Anticonceptie en zorgverzekering

Discussie in 'De lounge' gestart door Angeliekie, 20 nov 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Angeliekie

    Angeliekie Bekend lid

    29 apr 2013
    520
    8
    18
    Vanaf volgend jaar heb ik geen aanvullende verzekering meer, dacht dan is het mss handig om de nuvaring nu al voor een jaar te bestellen, het is al hartstikke duur en volgend jaar dus nog duurder voor mij.

    Zou dat kunnen?
     
  2. kwebbel1984

    kwebbel1984 Fanatiek lid

    30 okt 2012
    1.027
    0
    0
    Misschien moet je even contact opnemen met je verzekering en apotheek. Weet niet welke verzekering dus weet ook niet voor hoeveel er vergoed word. Ik heb vanaf volgend jaar ook geen aanvullende verzekering meer maar heb vorige maand nog wel een spiraal laten plaatsen á 160 euro. Werd volledig vergoed en zit voor 5 jaar.
     
  3. Tweekids

    Tweekids VIP lid

    26 aug 2012
    13.148
    330
    83
    Vrouw
    Kraamverzorgster & hypnobirthing docent
    Kan gewoon hoor, moet je wel opschieten :)
     
  4. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    #4 Imensa, 20 nov 2013
    Laatst bewerkt door een moderator: 20 nov 2013
    Hier mag je voor een jaar mee. Ze kijken in de computer of dat er misbruik van word gemaakt. Dus hier niet mogelijk.

    En zo onwijs duur is het niet. Ik betaal voor een heel jaar 40 euro. Dat is zon 3,50 per maand.

    edit zie dat je voor jou anticonceptie iets meer kwijt bent zon 10 euro per maand. is nog redelijk te doen.
     
  5. Aster14

    Aster14 Fanatiek lid

    9 mei 2012
    1.689
    8
    38
    Docent
    Midden van het land
    Energiek verzekering vergoedt anticonceptie zonder aanvullende verzekering, dacht ik!
     
  6. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    Maar je zult toch eerst je 350 eigen risico moeten opmaken. Dus als je niet in ziekenhuis terecht komt en alleen wat meds moet hebben in 2014 betaal je het nog zelf.
     
  7. Aster14

    Aster14 Fanatiek lid

    9 mei 2012
    1.689
    8
    38
    Docent
    Midden van het land
    Ja, goed punt!
    Maar dat probleem houd je altijd wel.. En als ik naar mijn eigen situatie kijk, ben ik ieder jaar in februari mijn eigen risico al kwijt.. Haha!
     
  8. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Ik krijg mijn nuvaring niet voor 1 jaar mee hoor! Vanwege het bewaaradvies, dat hij in de koelkast moet zeg maar. Bij hoge uitzondering kreeg ik hem vorig jaar weer voor 3 maanden mee toen ik op vakantie ging, (ik had net een nieuwe ring ingebracht en moest op vakantie de 3de van het doosje inbrengen. Ik wilde graag reserve hebben voor het geval ik die laatste kwijtraakte) maar dat was echt niet de bedoeling1

    Overigens: Ik heb bij CZ een verzekering met een aanvullende verzekering van 7.80. Uit de aanvullende verzekering krijg ik de nuvaring gewoon vergoed. Ik betaal dus 23.40 per 3 maand aan aanv. verzekering en van de nuvaring word helemaal vergoed (à 36nogwat) Voor mij loont het dus juist om die aanvullende verzekering te hebben.

    Het is dus zeker de moeite om even te kijken of je met een aanvullende verzekering niet goedkoper uit bent. AC word vaak tot 200 euro op jaarbasis vergoed, daar kom je met de nuvaring niet aan.
     
  9. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Niet als het om een vergoeding gaat uit de aanvullende verzekering! Ik heb navenant geen zorgkosten gehad dit jaar en ik krijg het bedrag van de nuvaring volledig terug. Wel kun je soms een eigen bijdrage hebben, maar dat geld niet voor anticonceptie.
     
  10. Angeliekie

    Angeliekie Bekend lid

    29 apr 2013
    520
    8
    18
    Las dat iemand zei dat de ring maar 10€ kost. Nou hier niet hoor, ik moest laatst €40,- betalen waarvan ik een gedeelte terug krijg van de verzekering. Ik heb 'm besteld dus ben benieuwd morgen.
     
  11. Bluesky

    Bluesky VIP lid

    1 okt 2007
    5.941
    0
    36
    Verzorgende-IG
    Heerewaarden
    Nou ja, 1 ring kost idd ongeveer 10 euro... Ik betaal iets van 36 euro voor 3 maanden, dus zeg maar 12 euro per maand. Ik krijg wel alles vergoed.
     
  12. moonymuppet

    moonymuppet Niet meer actief

    hier voor 3 stuks 44,24.. maar ik gebruik hem niet meer dus weet niet wat hij nu kost.
     
  13. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    Degene waarop ik reageerde had het over een vergoeding uit basisverzekering ;)
     
  14. Imensa

    Imensa Niet meer actief

    Kosten | Mijn anticonceptie

    Hier een overzicht. De mijne staat er ook tussen en klopte ook vandaar dat ik er vanuit ging dat de rest ook wel zou kloppen.
     

Deel Deze Pagina