@Moon: Da's ook grappig. Eerder vandaag postte ik dit in een ander topic: Nog ff een vraagje. *schaam schaam* Is het heel raar dat mijn libido eigenlijk naar het uiterste vriespunt is gedaald. Ik schaam me echt kapot, maar volgens mij hebben we het nog maar 1 keer gedaan sinds we weten dat de kleine eraan komt En nu durf ik niet meer totdat ik iig bij de vk ben geweest en gevraagd heb over dat gekke gevoel. Vind het zielig voor VL.....
@Inge: Idd haha. Wij hebben het geen één keer meer gedaan...laatste keer was idd voor de bevruchting daarna effe rustpauze gehad haha en toen bleek ik dus zwanger. Ik zou op zich wel willen (eindelijk weer hihi...voelde me eerder er niet lekker genoeg voor) maar ben een beetje bang. Stel dat een eventueel hoogtepunt voor loslating van de placenta zorgt???? Daar ben ik dus heel bang voor, weet ook niet of dat kan! Vriend vindt het niet erg hoor, maar toch vind ik het wel weer vervelend voor hem . Tja, nu zou het in de zwangerschap heel erg fijn moeten zijn door de doorbloeding enzo maar ik weet niet of ik/we daar achter gaan komen . Heb je dat rare gevoel nog steeds?
Hallo sweeties! Sorry dak zo lang weer niets heb laten horen! Heb wederom een druk weekend gehad, nu niet wat betreft werk maar vervelende familietaferelen... @ Marr: Wat superfijn dat je echo goed was en wat een knappert! Ben erg blij voor je! Nu lekker genieten hé?! @ Moon: Hoe is het met jou? Slaap je al wat beter en hoe is het met je poes/kat? @ IngeG: Hoe is het met jou? Wat een mooie vakantiefoto's heb je op je hyves staan! Super zeg! Hoe is het met je "luchtbel"? Hoop dat je er gerust op bent! Ik had vanmiddag, toen ik hurkte, al zo'n druk op m'n onderkant.. Maakte me ook ff zorgen, gelukkig is het nu weer weg! @ benauwd: Ik ken het ook! Heb er soms ook last van als ik de trap op ben en haal erg hoog adem! Maar gelukkig weet ik er door m'n zanglesjes redelijk raad mee! @ namen/vernoemen: Wij gaan ook niet vernoemen, hebben we bij ons meisje ook niet gedaan, maar zou gewoon voor je moeders naam gaan hoor! @ partnerlessen: Ik had ook nooit gedacht dat ik m'n hubby mee zou krijgen! Uiteindelijk issie 1 (van de 2) keer meegeweest maar toen vond ik t genoeg! Hahaha, t was nogal een grappige aangelegenheid en kon me niet echt concentreren! Ik deed toen yoga en m'n hybby is (ook) niet zo'n zweverig typje! En heeft zelf een championsleague wedstrijd laten schieten voor de yoga! Haha.. Ik heb me nu ingeschreven voor actief zwanger, das een iets hippere en fanatiekere vorm van zwangerschapsgym en heb op de roosters gezien dat er 2 partnerlessen zijn! Ik heb as maandag m'n eerste les al! @ Stralen: Wat is dat? Haha, ik hoorde van de week dat m'n ogen hol waren hahaha... wat een compliment! Ook een maanlandschap is niets bij mijn huidje die eerder te vergelijken was met een perzikje! Ook hier vloeit de foundation rijkelijk, maar hij vlekt heel erg.. Herkent iemand dit? @ Intiem: Wat is dát? Hahaha, wij hebben ook nog 1 x gevreeën sinds ik zwanger ben! Ik ben moe en heb er de kracht niet voor! Verder wil ik ook ff kwijt dak jullie zo gezellig en lief vind! Waar zijn alle andere chicks eigenlijk? Zijn we nog maar met z'n 4tjes over? Liefs en een dikke knuf to all of you!
