Wat geven of doen jullie voor Valentijnsdag met jullie partner? Iemand nog leuke tips, originele cadeautjes enzovoort?
Mijn vriend wou er eigenlijk aan mee doen. Maar heb zoiets: geef is een keertje tussen door wat leuks! Gewoon wanneer je het niet verwacht, dat vind ik eigenlijk leuker!
Toevallig afgelopen weekend nog met mijn vriend over gehad. Wij doen er niet aan mee. Geven elkaar liever onverwachts iets leuks!
Wij doen er eigenlijk nooit aan, ben 2 dagen later jarig en mijn man vind dat al een ramp om iets te vinden hihi.. Ik doe liever ook iets tussendoor geven.
Wij vinden het altijd leuk om iets te doen. Maar het komt er meestal op net dat het een bios en uit word
Ik krijg een parfum en een pot van blond Amsterdam. Natuurlijk grote commercie maar wij doen heerlijk mee! Voor mijn man moet ik nog even kijken.
Helemaal niets. Vind het dikke onzin dus ik doe er niet aan mee. Wat mijn man doet moet hij zelf weten
Wij doen normaal niet aan Valentijn maar toevallig is onze dochter vrijdag uit logeren en zijn we dus met z'n tweeën. Ik denk dat ik maar spul in huis haal wat we altijd aten in de tijd dat we nog verkering hadden (alweer ruim 7 jaar geleden) Toen aten we met stappen altijd een portie patat pinda met 2 vorkjes en een flesje AA drink. Ook de witte chocolade pinda rotsjes waren niet aan te slepen in die tijd. Flesje wijn erbij en een filmpje in bed, heeeeerlijk!!
Doen er ook niks aan, vind Valentijnsdag leuk voor de tijd dat je 16 bent en er helemaal hyper van wordt Nu niet meer hoor, haha.
Wij doen er nooit wat aan, nu heb ik toevallig een etentje gewonnen via Facebook dus gaan we lekker samen uit eten.
Hij gaat lekker koken , nu ik het zelf niet kan. Ik geef hem een diner in een chic restaurant cadeau voor over een maandje als ik hopelijk weer helemaal fit ben
Wij doen er hier wel aan. Pakken elke dag om wat te vieren eigenlijk wel aan . Ag, zo houden we het gezellig denk ik maar zo. Dingetjes om naar uit te kijken. Maar wij gaan dus uit eten en voor mijn liefde laat ik een masseur aan huis komen (dan hoef ik het niet meer te doen). Wat voor een kadootje ik van hem krijg is een raadsel.
Wij zijn op valentijn op onze eerste date gegaan dus nu vieren we dit ieder jaar met een etentje of een weekendje weg. Dit jaar is het eerste jaar met ons zoontje erbij en hebben we de plannen uitgesteld naar maart zodat hij 6 maanden is wanneer we op pad gaan.
Ik ga zelf lekker uitgebreid koken, een heerlijk biefstukje (luxe!) En we schrijven een kaartje voor elkaar
Ik doe zelf helemaal niets aan Valentijnsdag, ik vind het grote commerciele onzin. Maar toen ik laatst over het winkelcentrum liep dacht ik er stiekem wel aan dat het leuk zou zijn om iets te kopen wat mijn dochter aan mijn vrouw kan geven. Een dochter-mama-cadeautje . Ik heb nog niet gekocht en ik weet niet of ik het echt ga doen. Ik zie nog wel deze week.