Hoi allemaal, Ik ben hier nieuw. Ik ben maart gestopt met de pil en toen ongesteld geworden. en mijn vriend en ik hebben daarna in mijn vruchtbare dagen gemeenschap gehad (we hebben een kinderwens) Nu ben ik sinds een paar dagen zo extreem moe, heb menstruatiepijn, m'n darmen borrelen en rugpijn. Ook verloor ik gisteren roze slijm na het plassen. Zou het kunnen dat ik zwanger ben? Kan dat zo snel na het stoppen met de pil?
Wanneer in maart ben je gestopt? Als het begin maar is en je hebt meteen een normale cyclus gekregen zou het tijd-technisch gezien natuurlijk kunnen. Ook kan je lichaam wat van slag zijn door de hormonen die je nu mist vanuit de pil. Ik zou testen! Succes!!!
Wat jammer voor je Je cyclus zal nog op gang moeten komen. Vandaar dat je nu misschien vroeger bent dan verwacht. Nieuwe ronde, nieuwe kansen. Succes
jammer dat je ongesteld bent geworden. je bent nog maar net gestopt met de pil, de kans is groot dat je niet direkt een regelmatige cyclus hebt.
Wat jammer voor je, de eerste maanden na het stoppen van de pil, kan je lijf nog best wat van slag zijn en anders reageren, andere cyclus hebben dan tijdens de pil. Veel succes met de volgende ronde!
Wanneer zouden we het nu eventueel weer kunnen proberen? Hoeveel dagen na de 1e dag van de menstruatie ben je het meest vruchtbaar?
dat is nu nog niet te zeggen bij mij was mijn eisprong tussen dag 9-20... dus dat is lastig.... ik zou zeggen, gewoon wanneer je zin hebt lekker gezellig maken en je niet onder druk gaan zetten met verplicht klussen. geloof me, dat is niet echt goed voor je relatie geniet gewoon lekker samen
Het had gekunt maar dat was t heel snel geweest... Gemiddeld duurt het een jaar om zwanger te worden. Ik heb in december 2010 mijn spiraal laten verwijderen, ik was in de 8 jaar daarvoor niet meer ongesteld geweest (wel fijn hoor!!) Het duurt even voordat je cyclus op gang komt. En je kan met ovulatietesten kijken wanneer je ovuleerd en dus je vruchtbaar bent. Dat kan iedere maand verschillen. Als ik je een tip mag geven, ga daar nog niet mee aan de gang. Laat alles eens eerst even zijn beloop, hoe graag je ook wil. Als je gemiddeld om de dag om de 2 dagen klust tussen de ongi periodes dan heb je gewoon een grote kans van bevruchting. Bij mij was het dus dec geen voorbehoudsmiddelen meer, augustus zwanger maar vroege miskraam, maand daarna 12 sept positief gestest. Dus binnen 9 maanden echt zwanger. De gynacoloog vond t een mooi gemiddelde!