Lieve allemaal, Nu ik er net niet mee bezig was, na het overlijden van mijn oma, geen zin in seks, en de studiereis in Portugal, bleef mijn menstruatie weg met alleen een beetje bloed vrijdag. (blijkt dus innestelingsbloed te zijn!) Want ik ben zwanger!! Twee testen helemaal duidelijk, en ik kan het alsnog niet geloven! http://i60.tinypic.com/34eey2t.jpg[/IMG] http://i59.tinypic.com/29vjxj7.jpg[/IMG] Hier zijn de fotos van mijn twee testen, morgen doe ik een clearblue digital test, om te zien hoelang ik zwanger ben!
Gefeliciteerd! Herken je verhaal. Hier een jaar aan het proberen geweest en ook net bij het overlijden van mijn oma was het raak! Ze is 28 dec overleden en 4 jan begraven. Rond 5 jan zou de conceptie zijn geweest van ons klein kapoentje . Zo zie je maar, het gebeurt meestal als je er helemaal niet mee bezig bent! Geniet ervan .
Dankje voor jullie reacties allemaal. Shaantje, wat vervelend, maar wat fijn dat je zo'n leuk nieuws kreeg kort erna! Mijn oma overleed op 6 maart, begraven op 13 maart en waarschijnlijk ben ik rond die tijd bevrucht. Leuk nieuws na vervelend nieuws. Ik dacht er al aan. Wat zou het mooi zijn als ik bevrucht zou worden als een ander het leven laat.. en ja dat is nu gebeurd. Helaas met veel verdriet afscheid genomen van mijn lieve oma, maar er is wel een nieuw leven ontstaan.
Ik dacht net hetzelfde toen! Heb altijd gedacht dat ze ons een handje heeft geholpen , geluk en verdriet ligt soms héél dicht bij elkaar. Geniet maar van jullie frummeltje .