Waarom is dat? Ik krijg deze melding té vaak. Waarom bepaalt een forum dat je minimaal 30 seconden moet wachten? Mijns inziens niet gebruiksvriendelijk.
ja, zeker op je telefoon irritant! omdat die soms niet lijkt te reageren en dan heb je per ongeluk twee keer op zoeken geklikt en moet je ook wachten.
Helemaal mee eens. Ik ben het ook nog nooit elders tegengekomen. Vind het super irritant en zie er inderdaad het nut niet van in. ben benieuwd wat beheer zegt.
Dat is om te voorkomen dat er robots losgelaten worden op het forum die het forum overbelasten waardoor jullie helemaal geen berichten meer kunnen plaatsen. Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl
Ok, daar kan ik mij iets bij voorstellen. Hebben jullie daar in het verleden vaker mee te maken gehad? Ben het ook nog niet eerder tegen gekomen op een forum. Is het wellicht zo in te stellen dat de duur verkort wordt naar 15 of 20 seconden maximaal? Dat lijkt me in ieder geval iets gebruiksvriendelijker.
Dames, we hebben het naar 20 seconden gezet. Willen jullie kijken of het zo beter werkt? Met vriendelijke groet, Beheer Zwangerschapspagina.nl
omdat ik nooit iemand erover hoorde dacht ik dat ik de enige was die het ontzettend irritant vond haha. Ik vind dit al een stuk beter!
Ik ben nog steeds af en toe te snel met zoeken maar dan hoef ik niet meer zolang te wachten tot ik verder kan, wat mij betreft een verbetering dus! Bedankt!
Als ik een bericht te snel typ staat er nog steeds '30 seconden'. Is dat een typfout of is er wat misgegaan?