Hallo dames .Sinds afgelopen zondag positief getest met cb digital.die gaf savonds 1-2 aan.zo onwerkelijk maar zo gewenst!!ik heb wel wat krampjes in mijn buik bij mijn navel.was eigenlijk als grap bedoeld om te testen .Ik dacht nee zal wel weer niet.Maar toch wel.denk nu bijna 5 weken.Kan het niet geloven.haha
Gefeliciteerd! Toen ik een positieve test in handen had kon ik het ook niet geloven... ik heb er wel 100x opnieuw naar gekeken De zogenaamde krampjes zijn normaal, alles begint te groeien binnen in je buik!
Dank je wel voor jullie reactie. Is echt onwerkelijk, en die onzekerheid door de krampjes is echt killing. Geen bloed is goed toch?dank je wel dames voor de geruststellende reacties
Ja het voelde ook als menstruatie krampen en had ook bruin verlies tot de 5e week waardoor ik ook dacht dat het er aan zat te komen. Die menstruatie krampen werd daarna af en toe maar wel tot 7 weken gehad ofzo. Ga er in geloven!
Ja of niet wat een muts ben ik he?komt door vorige keer was het ook mis gegaan. Dank je wel en fijn dat jullie de tijd nemen om reactie te geven. En voor de felicitaties
Gefeliciteerd!! ik zit ook in de vijfde week en voel af en toe ook menstruatiekrampen. Spannend, maar gelukkig is het heel normaal als je dat hebt. Lekker van genieten.
Dank je wel wat een lieve reacties en felicitaties. Ik ga zeker proberen te genieten. 9 juli mag ik naar de verloskundige. Spannend
Hier ook 5 weken zwanger en eerste echo 9 juli! Ik vraag me ook af wanneer die krampjes weggaan en of alles wel in orde is, maar dit is normaal denk ik dan? Gefeliciteerd!
Zeker een gezellig clubje. Dank je wel jij ook gefeliciteerd ga voor je duimen dat bij jou ook alles goed is 9 juli!!!
Gefeliciteerd! Ik heb ook af en toe last van menstruatiekrampen, vandaag toevallig niet. Ik mag 11 juli! Spannend hè?
Wat mooi! Gefeliciteerd! Ik ben nu 9 weken en de krampjes zijn zeker minder.. Ik was bijna 6 weken zwanger toen ik testte maar dacht door die krampjes.. nouuuuu ik word vast morgen ongesteld.. oh toch niet? Nou dan morgen wel.