Hey hey Na 3 testen met alle drie een licht vaag streepje Ga ik héééééél voorzichtig aankondigen dat ik ook zwanger ben Het is allemaal nog zo verwarrend.. Er moet nog zo veel geregeld worden enzo Deze zwangerschap was niet gepland..Maar daarom niet minder gewenst Morgen maak ik een afspraak met de gyne en dan zien we verder.. Volgens de berekeningen ben ik ongeveer 6 weken ver Ik ben alleen zoooo ongerust dat ik een vroege miskraam krijg..Door mn lichte streepjes Over een paar dagen heb ik hopelijk mn echo gehad en weet ik meer! Veel liefs, Tacha
Meid, ik heb bij al mijn zwangerschappen een licht streepje gehad. Dat zegt niets over of je miskraam gaat krijgen of niet. Een streepje is een streepje. Dus zwanger. Proficiat en geniet ervan!
nou meis dan van mij al een voorzichtige felicitatie!!!mocht je morgen bij de gyn zijn geweest vertel dan ff hoe het gegaan is!!!ben zo benieuwd haha!!! liefs maloeke
dankje meiden !! Zo lief !! @ Gina: Had je alleen lichte streepjes in het begin, of gewoon altijd lichte streepjes? @Maloeke: Ik laat het ZEKER weten hoor! En ik duim nog steeds voor je! Doet zoveel deugd hier op't forum kunnen "praten"
ja wat super meissie!!! een streep is een streep he meis!! ik hoop dat de uitslag goed is ik duim voor je. laat je het ons wel weten?
Wat doet het deugd om te horen allemaal Thx meiden! Mn moeder is ook al iets bijgedraaid Ben zo blij! Ik zit wel met een probleem.. Ik heb twee maagzweren.. Ik moet medicatie nemen + antibiotica !! Kan dit kwaad zo vroeg in de zwangerschap? Ik denk van wel he? Gooh ik ben zooo bang dat het misloopt! Hopelijk kan ik gauw naar de gyne! Als alles goed lijkt op de echo dan kom ik bij de mei-mama's
Nou, gefeliciteerd! Ik had ook 3 vage streepjes en zie hier... Ik ben zelfs al een dikke week overtijd!!!! Veel succes en geniet ervan... Liefs Niki
Gefeliciteerd meissie! Die onzekerheid zal nog wel even blijven, maar probeer er tussendoor lekker te genieten van je kleintje hoor! Hartstikke belangrijk :-D. Liefs, Anouk.