Goeden middag allemaal, Na een miskraam vorig jaar op week 14. durf ik niet te testen op zwangerschap. 7 juni was mijn NOD dag en nog geen ong Ik weet niet of ik bang ben voor negatieve test of weer een miskraam. heeft er iemand ervaring of tips? B.V.D
Oei meid, snap dat het erg dubbel is... Maar wat de test ook zegt, het gaat de uiteindelijke conclusie niet veranderen. Dus toch maar even een testje wagen? Succes!
Bedankt voor jullie reacties, Ik heb vanmorgen toch maar getest en gelukkig twee dikke vette strepen. Nu is er alleen de angst. wat als ..... heeft er iemand anders ervaring mee of tips. ik wil niet gaan stressen of de hele dag piekeren. Groetjes van mij
Gefeliciteerd! Ik snap de angst, ik kreeg 3 miskramen achter elkaar en had er daarna ook geen vertrouwen meer in 'want ja, de andere keren ging ook mis dus waarom zou het nu wel goed gaan?' maar morgen al 21 weken zwanger! Elke zwangerschap is anders dus grote kans dat je over 8 maandjes gewoon aan het bevallen bent hoor! Geniet ervan!
Gefeliciteerd met je mooie test..!!! Ik was de eerste 12 weken echt zoo onzeker. Zelf gelukkig nooit een miskraam meegemaakt maar kennissen wel en dat neem je toch mee. Logisch dat jij dat helemaal hebt. Ik kreeg vaak te horen dat het merendeel van de zwangerschappen wel goed gaat en dat ik me daarop moest richten. Gemakkelijk gezegd maar het is natuurlijk wel zo. Ik hoop dat je lekker ervan kunt gaan genieten..!!
Hoi Japino, Wat leuk dat jij ook een positieve test hebt. Ik begrijp hoe jij je voelt. Ik ben nu ook pas een paar dachten achter dat ik zwanger ben (na 5 jaar proberen). 5 jaar geleden heb ik een miskraam gehad en sinds dien is het niet gelukt tot nu toe. Voor elke iets dat ik voel bel ik de gyn of huisarts. Maar je moet het inderdaad vergeten. Het is erg naar, maar 10 van de 11 gaan er goed. Dus samen moeten we erin geloven dat er over 7,5 á 8 maanden mogen bevallen. Succes meid!
Gefeliciteerd!! Ik kan me je angst voor het testen en ook nu heel goed voorstellen. Ik hoop voor je dat het nu helemaal goed gaat, spannend hoor!
Dank jullie wel, voor de op beurende berichten. Ik heb me vorig jaar er bij neer gelegd. het klinkt mischien hart maar het was waarschijnlijk beter zo. de natuur heeft zijn werk gedaan. Ik sta op dit moment positief in het leven. en ik ga gewoon lekker genieten en afwachten. en hopelijk kan ik over een aantal maanden mijn/ons ukkie in onze armen sluiten. en als het wel fout zou gaan, ja shit happens. maar we gaan natuurlijk uit van het beste. ik wens iedereen in de zelfde situatie sterkte en een goede zwangerschap toe. xx
Na een niet goed verlopen zwangerschap is de volgende zwangerschap altijd beladen. Mijn ervaring is dat jezelf goed kenbaar maken bij de verloskundige wat je nodig hebt helpt. Met mij hebben ze echt wel gekeken hoe ik vertrouwen kon krijgen en behouden en kon ik idd ook altijd met al mn vragen bellen. Verder hebben wij het toch snel een selecte groep mensen verteld (ouders, broers/zussen en 2 beste vrienden) zodat je ergens je verhaal en spanning kwijt kan en hebben we heel veel afleiding gezocht. Ik had verder houvast aan de gedachte dat ik eigenlijk geen invloed heb op de ontwikkeling van het kindje maar dat de factor stress en vooral de mate ervan wel beinvloedbaar is. Bij opkomende stress hield ik mezelf voor dat als de baby gezond was ik hem/haar niet extra stress moest bezorgen en ging ik iets onspannends doen (douchen, maskertje, leuk boek lezen, computeren etc) alles waarmee ik mezelf afleidde. Ondertussen ben ik ruim 12 weken en begint het vertrouwen te komen. En onthou ook, de kans dat het een tweede keer misgaat is veeeel kleiner dan dat het goed gaat. Heel veel sterkte!
Van harte gefeliciteerd meid Ik weet hoe spannend het is, geniet er vooral van dat is het allerbelangrijkste. Liefs