Goedemorgen dames, @Intiem: Ben blij dat ik niet de enige ben ! @Suuske: Haai haai . Oei vervelende familietaferelen zijn niet leuk, hoop dat het snel goed komt. Dat gevoel wat jij beschrijft: druk op de onderkant bij het hurken...wat houdt dat in dan? Heb ik namelijk ook wel eens...net of mijn bmm naar buiten wil komen, zeg maar . Ik weet niet hoe ik het anders moet omschrijven. Met poes gaat het nu wel weer....voor wat wij zien dan hè! Ik weet niet hoe ze zich echt voelt...kon ze maar praten haha. Maar ze blijft wel ziek...het is een progressieve aandoening die ze heeft, dus het zal alleen maar slechter met haar gaan. Alleen de termijn waarin daar valt niets over te zeggen... Mbt foundation: is het een goedkope of hele oude? Hoe breng je die op? Mss ligt het aan de basis...een hele vette dagcrème?? Ik heb true match van l'oréal (inmiddels al best oud) maar ik heb daar geen problemen mee. Hoe is het met buikkie? Ik wil vandaag weer een fotootje spammen...hihi...maar of het ervan komt . Ik weet niet waar de andere dames zijn gebleven. Ik weet dat Lottie veel vakantie- en verhuisstress heeft maar van de andere dames niets meer vernomen idd. Ach, zo'n klein clubbie is toch ook wel gezellig ! liefs
Dag dames!!! Wat prijs ik mij gelukkig zeg! Mensen zeggen dat ik wel heel erg straal Vind zelf alleen mn gezicht een beetje te dik geworden, maar verder idd geen klachten.. En qua intiem ook al niks te klagen.. Is (bijna) weer als vanouds.. Aan t begin had ik idd echt geen zin en vond ik t eng, maar inmiddels is wel duidelijk dat de kleine er geen moeite mee heeft en ik t ook wel weer leuk vind Suzy; Laat je weten hoe de cursus was? Ben ook nog druk aan t kiezen.. Dat gevoel zegt mij zo niks trouwens.. Tenminste, niet bewust.. En ik ben ook heel blij met jullie hoor!!! Altijd goed als ik een rothumeur heb!! Oja Inge; Die isschias van jou, hoe voelt dat? M.a.w. Als ik even te druk doe (schoonmaken oid) heb ik direct last onder in mn rug, is volgende dag vaak wel over, maar kan toch best zeer doen. Dan kan ik 's nachts niet meer normaal lopen als ik plassen moet.. En als ik druk blijf worden t van die elastiek tingels die doortrekken in mn heupen... Enig idee???
Hoi meiden. Ben hier niet veel meer geweest zoals jullie gemerkt hebben Zo is het ook gezellig toch haha. Ben niet veel online meer, druk met Mitch enzo enzo. Heb afgelopen maandag intake combitest gehad en gesprek gyn en termijnecho. Ben een paar dagen vooruit gezet en nu 15jan uitgerekend. Gesprek gyn ging goed, nu straks een GUO en daarna nog controle echo's ivm afwijking Mitchell. 5 juli de nekplooimeting en controle gyn. Verder krijg ik de kriebels, we hadden in september een afspraak bij de geneticus voor de uitslag van het dna en chromosomenonderzoek van Mitchell. Word ik net gebeld dat ze de afspraak vervroegd hebben naar 4 juli Pff nu krijg ik wel de bibbers hoor.... Het worden nu steeds meer afspraken... ben benieuwd wat er allemaal uit gaat komen. Hoe gaat het verder met jullie? Wat gaat de tijd snel zeg. Intiem: Hier niet meer sinds de laatste keer en daarna was ik zwanger.... Hier mogen we nog niet en durven ook eigenlijk niet zo goed meer..
