Hallo, Heeft misschien iemand die dit leest last van dezelfde symptomen. Ik zit nu in de wachtdagen en gebruik nu alleen nog maar utrogestan. Ben begonnen met decapeptyl en daarna gonal-f erbij als laatste de pregnyl 10.000 éénheden en dat is ook alweer 16 dagen geleden, Nu is het zo dat ik elke ochtend badend in het zweet wakker wordt. Dekens en matras zijn s'morgens ook doorweekt. Warm heb ik het niet juist eerder koud. Dit is pas een dag of 7, voorheen had ik nergens last van, ik kan nergens vinden of dit een normale reactie is op de hormonen. Iemand misschien een antwoord voor mij?
Opvliegers kunnen er idd bijhoren. Utro zorgt voor allerlei vervelende hormonale bijwerkingen. Maar als je 16 dagen geleden pregnyl hebt gezet, kun je dan nu niet al testen?
Woensdag zo'n clearblue test gedaan en gaf niet zwanger aan. Ik dacht misschien dat ik nog wat te vroeg zou zijn en zondag mag ik in principe testen.
Ik zit niet precies in dezelfde situatie maar tijdens het spuiten had ik dat ook en erger na het toedienen van Pregnyl.
Hoeveel dpo was je woensdag? Alles kan nog zolang je niet ongesteld bent. Tot wanneer met je de utro gebruiken? Zou zondag zeker een testje wagen als er nog geen ongi in zicht is.
Ik heb ook wel eens last gehad van nachtzweten aan het einde van de wachtweken (niet tijdens alle behandelingen) maar bij mij was dat de avond voordat de menstruatie doorbrak.