het valt niet mee als je kind in het ziekhuis legt helaas weet ik het maar al te goed mijn dochter is in het ziekhuis geboren omdat zijn een hartafwijking heeft ze heeft zoon 2 mnd er gelegen en nu weer het is nu al een week weer ze is net een mnd thuis geweest ik probeer ook aflijding te zoeken en ook er op te vertrouwen dat ze goed voor haar zorgen als wij er niet zijn ik heb er en hoop van geleert om er een beetje mee omte gaan maar blijft meoielijk hoor sterkt in deze tijd en probeer postief te zijn
Hoi Miss Hart, Ik lees je bericht nu pas en baal eigenlijk dat ik je geen sterkte heb kunnen wensen. Wat was er pricies met jouw kindje aan de hand? Ik kan me goed voorstellen wat je hebt mee gemaakt. Allebei mijn kinderen hebben al op zeer jonge leeftijd (de één met een week, de ander met 6 weken) in het ziekenhuis gelegen met vage klachten. Mijn dochter bleek een hartafwijking te hebben en mijn zoon had één of ander bacterie. Gelukkig zijn ze allebei thuis, dat is toch de plek waar ze horen te zijn! Geniet van het feit dat jouw kereltje thuis is!
hij heeft een uriene weg inveksie het is nog ff af wachten of hij het zo weer krijgt tot die tijd moet hij aan de atiebieotieka maar het gaat nu goed met hem ze hebben goed voor hem gezorgd hij vraagt nu de heletijd aandagt of zijn speen hij sliep eerst veel als hij waker was huilde hij niet echt veel hij vermaakte zig wel maar nu ze gaven hem steets zijn speen en als hij maar iets huilde ging hij op de arm vint hij geweldig ze waren zo gek met hem daar. een fijn gevoel dat ze daar zo goed voor hem zorgde heeft me er wel door heel geholpen.