Die familietaferelen komen niet meer goed, is al een jaartje of 10 aan de gang, kwestie tussen m'n vader en m'n oom maar tis van het weekend weer een beetje ge-escaleerd en lijkt nu ook een kwestie tussen neven en nichten te worden.. Erg vervelend allemaal.. Zeker omdat we een "dubbele familie" hebben. Broer van m'n vader was met de zus van m'n moeder getrouwd (snap je het nog?) dus ik kom m'n nichten ook aan de andere kant van de familie tegen.. Fijn is wel dat je in zo'n situatie merkt hoe sterk de band met m'n ouders (voornamelijk m'n paps) en m'n broers is! @ Moon: dat gevoel heb ik ook, dat m'n bm naar buiten komt.. Misschien moet ik weer wat meer bekkenbodemoefeningetjes gaan doen! Die begeven t vrij snel bij mij.. Erg vervelend aangezien ik graag en veel lach, heeft t nogal genante gevolgen!Whahaha.. Wat zielig van je poes, hoe oud is ze? En heeft ze pijn? Foundation: Ik heb die van Max factor, (altijd gehad) icm dezelfde dagcreme en smeer het eigenlijk altijd met m'n handen op m'n gezicht.. Buikkie groeit goed! Zal binnenkort ook weer ff wat spammen! @ Marr: Volgens mij straal jij ook als je niet zwanger bent! En bolle wangetjes zijn leuk! Misschien heeft t stralen met intiem zijn te maken! Hahaha.. Ik heb er momenteel zelf ook geen zin in dus mis het niet eens... Heel apart! Ik zal na de zwangerschapscursus ff een verslagje uitbrengen! @ Caruli: Fijn dat je er weer bent! Wat spannend allemaal zeg! Ik duim voor je op 4 & 5 juli! Ik ben dit weekend weer druk, we hebben een erg leuk jubileumfeest van m'n werk, dus volop aan de bak! Maar als ik een gaatje in mijn volle agenda vind ga ik jullie weer stalken! Oja, en ik ga morgen naar de kapper! Heeeeeeeeeeeeeeeerlijk! Fijn weekend allemaal! Liefs Suzy
Hey meiden! O, ik blij dat ik niet de enige ben die ff geen zin heeft! Er heeft hier wel wat handen-werk plaatsgevonden en ik schrok daarna elke keer zo erg! Ik kon mn baarmoeder met mn handen helemaal voelen. Een keiharde bal in mn buik. Maar dat schijnt normaal te zijn na een hoogtepunt :s @Caruli: Ik denk aan je en de duimen draaien! @Foundation: ik gebruik een foundation kwast, dan kan je m heel dun en egaal aanbrengen. Je kan ook ipv je dagcreme apart opdoen je dagcreme op je handrug mengen met je foundation. Dan krijg je een hele natuurlijke uitstraling. @'luchtbel': Afgelopen dgn was het minder, vandaag weer wat meer. Had vandaag ook een paar keer menstruatieachtige krampen in mn onderrug. Toen had ik het ff niet meer! Dacht o god! Beginnende weeen. Beetje over the top, ik weet t. Maar nu voelt het weer rustig. Ik ga het dinsdag aan de VK vragen. @Ischias: Dat zijn messteken in mn onderrug/bil. Kan ook voorkomen met uitstraling naar de benen, maar dat heb ik gelukkig (nog) niet. De oefeningen van de fysio werken wel goed. En ik heb nu een baby belt van Anita aangeschaft. Ik heb hem nog niet gedragen, wil graag dat de fysio me uitlegt hoe ik m wel en niet moet dragen. Maar ik denk dat dat ook wel wat verlichting geeft, zeker tijdens mn werk. @Bekkenbodem: Ik probeer mezelf nu aan te wennen dat ik elke keer als ik in de auto zit (al dan niet zelf rijdend) ik mn bekkenbodemspiertjes train. Kan iig geen kwaad dacht ik zo.
Hey hey! Inge; Ik vraag t de volgende x wel even bij vk, mss kan ik er ook iets tegen doen.. Hoop iig niet dat t erger wordt. Cursus; Ik heb me nu opgegeven voor een proefles yoga, als dat niks is heb ik nog even tijd om te switchen.. 6 juli heb ik de eerste les. Caruli; Ik ga ook zeker voor jullie duimen! Verder hier; Is het zulk lekker weer, zit ik vast op een bloedhete zolder achter een pc Ga snel aan t werk en hopelijk dan nog even in het zonnetje voor ik om 1600 uur echt naar mn werk moet.. Geniet van t mooie weer allemaal!
