Hoi Volgend jaar willen we op vakantie maar mijn vriend wil naar een camping ivm de kleine die zal dan net een jaar zijn alleen ga ik liever naar een hotel. En mijn vriend wil in Europa blijven omdat de kleine anders vaccinatie's moet Wat zijn jullie ervaringen?
een camping is voor een kindje en jullie leuker als een hotel denk ik. je hebt vrijheid om te spelen en rond te wandelen je zit niet op elkaars lip op een kleine kamer dat is zeker fijn als de kleine nog moet slapen. jullie kunnen dan lekker buiten zitten voor de (huur) tent of caravan. anders zit er 1 op de kamer bij de baby en de ander beneden bij het zwembad bijv. zou wel een stacaravan huren dan heb je ook eigen toilet en douche bij en dat is toch wel heel fijn. voor kindjes is een camping leuker als een hotel waar
Ik zou zelf na een hotel gaan, maar ik ben helemaal niet van de campings. In mijn ogen kan je net zo goed thuis blijven en leuke dingen doen komt op het zelfde neer. Als jullie bijv na hotel in spanje gaan, kunnen jullie ook kiezen voor een 2 kamer appartement, en dan toch nog mee eten bij het hotel, sommige hotel hebben dat en zo hebben wij dat ook gedaan. Als de kleine slaapt tja dan moet je op de kamer blijven maarja als die wakker is kan je door leuke straatje lopen en doen wat je wilt, je vakantie is zoiezo anders met een kindje omdat je je moet aanpassen dan maakt het niet zoveel uit als je in een hotel of op de camping zit.
wij kamperen altijd, ook met onze kinderen, jasper was nog geen jaar oud, maand of 9 en ging gewoon mee. We hebben eerste jaren wel gekozen voor de luxe een plaats met eigen douche en toilet en we hebben wel erg grote tent met luifel! Onze kinderen vinden het heerlijk! Denk dat het ook relexer is dan in een hotelkamer met een klein kindje. Maar ik heb de ervaring niet in een hotel, maar dat lijkt mij zo. Wij hebben ook trouwens altijd campings waar we op een veld staan en middenin zand met speeltoestellen.
Wij gingen altijd kamperen met en zonder kinderen. De laatste keer was de jongste 3 maanden en de oudste 3,5. Dit jaar niet gedaan, ik ben er helemaal klaar mee. We gaan pas weer kamperen als de jongste 2,5 is minimaal. Volgend jaar dus. Dit jaar lekker hotel gedaan met alles er op en er aan, wat een verademing. En dan heb ik nog een man die me alles uit handen neemt op vakantie, maar toch, een hotel, ik vond het echt heel fijn.
Wij zijn het terug van vakantie. Onze jongste is tijdens de vakantie 1 jaar geworden. Normaal zijn wij van de tent, maar deze keer wel bewust gekozen voor een stacaravan. Fijn dat je alles erop en eraan hebt. Het is ons supergoed bevallen. Nadeel vond ik dat ze meestal al om 6 uur wakker was en je dan met goed fatsoen nog niet naar buiten kon gaan. Dochterlief kan namelijk heel hard gillen als ze plezier heeft en dat leek ons niet fijn voor de buren. Gelukkig zaten we niet in een hotel waar ze iedereen wakker krijste. Een hotel lijkt me dan ook helemaal niks met kleine kinderen. Ik heb daar toch het idee dat je minder lawaai kan maken dan op een camping. Ook met slaapjes lijkt het me onhandig. Op de camping zette ik haar buiten op een kleed en werd ze de hele dag vermaakt door andere kinderen. Ook de oudste had snel allerlei vriendjes opgedaan en de speeltuin met zandbak was voor de deur van de stacaravan. Het enige waar ik tegenop zag, was de reis. We zijn met de auto naar Slovenië gegaan, maar ook dat viel me reuze mee. Ze sliep veel in de auto en we hebben zowel de heen- als terugreis een hotelovernachting genomen.
Wij gaan over iets minder dan 2 weken een weekje kamperen. Wel gewoon in Nederland (op een half uurtje rijden), en met de caravan van mijn ouders. Zoontje wordt een jaar als we op de camping zitten. Gaan wel naar een camping welke echt gericht is op (kleine) kinderen: sprookjescamping in Hardenberg. Hotel zou ik nooit doen, maar da's meer omdat ik zelf een hotel verschrikkelijk vind (in een stad is het prima, als je het echt alleen gebruikt om te slapen, maar bijvoorbeeld zo'n all-in vakantie zal hier nooit gebeuren).
Wij zijn vorig jaar naar Turkije gevolgen in een all inclusive hotel. Ik heb nog bij de dokter gevraagd maar ze hoefde geen inentingen! Onze dochter werd 1 op vakantie. Alles ging prima, ze sliep in de buggy bij het zwembad! Echt heel fijn. De vliegreis ging eigenlijk ook wel goed, ze moet alleen wel veel op schoot zitten. Stilzitten kon ze niet en ik was zo'n 18 weken zwanger... maar ja die paar uurtjes...
Wij houden erg van kamperen, maar wachten er nog even mee tot er minder kans is op spuitluiers in de tent enzo Tot die tijd kiezen we dus voor huisjes, maar wel zo veel mogelijk in de natuur. Ik vind het gewoon heel prettig om m'n sanitaire voorzieningen in m'n eigen accomodatie te hebben zolang m'n kindjes nog klein zijn. Daarna gaan we wel weer over op het 'echte werk'!
Wij zijn vorig jaar wezen kamperen, onze zoon was toen 10 maanden en dit jaar ook met onze dochter van 3 maanden in een eigen tent. Wij wilde ook geen hotel omdat we toch wilde proberen alles een beetje op tijd in bed te hebben en anders zit je vanaf 20.00 alleen in je hotelkamer of op je balkon. Op een camping heb je dan toch nog aanspraak van andere kampeerders. Is goed bevallen