doen? Heb je een voedingskussen? Mij helpt het daar mee te slapen (armen en benen om het kussen heen) Scheelt echt veel bij mij. Succes! Hoop voor je dat de laatste 3 maanden minder pijnlijk zullen zijn!
fysio inderdaad, liefst 1 met goede rug ervaring en bekken ervaring. Anders osteopaat, kan ook goed helpen. Heb je al eens geprobeert (voorzichtig!) de bovenkant van een deur/ bovenkant trede van trap te pakken en daar met rechte rug een beetje aan te hangen.. bij extra pijn stoppen. Maar dit wil mij nog wel eens helpen als alles weer een scheef is gezakt.