Hoi meiden, Zoals jullie in mijn handtekening kunnen lezen heb ik aardig wat miskramen gehad en durfde ik eigenlijk niet meer opnieuw zwanger te worden. We zijn er toch voor gegaan met de "afspraak" mocht de zwangerschap weer fout gaan dat we het (voorlopig) alleen bij onze dochter zouden houden! Vanmorgen had ik om 08:40 de echo en volgens mijn eigen berekening zou ik precies 6 weken zwanger zijn. Ik was me er van bewust dat er weer fout nieuws zou zijn of nog geen kloppend hartje. Tot mijn verbazing was ik al 8 weken en 6 dagen zwanger en zag je al een kleine uk met kloppend hartje Vanmiddag hebben we ook nog de sleutel van ons nieuwe huis gekregen! Ja vandaag is echt onze dag
Jippie! Wat een fantastisch nieuws! Zonder dat je het wist de grootste risico-periode voorbij. Geweldig! Geniet ervan!!!
Wat een geweldig nieuws!! Je bent het spannendste idd al voorbij en ook nog de sleutel van het nieuwe huis! Jullie dag kan niet meer stuk!! Geniet er lekker van!!
Wat super jullie dag kan niet meer stuk en dan had je er ook nog eens mooi weer bij vandaag gefeliciteerd en een fijne zwangerschap gewenst