Hoi hoi, @Caruli: Ik ga ook voor je duimen hoor! En kan me idd voorstellen dat het even slikken is, dat die datum nu zo dichtbij is, maar aan de andere kant weten jullie nu wel sneller waar jullie aan toe zijn. Toch?? @Inge: Succes vandaag bij de vk. En ben benieuwd wat ze zegt over dat rare gevoel. Mss moet ik ook maar eens mijn bekkenbodemspieren gaan trainen . @Marrr: Welk mooi weer?? Het dondert en het bliksemt en het regent meters bier o nee, water....pfff en benauwd dat het is. Jij was toch ook op zoek naar behang?? Wij zijn zaterdag bij TMC geweest, jeetje die hebben veeeeeeelll. Wel mooi behang gezien. Maar ik denk dat die bij jullie niet in de buurt zit. Ben benieuwd naar je yoga. Ik moet ons ook nog opgeven voor samen bevallen...dadelijk ben ik te laat . Jullie hebben toch met de babykamer de garantie dat als het een teleurstellende zw.schap is dat je je geld terugkrijgt?? Heb ik bij het bedrijf waar de kinderwagen vandaan komt ook, maar wat mij dan niet geheel duidelijk is...mag je de meubels in elkaar zetten?? In mijn garantiecertificaat staat: bla bla...dan nemen wij alle goederen gekocht bij ons retour en ontvang je je geld terug. Maarrrr...op hun website staat: ongebruikte goederen nemen we retour. Ik had het kamertje ergens goedkoper gezien, maar kon hier bij hun niets over vinden, dus ik heb ze gemaild. Krijg ik de reactie terug: dat alle verpakkingen ongeopend retour gezonden moeten worden, maar hoe kan dat nou als met 7 maanden het kamertje klaar moet staan . Begrijpen jullie mij en mijn dilemma nog een beetje?
@Suus: Ik zie dat ik jou vergeten ben . Familietaferelen zijn gewoon niet fijn en al zeker niet als je elkaar eigenlijk niet kunt ontlopen. Wel bijzonder dat jullie zo'n situatie hebben (oom en tante getrouwd). Nog even over foundation: mss is je huid wel veranderd en is je dagcrème nu te vet voor je...dan gaat het mss vlekken. Of je huid is vetter geworden (je had ook pukkeltjes hè). Bij mij was al vrij snel mijn huid juist heel droog (van kruin tot teen) dus mijn dagcrème voldeed niet meer. Ik breng foundation ook met mijn handen op, maar wil toch zo'n sponsje gaan kopen (schijnt toch mooier te zijn). Poes wordt geschat op een jaar of 7 à 8. Ze is nu 5,5 jaar bij ons en we kennen haar 6 jaar. Of ze pijn heeft weet ik niet...ze heeft dus een vorm van HCM en daarnaast ook nog eens FORL (dan breken ze d'r eigen tandbeen af) en dat is wel heel pijnlijk. Kwamen we dus begin aug achter. In feb toch onder narcose (speciale maar toch wel spannend en angstige tijd) geweest en er zijn toen 9 kiesjes verwijderd. Heb je al een buikfoto? Ben benieuwd . Ikke nog niet...hoop vandaag.
Bedankt he Moon... Nu heb ik dat liedje in mn kop Maar regent t bij jullie!! Awww.. Ik zit prinsheerlijk in mn tuintje in t bloedhete zonnetje.. (Zo, nu staan we weer quitte! ) Ik heb trouwens geen idee hoe dat geregeld is met die garantie.. Niet in verdiept en hopelijk hoef ik dat ook niet te doen.. Maar zou logisch zijn dat je t wel eerst in elkaar mag zetten toch?!
Bij onze kinderkamer die we hebben voor Mitchell was er garantie ook met in elkaar zetten. Mocht je iets beschadigen of al beschadigd is mocht het nog omgeruild worden. Hopelijk hoeven jullie er geen gebruik van te maken en blijft alles goed gaan Hier is het wel lekker even regen, nu schijnt de zon alweer.. pff dan is het gelijk weer zo warm.
