bedankt voor alle reacties! ik ben bijna 22 en mijn vriend is 23. ik heb gisteren verteld dat ik geen abortus wil. ik weet echt niet wat hij doen gaat. een half uurtje erna barste hij in tranen uit en was helemaal overstuur en ontzettend bang. en toch is hij de meest lieve jongen die ik ken. ik kan me niet voorstellen dat hij me echt gaat laten stikken. ik kan het gewoon niet weg laten halen. m'n ouders en ik weten zeker dat ik spijt krijg.. Ik ben niet rijk, maar heb wel genoeg liefde te bieden. verder is het afwachten denk ik. hem laten wennen aan het idee.
ik zou absoluut voor het kindje kiezen, een leuke man kun je altijd weer tegen komen! ik denk gewoon dat je echt een schuldgevoel krijgt als je abortus pleegt. in dit soort situaties ben ik eigenlijk ook echt tegen abortus had een rubbertje gebruikt of de pil geslikt denk ik dan. heel veel sterkte bij het nemen van een beslissing!
sorrie had je berichtje nog niet gelezen! goede keuze meid heel veel geluk met je kindje en ik hoop dat je vriend een goede keuze maakt en bij je blijft.
Ik ben ontzettend trots op je! Je hebt echt je EIGEN beslissing genomen. Ik weet zeker dat dit kindje heel gelukkig wordt! Ik hoop dat je ventje zich er uiteindelijk bij neer kan leggen en dat jullie er over een tijdje samen blij mee kunnen zijn. Het ga je goed meis! Oh ja en nu dan officieel: GEFELICITEERD met dit mooie wonder!!
@arice: heel goed dat je zelf een beslissing hebt genomen, ik wens je heel veel sterkte en ik hoop dat je mannetje ook gaat beseffen wat een mooi geschenk het is. en qua liefde heb je helemaal gelijk, dat is het allerbelangrijkste wat je je kind kunt geven!
acire, gefeliciteerd met je zwangerschap. Goed dat je voor jezelf kiest. Ik denk dat je vriend gewoon heel erg bang is en wel bij draait als hij z'n ukje voor het eerst op een echo rond ziet springen. En gelukkig heb je zo te horen hele lieve ouders. Veel succes met je zwangerschap, heb je al een afspraak gemaakt bij de verloskundige?
ik ben blij dat je deze beslissing hebt genomen, je vriend is waarscheinlijk gewoon bang voor wat er gaat komen en zodra hij de kleine op de echo ziet zal hij wel bijdraaien. een kind heeft niet veel geld nodig om groot te worden, maar liefde des te meer. geniet van je zwangerschap
Neem hem mee naar de echo en dan laat je hem zien wat hij "gemaakt" heeft en dat het kindje beweegt. Misschien loopt ie dan wel over van trots! Verder; goede keuze om je kindje te houden, zwanger zijn is heel bijzonder!
Hoi acire Lees al een tijdje mee, maar wil je bij deze van harte feliciteren En wat Lintje zegt Quote: Neem hem mee naar de echo en dan laat je hem zien wat hij "gemaakt" heeft en dat het kindje beweegt. Misschien loopt ie dan wel over van trots! @Ze heeft gelijk jessica
Meid, goed van je dat je zelf een beslissing hebt genomen. Ik hoop echt voor je dat je vriend bijdraait en uiteindelijk ook voor "jullie" kindje zal gaan. PS: Nog gefeliciteerd met je zwangerschap, probeer ervan te genieten! Liefs en sterkte, Duveldraakje
je heb inderdaad zoals alle andere dames hier al gezegt heben een goede keuze gemaakt en hierbij wil ik je toch nog even feliciteren met je keuze en dat je gelukkig zult worden
@Acire, als jij en je ouders het al samen eens zijn dat dit de juiste keuze is dan denk ik dat het enige wat je vriend nodig heeft.... tijd. Tijd om aan het idee te wennen, jullie zijn nog jong maar dat wil niets zeggen over of je wel of niet voor een kindje kan zorgen, hij heeft alleen wat meer tijd nodig. Dat hij in huilen uitbarst is onzekerheid en angst over wat allemaal komen gaat, het is ook allemaal niet niks op je 23ste. Ik ben dus niet zo hard tegenover je vriend, ik begrijp zijn kant ook wel heel erg goed. Praat veel met elkaar en erken dat je zijn gevoelens begrijpt, zodra hij aan het idee gewend is acht ik de kans groot dat jullie een leuk gezinnetje gaan vormen. En zo niet je hebt je ouders die je steunen en een kindje om voor te knokken. Ga ervoor meid!
Ik vind je heel sterk overkomen en harstikke goed dat je, je eigen gevoel hebt gevolgd (ook al had dat een abortus geweest, je moet doen wat jij denkt dat goed is en niet wat je vriend denkt)! Ik wil je feliciteren met je zwangerschap en ik hoop dat je kan gaan genieten binnenkort met of zonder je vriend! Maar hopelijk natuurlijk met, misschien is hij na het zien van de echo wel helemaal verliefd! Ik ga voor je duimen! Succes verder!
