Vandaag zit ik op 10 dpo en ineens is mijn temp lager... Kan dit nog een innestelingsdip zijn? Denk zelf dat ik wel ongi ga worden,want volgens mij is dat meestal wel als je temp daalt.. Maar ik verwacht mijn ongi eigenlijk zaterdag of zondag pas..
Hi Eline, Bij mij ging mijn temperatuur op dag 9/10 ook zo snel kelderen als mijn menstruatie er aan kwam. Weet je hoe lang je LF is? De mijne was 12, dus op dag 13 werd ik altijd ongesteld. Vandaar dat als mijn temperatuur 10 DPO laag was, ik er zeker van was dat het niet raak was. Maar wie weet is jouw LF langer en kan het nog alle kanten op.
Het zegt helaas niet zo veel... Ik heb 2 rondes gehad met een dip rond dag 10. De eerste ronde was ik niet zwanger, de tweede ronde wel. Zie mijn grafieken (bovenste zwanger, onderste niet): 385c1e Ovulation charts on FertilityFriend.com Testen heeft nu nog geen zin denk ik hoor, als het innesteling is... Succes met wachten!
Tja, kan alle kanten op...even afwachten dus. Afgelopen rond had ik ook temp daling 10 dpo en ook al een week ochtend misselijkheid , maar helaas toch ongesteld geworden.. Hoop dat het bij jou een goed teken is!