Hoi, Ik kan mijn kindje van 1,5 jaar niet meer optillen of als ze in bed staat wil ik haar in bed leggen dan krijg ik zo'n erg steek in mijn rechterkant van mijn bekken de tranen lopen uit van de pijn.... Of als ik even een boodschaptas til nou die steken die ik dan krijg dan laat ik de tas staan mijn man doet mij heel goed ondersteunen maar ga toch volgende week naar de huisarts... Heeft hier meerdere moeders last van? groetjes, Orchidee
Dat klinkt als bekkeninstabiliteit (nog geen ervaring mee ) maar zou het idd even met je huisarts of verloskundige bespreken zodat je doorverwezen kunt worden naar de fysiotherapeut. Hoop dat je snel wat minder pijn zult hebben!
Ow wat vervelend! Ik vind het ook klinken als bekkeninstabiliteit.. Hoop dat je huisarts/verloskundige je meer duidelijkheid geven.. Sterkte en probeer wel te genieten van je zwangerschap hoor Fijn weekend
Ik vind het ook klinken als bekkeninstabiliteit. Ik zou dan ook gewoon direct naar de fysio gaan, die kan dat ook bepalen en je meteen tips ed meegeven en eventueel masseren en/of oefeningen geven.