@Marrr: Hahaha...is toch een leuk liedje?? Of houd je niet van Guus? Later is het hier ook zonnig geworden hoor . Ik kan het alleen niet opbrengen om buiten te gaan zitten....veel te warm...pfff. Vraag me af hoe dat straks gaat als het hoogzomer is en ik weer wat weekjes verder ben . Heb al zulke dikke enkels van het vocht....moet ook maar meer proberen te drinken (zeker met dit weer)....nu puffend op de bank met de beentjes omhoog hahaha. @Caruli: O, da's wel een mooie service . Ik hoop natuurlijk ook niet dat het nodig is, maar wil wel zeker- en duidelijkheid. Buiten het feit dat ik op dat moment niet met een babykamer geconfronteerd wil worden, is het ook een financiële strop zeg maar. Kamertje is toch zo'n 1000,=. Tja, ik hoop dat de meubels gewoon in elkaar mogen, maar bij die site waar het kamertje dus goedkoper is niet. Daar zeggen ze dus ongeopende verpakkingen. Zucht...we gaan maar eens verder informeren....hihi zo blijven we bezig.
Hoi hoi! @ Moon: wat foundation betreft zal dat t wel zijn! Zal binnenkort een vriendinnetje eens vragen wat zij ervan zegt, ze is schoonheidsspecialiste! Heb gisteren m'n eerste les Actief zwanger gehad! Was erg leuk! Idd ook best actief en een leuke club meiden! Heb er al een beter gevoel bij als bij de yoga! Hoest met alle meiden hier? @ Inge: Hoe was t bij de vk? Hier was t echt noodweer net! Vind t echt prachtig!
Moon; ik hou wel van Guus, maar op zn tijd.. En meer dan 1 zinnetje wat maar door en door en door gaat in mn hoofd.. Hier; vandaag weer nare berichten gehoord.. Het kindje van een collega van manlief is gister doodgeboren.. Zo triest.. Grijpt me zo aan nu (logisch wel, maar toch..) Is al 2e doodgeboren kindje in zeer korte tijd hier.. Brrrr... Wil zulke verhalen eigenlijk helemaal niet horen.. (Dus sorry dat ik ze weer doorvertel..)
@Marrr: Guus is leuk ! Maar goed, ik ken het wel hoor dat zo'n liedje in je hoofd zit terwijl je dat helemaal niet wilt en dan is het irri . Ah wat triest . Was de zwangerschap al voldragen, of is het kindje voortijdig overleden? Blijft altijd naar zulke berichten en dat gun je niemand.
Hey meiden! Alles was goed bij de VK! Dat gevoel wat ik heb is helemaal normaal! Gelukkig maar. Ik weeg nu 79kg. Al 4 hele kilo's aangekomen t.o.v. mn niet zwangere gewicht haha. @Moon: Bij de babydump is het zo dat als het kindje bv dood wordt geboren (gadverdegadver) dan komen ze de kamer halen en halen ze de meubels uit elkaar. Daar is het ook zo, dat als we de kamer ergens anders goedkoper vinden, zij extra korting geven. Hopelijk kan je hier iets mee. @Marr: Bah, wat een nare verhalen zeg @Cursus: Net mijn 3de les yoga gehad. Vind het wel erg lekker. We gaan in september ook starten met samen bevallen. We doen dus dubbel op Vandaag naar de bedrijfsarts geweest. Ik moet dus echt die 3x10 min rust nemen per dag...i know, maar is zooo moeilijk.
Hoi meiden, hoe gaat het met jullie allemaal?? Ik weet niet of jullie mijn nog kennen, maar ik heb een poos terug veel hier meegekletst. Ben alleen gestopt, omdat bij mij de ziekte endometriose was geconstateerd. Hierdoor veel pijn elke maand, maar omdat we graag zwanger wilden worden nog geen behandeling en eerst tot okt. proberen om zelf zwanger te worden. Nu het goede nieuws, ik ben zelf weer zwanger geworden!! Nog meer net, zie mijn banner. Maar wat ik vertellen wilde is dat het komt dankzij het randjefietsen!!!!!!!!! Haha, ik dacht moet het toch maar eens proberen en tadaaaaaaaaaaaaa. Bedankt nog he!!!
Moon; Ja geloof dat t echt tijdens de bevalling mis is gegaan.. Foute inschatting van t zkh, maar het fijne weet ik er niet van... Inge; SLOW DOWN!!! Iris; Tuuuurlijk kennen we je nog!!! VAN HARTE GEFELICITEERD!! Geniet ervan meis! We duimen voor een plakkertje!! Goed spul he, dat randjefietsen!! Blijf jij nu ook hier weer plakken?