Lidl, wegens wij-shoppen-altijd-zo-goedkoop-mogelijk-en-hebben-geen-zin-om-naar-een-andere-winkel-te-moeten-dus-kopen-we-direct-alles-wat-we-nodig-hebben-in-dezelfde-winkel. Uit geld en luiheid dus, we hebben wel betere dingen te doen op een zaterdag En dat bevalt tot nu toe prima
Wat in de aanbieding is bij de Action. Op dit moment is dat al een aantal maanden Persil geel of paars
Meestal AH huismerk, maar ik was laatst bij de Makro en daar heb ik van die megagigantische tonnen Dash kunnen kopen voor weinig geld. Dus het komende jaar is het Dash.
Zelfgemaakte. Omdat ik maar een paar euro kwijt ben voor heel veel wasmiddel. En omdat de kinderen er geen uitslag van krijgen.
Robijn, omo en ariel omdat ik die lekker vind ruiken. En omdat ik die groot heb ingeslagen toen ze in de aanbieding waren. Flessen omo en robijn van normaal 6 euro en toen 2,50 euro. En ariel een grotd voordeelfles. Kan dus een tijd vooruit
Ik heb Omo in de kast staan, een aantal flessen... Maar kan op het moment door de zwangerschap even niet tegen die geur. Tegen het poeder van de Lidl kan ik wel dus die gebruik ik op het moment. Ga die Omo denk ik opmaken na de zwangerschap. Meestal wordt er gewoon gekocht wat in de aanbieding is.