Dankje wel voor je reactie en dat je je verhaal met mij deelt!! En wat fij om te horen dat je binnen twee maanden zwanger werd wauw!!!! Ja mijn gyn zei ook dat ik pas na een halfjaar terug hoefde te komen. En hopelijk gaat het met de tweede ook zo snel!! Ik zal er wel meer over lezen in je forum
jeetje, nou wie weet de volgende maand, maar meestal kijkt de gyn het toch twaalf maanden aan voordat je met LEO-behandeling aan de slag kan? Of was het bij jouw een andere kwestie? succes meid!!
oooh wat leuk voor jullie!!! word zo blij van dit soort verhalen het geeft me enorm veel moed!!! Ik heb ook nog geen FM gehad en ik heb me gyn er ook niet over horen spreken maar bij het volgende bezoekje wel ff navragen. Ik wil zekerheid dat de 50mg clomid aanslaat, succes in de toekomst met de derde!!!
Ik zit nog te wachten op een oproep op korte termijn. De clomid deed helemaal niets bij mij, en toen stelde ze voor een LEO of over gaan op hormonen spuiten. Toen heb ik voor een Leo gekozen, want misschien is dat net wat ik nodig heb, en heb ik nadien iets of geen hormonen nodig. Erg spannend allemaal! Je hoeft dus ook niet 12 maanden daar te lopen.. Ik werd na een half jaar ook al doorverwezen naar de Gyna.
Met ICSI/IVF zijn de doseringen alleen maar hoger en worden de bijwerkingen dus ook alleen maar erger. Wij gaan 28 mei naar Duitsland, dan gaan we weer aan ICSI beginnen. En inderdaad; Als het iets oplevert is het alle spuiten, bijwerkingen en behandelingen absoluut waard!
Hey Yaya, Wij zijn in de MMM gekomen doordat mijn menstruatie uit bleef. Ik was al 4 maanden niet ongesteld, daarvoor ben ik doorgestuurd naar de gyn, werd PCOS geconstateerd en begonnen met provera en clomid. Zaadonderzoek moest ook nog, maar was niet zoveel haast bij gaf ze aan... Daarom is het pas nu gedaan en hebben we helaas geen beste uitslag. Ik ben continu aan het malen wat er aan de hand kan zijn en of het eventueel nog op te lossen is, maar ben er bang voor..... Kan er ook niet heel veel concreets over vinden op het internet (wel verminderde Beweeglijkheid, maar helemaal niet niet zoveel). Maar afwachten op de oproep van de uroloog....
oooh wat vervelend voor jullie, maar geef de hoop niet op, ik weet er ook niet echt veel, over maar ze artsen zullen wel een oplossing bedenken, er beweegt tenminste iets!!! dat is wel een goed teken.
Dag lieve dames, Ik heb vandaag mijn gyn aan de telefoon gehad ivm de uitslagen van de bloedtesten afgelopen week en het zag er allemaal goed uit dus ik hoef 4 juni niet meer op gesprek te komen. Ik wacht nu op de menstruatie (ik zit op dag35) om aan de clomid te beginnen, hopelijk komt ie snel ( nu is ie eens welkom )!!! Als ie binnen twee weken niet verschijnt dan wordt provera voorgeschreven. wilde dit even delen met jullie liefs
Hoi! Interessant hier! Ik heb aankomende dinsdag mn eerste afspraak bij de gyn, ik denk dat ik ook pcos heb. Dit alleen vanwege mn lange cyclussen. Heb geen andere symptomen ook geen overgewicht ofzo. Gelukkig heb ik wel een menstruatie maar ik heb zelf nog maar 1 x een eisprong ervaren. Dat was vorige cyclus op dag 35! Toch ongeveer 2 weken daarna mn menstruatie dus wel fijn dat er iets lijkt te kloppen. Maar heb echt het idee dat dat mn eerste eisprong was sinds okt.12. Als tiener was ik heel lang ongesteld dus toen klopte er ook niets van. Zo ff lekker van me af geschreven. Succes ladies!
