Mijn man en ik hebben vandaag een tattoo gezet.Heb het nog niet op mijn FB gezet omdat ik het eerst aan mijn ouders wil vertellen en laten zien voordat ik met een foto daar ga lopen flashen.Maar dat terzijde...John en ik zijn er superblij mee. In de tekst staat dat we alleen sterk zijn maar samen zijn we sterker. Ondanks alles voelen we ons nu sterker dan ooit als echtpaar. Verder een infinity teken wat staat voor onze oneindige liefde voor elkaar. (zijn ruim 20 jaar getrouwd) Bij het infinity teken onze voornamen,het woordje liefde en de voorletters van onze kinderen.Bij de S een klein * want onze eerste is een vlinder.Die van mij was een uur ervoor gezet en die van John net vandaar nog even wat bloed bij hem.Ben zo blij ermee en het betekend erg veel voor ons.Degene die weten wat er speelt bij ons begrijpen het wel. Verder...onze meiden krijgen vrijdagmiddag de uitslag en onze zoon over 3 weken.Duimen jullie dan mee voor een goede uitslag ?
Wow! Heb eigenlijk helemaal niks met tattoo's maar deze met de betekenis erbij is echt heel erg mooi! Heb je blog gelezen dus weet wat er bij jullie speelt en ga echt heel hard duimen dat jullie dochters vandaag , en jullie zoon over drie weken een goede uitslag krijgen. Dikke knuffel voor jullie allemaal X
Wauw .. Heel mooi, vooral de betekenis.. Na het lezen van jullie situatie.. Heel veel succes vandaag....
Wat een prachtige betekenis erachter, mooi hoor. Snap dat jullie je er heel erg trots op zijn. En duim mee voor goede uitslagen!
Ik weet niet wat er precies bij jullie speelt, maar uit je woorden kan ik opmerken dat jullie niet makkelijk hebben en hebben gehad. Ik vind de tattoo een heel bijzonder symbool voor jullie gezin, jullie kunnen trots zijn.
Ben niet gek op tattoos, maar dit is erg mooi geworden. Hopelijk krijgen jullie vrijdag en over 3 weken goed nieuws. Hier draaien de duimen. Dikke knuf
Sterkte met de uitslagen! En mooie tattoo's! Ben er zelf niet zo'n fan van (sommige kladderen hun hele lichaam vol met ook maar 'iets' waarvan ze denken dat het invloed zal hebben) maar dit is wel erg mooi!
Ik vind het heel mooi geworden. En zeker met de betekenis erachter. Ik heb net je blog gelezen en wat zitten jullie in een moeilijke en spannende tijd zeg!!! En vreselijk dat je man het gen heeft.... Ik wil je heel veel sterkte wensen en ik hoop op een hele goede uitslag van je kinderen. Liefs
Mooi symbool! Ik duim keihard mee voor de uitslag. Al aangesloten bij de ALS pagina op facebook? Veel nieuws over in onderzoek zijnde behandelmethoden enzo.
Ik vind het altijd zo mooi, als 2 mensen dezelfde hebben. Echt een manier van uiting van de band die ze samen hebben. Misschien dat ik mijn man ooit ook nog eens zo ver krijg Maar jullie hebben een prachtige tattoo met een hele mooie betekenis!