Ik ga zo huilen! Iemand verstand van keukens?

Discussie in 'De lounge' gestart door Warboel, 22 okt 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Mimosa

    Mimosa Niet meer actief

    O nee wat balen! Hier geen tips, wij hebben al moeite genoeg met het in elkaar monteren van Ikea meubels...
     
  2. Eefje00

    Eefje00 Fanatiek lid

    27 okt 2014
    1.556
    666
    113
    En? Is het nog gelukt?
     
  3. Warboel

    Warboel Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.541
    625
    113
    We hebben de kastjes een nog centimeter naar voren geplaatst en een 'hapje' genomen uit de balkjes die in de weg zaten.

    De plankjes die ondersteund werden door deze balk heeft hij op een andere manier vast weten te maken (ze zaten eerst vast met 2 supergrote hoekjes zeg maar).

    We zijn er ook achter wat het probleem was:

    Ze hebben het werkblad dus in overleg 6,5 cm dieper gemaakt. Hier geen rekening mee gehouden qua kastjes MAAR ook niet meegenomen in de nieuwe plattegrondtekening...

    Sterker nog: we hebben enkel een tekening van VOOR Het inmeten en hier staat ook het raam niet juist op. Waardoor ik dus dacht dat het gat gewoon veel te ver naar links zat :D.

    Iemand het trouwens over de kraan en het vensterbank. Die raken elkaar gelukkig niet. Dat past prima.

    Ik weet eigenlijk niet hoe het zit met de garantie bij zelf monteren. Ik weet dat alle inbouwapparatuur een standaard garantietijd heeft van 2 jaar. Ook als je zelf monteert, maar ik vermoed zomaar dat het met de fronten e.d. heel anders zit.

    Al met al ben ik blij dat mijn man zo verschrikkelijk handig is. Anders hadden we het sowieso niet verder mee gekomen :D.
     
  4. Syane

    Syane VIP lid

    21 aug 2013
    12.261
    11.868
    113
    He fijn. Het is dus toch gelukt.
    Hier gaan we gewoon naar kleinere plaatselijke keukenzaken. Betalen we misschien wat meer, maar ik wil kwaliteit en klantvriendelijkheid.
     
  5. Ligero

    Ligero VIP lid

    1 aug 2011
    6.823
    1.533
    113
    Gelukkig is het opgelost!

    Wij hadden eerst een offerte bij keukenconcurrent maar ben blij dat We uiteindelijk naar een kleine plaatselijke keuken boer zijn gegaan. Kost ons wat meer maar de service Is meer dan top, en het persoonlijke contact vind ik eigenlijk ook wel zo prettig.
     

Deel Deze Pagina