Hoi Dames, Ook ik heb PCOS. Bij mij is dit aangetoond door middel van bloedonderzoek. Bij mij sloeg Clomid wel aan maar werd de dosis verhoogt als er een cyclus van meer dan 35 dagen tussen zat. Helaas heeft de Clomid niet tot een zwangerschap mogen leiden. Daarna 6x ovulatie inductie gedaan met Gonal-F -> helaas ook geen zwangerschap. Toen door naar IVF wat uiteindelijk ICSI werd, zie het resultaat hieronder! Let erop dat je met PCOS vals positieve uitslagen op ovulatietesten kunt krijgen. En verder allemaal veel succes met zwanger worden! Geef de moed niet op, bij ons duurde het 2 jaar na vaststelling PCOS maar je hebt maar één eicel en één zaadcel nodig om zwanger te worden
Hoi dames, Ook ik heb PCOS. Dit is in 2011 gediagnosticeerd nadat ik zeer onregelmatig menstrueerde. Vlak nadat de uitslagen besproken waren mocht ik met een middeltje beginnen om de menstruatie op te wekken om daarna met clomid te beginnen. Maar de menstruatie bleef uit (ik zat toen al op dag 100 ofzo van een cyclus voor zover je dan van een cyclus kan spreken ) Ik werd opgeroepen voor een echo omdat de menstruatie uitbleef.... en wat ze daar zagen....was een klein jongetje in wording! Ik bleek dus na bijna 90 dagen toch een spontane eisprong te hebben gehad. Inmiddels is onze knappe jongen al weer 1 jaar geworden. En denken wij voorzichtig aan een 2e kindje. Dus laat de moed niet zakken! Ik heb uiteindelijk de clomid onaangebroken terug naar de apotheek kunnen brengen.
hey pippeke, wat fijn dat je je ei kwijt bent hahaha, ik weet hoe dat voelt om ff over "ons probleem" te praten. Dat je nog ongesteld word is een goed teken dus er leeft tenminste iets daar binnen, waarschijnlijk heb je wel eitjes maar maken ze het sprongetje niet of worden ze niet rijp genoeg, dat probleem heb ik dus ook, maar je gyn zal het wel allemaal met zekerheid aan je vertellen hahaha elke lichaam is ook anders he. Hou me op de hoogte omtrent je ontwikkelingen. Ik wacht nog op mijn menstruatie om te beginnen met clomid, ik zit op dag 37 normaliter is mijn cyclus ongeveer 40dagen, dus afwachten!! ik vind het enorm spannend!!
hey Elmo, Dankje wel voor je reactie!!! wauw wat een bijzondere ervaring. Dat geeft me zoveel hoop!! En zo spontaan!!! dus je hebt helemaal geen clomid gebruikt!! Voelde je je niet in het begin van de zwangerschap vaak misselijk of opgelaten? Of dacht je dat dat door die medicijn kwam? in iedergeval succes met je tweede kindje
Hey Snoopy, dankje wel dat je je ervaring met ons deelt, jij bent dus een van de vrouwen uit die 20% waarbij clomid niet heeft aangeslagen, dat moeten 2 zware jaren voor jullie geweest zijn, je er gelukkig wel wat moois voor terug!! En is dat zo met die ovulatietesten, ik heb er van de week een paar besteld alvast, maar ik weet echt niet op welke dag ik moet beginnen met testen heb die dingen nog nooit gebruikt, en heb jij een andere middeltje of trucje om je ovulatie te checken? xxxxxx
Ik lees elke keer mee, had eigenlijk mezelf voorgenomen niet meer zo bezig te zijn op zw. pagina.. En vooral niet veel te lezen over PCOs Maar ik kan het gewoon niet laten.. Vorige week vrijdag kwam ik er via een echo achter ook PCOs te hebben. BAM die had ik ff niet aan zien komen, ik heb immers al een dochter die in ronde 1 (en maar 1x klussen) is gecreëerd.. Ik snap er niks meer van.. ben vooral boos en heel erg verdrietig.. Ik weet dat er nog veel kansen zijn dat we een 2e kindje mogen krijgen, maar stel dat het dus echt niet meer lukt?! Ik blijf maar malen.. Woensdag de eerste afspraak bij de Gyn, ben zo benieuwd hoe we nu verder gaan... Liefs, LB
Het begin van de zwangerschap was heel bijzonder. De clomid heb ik inderdaad niet hoeven gebruiken (ik had ze al wel in huis) en zou op dag 3 t/m 7 ze gaan gebruiken. Maar aangezien de menstruatie niet kwam moest ik nog even een echo laten maken. "Misschien kun je dan alsnog beginnen aan de clomid", zo sprak mijn gyn aan de telefoon. Dus tja...echo maken.... en die echoscopiste haar gezicht toen er een vruchtzakje zichtbaar werd op de echo, vergeet ik nooit meer. Ik heb nog wel even de angst gehad dat die medicatie schadelijk had kunnen zijn voor het kindje, maar het bleek een natuurlijk vrouwelijk hormoon te zijn. De gyn zei dat dat geen kwaad kon. Ons mannetje is ook kerngezond geboren. Er is zeker nog de mogelijkheid om spontaan zwanger te worden als je PCO hebt!