Ik denk nee weet dat je heel veel spijt zou krijgen. net als alle dames die het voor je ondergaan hebben en er zelf niet achter gestaan hebben. Ik zou het nooit kunnen al mijn kindjes/ wondertjes hou ik, 1 op de tien vrouwen raakt zwanger, het is een wonder dat jullie samen een kindje krijgen uberhaupt. ik heb je persoonlijk bericht gestuurd ik merk dat jij die kleine graag wilt, en ik denk ook dat je het als verlies zou zien, en dat je relatie erop kapot zou gaan als je dat voor hem zou doen en hij het je zou vragen, feit is hij is nog niet weg. en ver kan hij niet rennen immers je draagt zijn kind, er is altijd een weg terug en ten derde als hij dit van je verwacht houd hij niet genoeg van je dan is het houden van totdat t moeilijk word. Ik hoop dat je het alleen zou doen als je er zelf achter zou staan en dat je het niet doet om een ander, want jij uiteindelijk moet er vrede mee krijgen, en zolang dat dat nie het geval is, zou je het jezelf niet willen of kunnen vergeven. vergeet niet die kleine is van jou, jij heb evenveel recht, en dat hij niet weet wat er door je heen gaat, en dat niet begrijpt is logisch, maar geef hem gewoon die tijd die hij nodig heeft om aan het idee te wennen push hem niet. dan komt het allemaal misschien vanzelf en toch nog goed en dan heb je een klein hummeltje dat op je grootste liefde lijkt... volg je hart, maak geen overhaastige beslissingen. ik hoop dat je er wat aan hebt Melissa,
een goede keuze als het voor jou goed voelt! Van harte! Ik hoop dat je vriend bij zal draaien, maar anders red je het ook wel. Zoals jezelf zegt, je hebt veel liefde te geven en das ook belangrijk. En zoals ik het lees steunen je ouders je ook wel? heel veel succes in ieder geval.
Hey, Ik had dat stukje niet gelezen, en ik hoop dat hij bijdraait. komt vanzelf wel denk ik. ik ben blij dat je er zo over denkt, aangezien er best veel mensen zwanger proberen te raken terwijl het ze niet zo gemakkelijk lukken. ik snap dat je beslissing best moeilijk was omdat je in twee strijd zit maar je heb het beste gedaan voor jezelf denk ik. en zo jong ben je niet, dus ik weet zeker dat je het wel de nodige liefde kan geven zeker nu ook je moeder achter je staat. wie weet is die kleine wel het beste dat je ooit is overkomen. maar daar kom je gauw genoeg achter. en dat hij het moeilijk heeft is logisch, een man voelt nou eenmaal niet de dingen die jij voelt voor hem is het allemaal zo nieuw en onrealistisch en aangezien hij nog steeds bij je is, denk ik niet dat hij je in de steek laat. immers je bent straks de moeder van zijn kind en heb het allemaal niet expres gedaan. en ik denk dat hij je later wel dankbaar is als hij ziet wat voor mooie goeie en bijzondere dingen zo een kleintje met zich meebrengt. Ik ben zeer blij dat je die kleine houd, en dat hij zich erook bij neer legt, dat zegt me dat hij toch veel van je houd door je niet te dwingen. ik wens je een geweldige zwangerschap zonder stress en toestanden, en nog een hele leuke tijd met je groote liefde, mogen jullie maar met zijn drieeen heel gelukkig worden. dame er zijn ook meerdere jonge meiden onder jou leeftijd en onder zijn leeftijd, die er nu heel erg blij mee zijn maar in het begin ook schrokken. Petje af dame, heel veel sterkte. Liefs Melissa
het is wel duidelijk dat jij het kindje wil houden, doen dus! Gefeliciteerd, heel dapper. Je vriend heeft het er erg moeilijk mee, kan ik ook inkomen.Praat heel goed met hem, het lijkt mij dat hij gewoon erg onzeker is, wat zijn zijn angsten? Waarom reageert hij zo emotioneel?Probeer dat boven water te krijgen. Misschien met veel steun van familie dat hij de toekomst wel wat positiever ziet. Het is ook allemaal heel onverwacht, en het is een grote verantwoordelijkheid.
Kanp dat je op jouw leeftijd deze beslissing alleen kunt nemen. Ik was zeer beinvloedbaar met 22 en werk nu met veel beinvloedbare jongeren. En ik wil me bij mammalieske aansluiten: jouw vriend is waarschijnlijk bang en in de war. Een man die je in de steek laat, was boos het huis uit gelopen, want vaak denken die alleen aan zichzelf. Jullie zijn nog kort bij elkaar en hij neemt wel de tijd om jouw verhaal op zich in te laten werken. Hij was er ondersteboven van, maar niet boos. Ik wens je veel sterkte en succes en hoop dat je binnenkort ook wat kunt genieten van dit kindje. Omdat je nog jong bent en dit je keuze niet direct was, hoop ik wel dat je genoeg steun en hulp krijgt, om na de bevalling een goede, maar vooral jonge genietende moeder kunt zijn, die ook tijd voor zichzelf krijgt. Ik wens jou en je vriend alle goeds!
wat een moeilijke situatie... weet je ik ben ook net zwanger van een one night stand. de eerste minuut dacht ik ook: dit wil ik niet! maar diep in mijn hart heb ik altijd kinderen gewild, er zijn zelfs relaties op stukgelopen. ben blij dat ik nu wel heel blij ben ik hoop dat je voor jezelf de juiste keuze zal maken. heel veel sterkte wijffie
hey Acire, proficiat met je zwangerschap, Ik vind het super dat je je kindje gaat houden, je vriend zal wel bij draaien, trouwens als je gemeenschap hebt hoe voorzichtig je ook bent, je moet er altijd mee rekening houden dat het toch eens raak kan zijn. Je vriend mag jou zeker niet de schuld geven want je bent met tweebij het vrijen. En jullie zijn nu ook niet zo superjong hé, mensen zouden er nogal van spreken mocht je het weg doen, terwijl je een relatie hebt en meer dan volwassen bent. Natuurlijk moet je daar niet achter kijken maar ik bedoel maar dat jullie het zeker aan zullen kunnen en dit samen. Liefs Winter ***