Bedoelde het ook niet rot hoor. En een foto is natuurlijk ook deels gezichtsbedrog. Foto lijkt hier heel onduidelijk, maar zie zeker een streep. Feit dat er iets zit is duidelijk en wel voor de komende 9 maanden hoop ik!
Jaaa ziet er goed uit hoor Spannend! Ik snap wel dat sommige meiden voorzichtig zijn, maar niet iedereen heeft gelijk duidelijke en of knaltesten Hoop dat ie mooi verder op gaat lopen meid!
Gefeliciteerd, fijne zwangerschap!! Heb even meegelezen, spannend hoor! Even een vraag hebben jullie ook slechte ervaringen met de ovulatie testen van Z&K of alleen de zwanger schap testen? Ik Gebruik Deze Maand Voor Het eerst De Z&K ovulatie testen.
Ik vind hem wel duidelijk hoor. Ik had ook pas paar dagen na NOD knaltest bij mijn zoontje dus kan dat je iets langzamer HCG aanmaakt! Oké hopelijk kunnen anderen mij hun ervaringen vertellen met de ovulatie testjes
Gefeliciteerd meid! Kijk mijn topic maar eens. Begon ook met lichte test 1 dag voor NOD. Nu sinds twee dagen ofzo pas echt donkere testen. Hier op zp lijkt het gewoon om aantal dagen voor NOD positief te testen, maar de vk vond 1 dag voor NOD al erg vroeg. Dus niets van aantrekken dat ie nog licht is en lekker genieten! Zal zo ff mn test van gisteren plaatsten en die van 1 dag voor NOD.