Helaas is deze zwangerschap ook weer mis gegaan. De 2de x in 6 maanden Gisteren is het hartje van ons kleine ukkie gestopt met kloppen. Je mocht maar 7w2d dagen worden. Mama wacht een weekje en hoopt dat je uit jezelf zal komen. Waarom jij? We zullen het niet weten We zullen je missen maar nooit vergeten!
Moon... wat vreselijk! Het is niet eerlijk.... Sterkte met het verwerken van dit verlies. Ik hoop voor je dat de natuur zijn werk doet en je het niet in het ziekenhuis hoeft te laten weghalen! Hang in there!
ook vanaf hier heel veel sterkte gewenst vind het heel bijzonder hoe je ermee omgaat ikzelf kan niet eens bij septemamaas kijken omdat ik er nog veel verdriet van heb dat ik daar niet meer hoor terwijl ik dus wel weer zwanger ben pas wel goed op je zelf en vergeet niet dat je echt uit mag schreeuwen ik hoop dat de test jullie iets opleveren , dikke knuf
Heel veel sterkte met jullie verlies, ik hoop dat deze nare tijd snel weg is en dat jullie de volgende zwangerschap 9 maanden lang er van kunnen genieten. Liefs Jolie
Jeetje Moon, meis wat lees ik nu........................ Heeeeel veel sterkte gewenst met dit verlies. dikke knufffff
Lieve schat, ik heb je net gep'bt! Ik kan het niet geloven! Waarom moet ook jij dit meemaken, voor de 2e keer! Ik leef ontzettend met je mee.. Weer een oktobermama minder.. Het is echt vreselijk, ik had het je zo gegund. Ben er echt van slag van.. Dikke kus, je weet me te vinden he!
Heel veel sterkte Moon... Ik weet helaas wat je doormaakt. Twee keer is niet niks en het lijkt wel of niemand dat begrijpt.. (althans, dat merk ik nogal) Ik hoop zo voor je dat je een 3e keer nog aandurft en dat het dan wel goed mag gaan!
Hoi, Jij ook nog sterkte toegewenst. Zijn aardig wat oktobermama's afgevallen he. Ja we gaan wel voor een 3de x jullie ook? Liefs