hahaha nou echt wonderbaarlijk!!! Mijn menstruatie doet er nu ook heel lang over hahahaha wie weet?!?! Gelukkig heb een kerngezond mannetje, maar toen ze hadden geconstateerd dat je PCO had heb je toch een echo gehad? Maar hebben ze toen niet gezien dat iets groeide voordat je medicijn uitgeschreven werd? of was dat nog niet te zien in je bloedwaardes en op de echo? Of kreeg je die ver voor dat je de medicijnen voorgeschreven kreeg
Nee, ergens in juli had ik de diagnose gekregen na een echo en bloedprikken bij het diagnostisch centrum. Vervolgens werd ik door de ha doorgestuurd. Naar de gyn, waar ze de onderzoeken opnieuw wilden doen. Dus in juli en augustus heb ik (maar ook mijn man) opnieuw onderzoeken gehad. Eind augustus kregen we de uitslagen (ik geloof 25 augustus) Er is toen voor de zekerheid ook nog bloed geprikt op zwangerschapshormonen, maar die was negatief en dus mocht ik starten met de medicatie om de menstruatie op te wekken. Maar de menstruatie kwam niet en 12 september moest ik dus een echo laten maken, waarop er ineens een vruchtzakje zichtbaar was. Heel bizar. Ik heb meteen bloed moeten laten prikken. Uiteindelijk heb ik 2 dagen later zelf nog maar eens een zwangerschapstest gedaan omdat ik het echt niet geloofde.
Misschien geeft mijn verhaal mensen ook wat hoop. Heb altijd erg onregelmatig gemenstrueerd, eens per 3-6 maanden, toen 10 jaar de pil gebruikt, vorig jaar febr mee gestopt omdat we graag een kleintje wouden. Geen menstruatie gehad, en kwam er in juli achter dat ik zwanger was, dus toch een eisprong ergens in een cyclus van 5 maand. Wat waren we verbaasd, ik had destijds al veel gelezen over PCOS, omdat ik sterk vermoedde dat ik dat ook zou hebben, maar mijn huisarts vond dat ik minimaal 6 maanden geen menstruatie moest hebben gehad voordat hij onderzoek wou laten doen. Inmiddels is onze dochter geboren en zijn we natuurlijk dolgelukkig. Deze week kwam ik bij de gyn voor het plaatsen van een spiraaltje, hij maakte een echo, ook pmdat ik sinds de bevalling 12 weken geleden nog geen menstruatie had gehad, en daarbij gaf hij aan dat het een wonder was dat ik spontaan zwanger was geraakt. Blijk erg veel eiblaasjes op de eierstokken te hebben wat wees op PCOS. Dus toch..... Maar hier dus ook het bewijs dat je wel zwanger kunt worden terwijl je PCOS hebt.... Wens jullie veel succes, en hoop dat jullie binnenkort net zo gelukkig mogen zijn.