@Marrr: Dank je wel, meis ! Nee, gek ben je zeker niet. Het is echt wel raar, hoor! Ik moet plassen maar durf niet...heb nu ook weer last van mijn buik. De hele dag niet gehad eigenlijk en sinds de test wel...word ik meteen een beetje bang van...hmmm. Goed zo, klus er maar op los!! Ik heb deze ronde ook aan randjesfietsen gedaan, dus mss is dat toch de oplossing?? Dinsdag was de eerste keer en 's avonds ovulatiepijn, woensdagochtend ook nog een keertje geklust en geprobeerd te fietsen....hihi. Ik ben nog erg voorzichtig, maar ik hoop echt dat de rest ook heel snel volgt. Degenen die nu een eitje hebben/gaan krijgen nu ook bevrucht worden en die nu wachtende op nod al bevrucht zijn.
Moon; die buikpijn zit tussen je oren.. Had ik ook last van na ik testte.. Gewoon plassen, anders krijg je nog meer buikpijn.. Hopelijk heeft het fietsen bij mij ook gewerkt; zo ja, dan krijgt Lottie een medaille Vind het alleen beetje vervelend dat ik geen flauw idee heb wanneer mijn ei springt, of is gesprongen... Voel het ook nooit.. En heb nu gewoon al 3 dagen buikpijn, dus weet het nu helemaal niet.. Hoe voelt eipijn precies? Vind het echt super voor je!
@tattoos; Ben er gek op! En ze werken zo verslavend! Kindernamen vind ik ook erg leuk! Hopelijk mag ik die ook ooit.. Heb nu voor 26 april een afspraak staan om mijn been vol te kalken.. Spannend!!
MOOOOOOOOOOOOOON GEWELDIG GEFELICITEERD!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Flora spannend!! Caruli er is nog hoop, ik duim hard!!!!!!!!!!!!!! Hoop dat ik niemand vergeten ben, moet veel bijlezen en ben bang dat ik niet alles onthouden heb.... Tatoo's ook leuk, heb er ook een maar zou wel meer willen. Ben er alleen nog niet uit wat en waar. De namen van mn kids (als die ooit komen wil ik ook zeker. Oh hopen dat dat randje fietsen bij mij dan ook heeft gewerkt Maar Moon je geeft me moed
@Marrr: Ben inmiddels geweest hoor ! Was niet zo veel, maar moest wel (van de spanning denk ik ). Bij mij voelt het alsof er iets op knappen staat. Deze keer was het weer rechts en dan lijkt het of mijn blindedarm open gaat scheuren ofzo (niet dat ik weet hoe dat voelt, maar dan denk ik daar meteen aan ). En als ik ga zitten en er komt druk op bips dan drukt dat helemaal door. Ook als je op die plek drukt....auww....dan kun je me zo dood drukken hoor! Met hoesten en lachen voel je het ook. Maar als ik op internet lees, zou het vergelijkbaar moeten zijn met ongipijn...krampachtig. Zo ervaar ik het dus niet. Hoe voelt het bij jou dan?
Nu de laatste 3 dagen heb ik echt een lijkt wel darmenpijntje, net of er "iets dwars zit" hihi.. Maar dat is dus niet zo.. als ik hard ga zitten of kuch/lach voel ik het ook en als ik er op druk verder niet... Is gewoon aanwezig zeg maar.. Maar dan dus al 3 dgn non stop.. Voelde het net trouwens met klussen ook... Net een blauwe plek in mijn buik... Alleen begin ik me dan direct druk te maken ivm die kl*te mk.. Ga weer allemaal rare dingen bedenken e.d. Zucht....
@Diene: Dank je wel meis ! Oh, ik gun het jou zo erg! Ik had het ook nog nooit gedaan en Lottie vertelde ervan, dus ik meteen effe googlen. Vriend komt thuis terwijl ik het zit te lezen en hebben het meteen in de praktijk gebracht ! Lottie had het die ronde dat ze zwanger is geworden gedaan en ik nu dus ook. Dus ik zou het zeker proberen.
