Gefeliciteerd Winnie! Ik ga dinsdag trouwen, daar heb ik nog helemaal niet bij stilgestaan. We gaan ook alleen maar ff een handtekeningetje zetten, en dan een nieuwe wc kopen, want die is stuk
Gefeliciteerd! Leuk joh! Al die voorpret enzo... Wij zijn afgelopen zomer getrouwd. Was echt super. Lekker met z'n tweetjes op het strand ver weg.
Yeah! Gefeliciteerd! Wat voel ik me blij vandaag met al die goeie berichtjes op de forums... trouwen, een kindje... meerdere meiden gaan knallend het nieuwe jaar in! Gefeliciteerd nogmaals, hartstikke leuk!
van harte! geniet van de voorbereidingen want het is veel werk maar ik heb er leuke herinneringen aan! liefs triez
zo gaan jullie al in mei trouwen? dan moeten jullie veel regelen he.. ik ga namelijk september trouwen, en was al vanaf afgelopen september bezig met plannen gefeliciteerd! hopelijk word het een hele mooie dag!
Lisa 84 Nee meid 2008 ronde de zomer Dat was idd wel heel snel geweest en zoveel en zo snel hebben we al het geld ook niet bij elkaar Liefs winnie
Gefeliciteerd meis, enne geniet er van! de dag die vliegt om.... En het passen van al de jurken,zucht, zou het zo weer willen doen hihi Dikke knuf daantje
Gefeliciteerd en heel veel plezier en succes met alle voorbereidingen. Voor mij duurt het nog maar 6 weken tot ik ga trouwen! Spannend! De tijd vliegt, voor je het weet sta je ervoor!