Hello, wil toch even mijn verhaal aan jullie kwijt... afgelopen vrijdag getest omdat ik nog niet ongesteld werd en wat blijkt, ik ben zwanger,! Maar aan de andere kant ben ik bang... inmiddels een molazwangerschap en een miskraam achter de rug, dus op mijn gemak voel ik me niet....zou het liefst heel wat tijd doorspoelen totdat ik eindelijk een gezond kindje mag krijgen. Ik ben natuurlijk wel blij dat ik na mijn miskraam van eind september vorig jaar weer zwanger mag zijn, maar na die vervelende ervaringen kan ik er nu niet echt van genieten. Over twee weken mag ik naar de gyneacoloog en ik hoop maar zo dat het dit keer positief is... Gelukkig kan ik mijn verhaal hier even kwijt, voor de rest weet nog niemand in mijn omgeving dat ik zwanger ben, daar is het nog te vroeg voor, maar aan de andere kant wil ik het ook graag van de daken schreeuwen, dus deel ik het met jullie! Liefs, Angela
gefeliciteerd en probeer er van te genieten meid ...ik ga keihard voor je duimen dat alles oké is deze keer ..knuf asjuh
Heej Angela van harte meid! Probeer er lekker van te genieten. Makkelijker gezegd als gedaan.. Hoop voor jullie dat alles nu goed verloopt.
gefeliciteerd... ik duim voor je dat nu alles wel goed is... hopelijk is 3 keer voor jou inderdaad scheepsrecht
hallo aanstaande mama, ik sluit me helemaal bij de dames van hierboven aan. Geniet ervan en veel succes Liefs, Jikke
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Ik duim voor je dat alles goed is en probeer ondanks alles toch te genieten.
Wat een spannende tijd! Ik hoop voor je dat alles goed is en dat je er straks lekker van mag gaan genieten! Van harte gefeliciteerd!
Gefeliciteerd! ja idd kon je maar op 'fast forward' drukken om even de tijd door te spoelen. Wens je veel sterkte me de geestelijk zware tijd maar, het komt goed meisje en probeer er van te genieten. Liefs irisje.
ha meiden, allemaal heel erg bedankt voor jullie lieve reacties, doet me erg goed! Nu maar hopen dat de onzekerheid snel weg is en dan kan ik er hopelijk eens meer van gaan genieten...aan jullie steun zal het in ieder geval niet liggen ! Liefs, Angela