Ja heb t geprobeerd dus duimen.....Als t dan gewerkt heeft weten we dat we het bij een volgende kindje de eerste ronde kunnen doen, dan duurt het niet zolang Zou wel wat zijn he als t echt daardoor komt. Vervelend van die pijn die je hebt, hopelijk is dat snel over zodat je lekker kunt genieten. Marr voor jou ook vervelend, hoop ook dat het voor jou snel weg is. Ik weet dat het makkelijker gezegd is ls gedaan, maar probeer positief te blijven
Okee.. Dit is echt bizarrr..! Heb letterlijk de pijn van me afgeschreven.. Hihi.. Typ net het berichtje, en beschrijf wat ik op dat moment en als 3 dagen voel.. Zit nog wat na te zoeken op google en bedenk me ineens dat de pijn ineens weg is.. Als sneeuw voor de zon... Mss dat t zo wel weer komt, maar het "van je afschrijven" werkt dus erg goed.. Whahaha!!
@Marrr: Mss toch je eisprong? Hoop het voor je! En idd positief blijven hè!! Hoor wie het zegt . Dames ik ga naar mijn bedje toe! Morgenochtend nog maar eens een testje doen...hihi. Ben benieuwd!
Zou leuk zijn.. Dan heb ik op een mooie tijd geklusd.. Slaap lekker aanstaande mama!! Of heb je liever "Zwangere Troela" Ik ga zo even de tv rond zappen.. Tot morgen! Weltrusten meiden!
Moon whaha zat gisteren avond ineens aan je te denken (toen ik op de wc zat), dat je heus snel zwanger zou zijn en aan die ontzettend herkenbare onzekerheid die je constant had. Ik WIST het!!! En nog grappiger is iets anders, maar kan k hier niet zeggen. Heb in gedachte in ieder geval n ooievaar naar je gestuurd deze ronde! En je bent heel toevallig al de vijfde bij wie t lijkt te werken achter elkaar haha!!! Voorzichtig gefeliciteerd hoor! Nu snel je nod voorbij gaan! Had je btw gerandjefietst??
Lees nu dat je idd gerandjefietst had!!!! Het schijnt bewezen meer kans te geven!! Wat dus niet wil zeggen dat t meteen werkt maar als je t op t goede moment doet dan kan t de kans echt vergroten vandaag naar de negenmaandenbeurs zal wel razend druk zijn
Ik ga randjefietsen !!!!!!vanavond ,morgen, overmorgen,die dag erna ,en daarna,en daarna ook nog eens,en dan weer....... Wil ook wil ook wil ook.
@Marrr: Ik hoop het echt voor je ! Ik zou mss vanochtend ook nog maar even meepakken als ik jou was!? Nee, ik heb heel slecht geslapen. Kon niet in slaap komen, kreeg hoofdpijn en uiteindelijk pas rond 2 uur weer eens een poging gedaan. Toen echt heel vaak wakker geweest . Het maakt me niet uit hoe je me noemt...hihi. @Lottie: Terwijl je op de wc zit aan mij denken ??? Hmmm weet niet wat ik daarvan moet denken....haha. Ben wel nieuwsgierig geworden naar datgene wat je hier niet kan vertellen. Kun je dat ook niet pb-en?? Tja, jij vertelde daar dinsdag over dus ik googlen en vriend kwam toevallig even thuis en het toen maar meteen gedaan en de theorie in de praktijk gebracht. Weet niet of dat het was of die 220V schok die ik woensdag heb gekregen....haha. Daar dacht ik gisteravond in bed opeens weer aan. Wie had dat nou gezegd over 6 punkers?? Hoop het niet...hihi. Dank je voor je voorzichtige felicitatie ! Ik ben zelf ook nog erg voorzichtig hoor. Vind het ook een beetje eng eigenlijk . @Nitaa: Ja, ik zou er gewoon voor gaan. Het is het proberen waard, toch? Je wordt wel moe van dat fietsen hoor, maar als jij het zo vaak doet ws ook gespierd . Hier vanmorgen nog een testje gedaan, maar die scheelt niet zoveel met die van gisteravond. Ik weet dat hcg om de dag verdubbeld en er zit natuurlijk niet zoveel tijd tussen de testen, maar toch viel dat een beetje tegen en maakt me dat weer onzeker....pffff....muts!
t komt goed moon echt waar, die testjes verschillen in het begin weinig of ineens heel veel. Soms is er geen touw aan vast te knopen....,probeer te genieten meis, ik weet dat het moeilijk is, Maar zoals bij bijna alles heb je ook hier weer geen invloed op!
@Flora: Nee, dat is ook zo! En ik weet het ik weet het, maar verstand en gevoel gaan niet altijd samen . Heb jij nog een testje gedaan intussen?