Herkent iemand dit: Ik ben nu 24 weken zwanger en heb er dagen tussen zitten dat ik druk heb op mijn vagina. Het is mss het beste te omschrijven alsof er iets in zit wat er uit moet, bijv een grote knikker . Het voelt echt heel apart. Herkent iemand dit?
Blaasontsteking misschien? Ik heb het ook wel een beetje maar niet zo heel erg vaak. Misschien 2 keer gehad de afgelopen 2 weken...
Ik voel het niet in mijn urineweg en verder ook niet in mijn onderbuik. Denk dus niet dat het blaasontsteking is. Heb het ook wel eens een paar dagen niet. Heel gek..
tijdens je zwangerschap hoef je niet altijd de "normale" klachten te hebben van een blaasontsteking...maar het zou natuurlijk ook kunnen dat de kleine met het hoofdje of voetjes op je blaas drukt ofzo
Ik heb het ook weleens en volgens mij is het gewoon wat Justsanne zegt dat de baby op je blaas drukt.
ja ik heb het ook alleen ik bleek toch een blaasontsteking te hebben en je hebt niet alle klachten als normaal.
Ik heb dat geregeld, alleen is het bij mij toch echt de beeb en geen blaasonsteking. DIt weet ik omdat ik geregeld gecontroleerd word.
Ja dat gevoel herken ik gelijk. Zelf heb ik dat gevoel ook. Ik ben daarvoor ook bij devk geweest omdat ik er heel reg last van heb. Bij mij komt er ook nog eens bij dat ik een dood gevoel in me kiezen krijg. En als de baby schopt voel ik dat ook in me vagina. De vk heeft me onderzocht en kwam tot de conclusie dat de baby heel erg ingedaald is. En dat de bay al voor de uitgang ligt. Nouweet ik iet of dat ook bij jullie zo is. Dus mocht je , je zorgen maken zou ik er gewoon even naar laten kijken succes. Groetjes Charissa
Ik heb dat van de week ook gehad...echt een naar gevoel En ook ik heb geen blaasontsteking ben er vorige week nog op getest... Ik denk dat de beeb nu sterk genoeg is om hard naar beneden te duwen!
IK heb vandaag mijn urine laten controleren en heb idd geen blaasontsteking. Iig bedankt voor jullie reactie
Ik mertke dat vande week ook...vanuit binneuit een zeer gevoel in me vagina soort steek ofzo...en soort kramp hij zal tog niet al aan t indalen zijn ?...naja heb de 14de een liggings echo om te kijken hie de kleine dan ligt..
@channa; Ik weet niet of het bij jou al aan het indalen is. Ik weet ook niet wat het termein daar voor is dat je baby echt gaat vast liggen en gaat indalen. Ik weet alleen dat gevoel van die liezen en bekken bij mij wel het geval is van indalen. Ik heb het namelijk aan me vk gevraagt. En ze heeft toen nadere onderzoek gedaan en toen zei ze het tegen me. Dus mocht je er echt veel last van krijgen zou ik het maar ff na laten kijken om te zien of je er wat aan kan doen zodat je , je eigenweer wat prettiger voelt. Groetjes
ja herken ook dat gevoel.. beetje een drukkend gevoel.. dat gevoel wordt versterkt als de kleine begint te schoppen , voel het dan tot in mijn vagina.. maar mag toch niet hopen dat het nu al indaald.. ! de kleine moet nog ff wachten hoor ! haha..
Ik heb ook vaak een drukkend gevoel, maar bij mij zijn het spatadertjes in mijn schaamlippen Het is dan ook regelmatig een opgezette boel daar (en met een pijnlijke aambei erbij sinds een paar dagen is het hieronder helemaal een feest!)