*Niet reageren, alleen lezen!* Hallo dames ik pendel. Sommige hebben mij al een aanvraag gestuurd via mijn oude topic. Kijk dus eerst goed of dit zo is! Hieronder staan de 'regels'. - Ik pendel alleen voor leden die meer dan 150 berichten hebben geplaatst. - Leden moeten minstens 3 maanden lid zijn. - Pendel op posi test plus eventueel geslacht. - PB sturen kan in aangegeven tijd. - Graag volledige naam en geboorte datum. Als je buiten de tijd een bericht stuurt wordt dit verwijderd zonder tegen bericht. Hierna is het ook niet meer mogelijk om opnieuw een aanvraag te doen. Let dus op! Een pendel is geen garantie dus bind je er niet aan vast. Mocht je te laat zijn, houd dan mijn topic in de gaten.
Ik neem vandaag 27aug aanvragen aan tot 16:30 Ik neem dus een kwartier aanvragen aan, dit omdat het mij momenteel nog erg veel energie kost.
In overleg met alle pendelaars hebben we besloten een pendel stop in te lassen waarom??? Dat kun je in de onderstaande link lezen http://www.zwangerschapspagina.nl/pendelen/383026-algemene-pendelstop.html Sorry, voor diegene die wel hun best doen om zich aan onze voorwaarden te houden! Voor de andere hoop ik dat er in het vervolg eerst goed gelezen wordt, voor je een pb stuurt. Zo houden wij dit niet langer vol! Voor degene die nog op een antwoord wachten deze zal ik natuurlijk wel pendelen, alleen vraag ik nog even geduld. Heb ook nog een leven naast het pendelen
Alleen lezen! Niet reageren! Voor degene die nog geen antwoord hebben gehad, ik ga deze vanavond nog pendelen. Dus aub geen pb'tjes of ik ze wel ontvangen heb of waarom het zo lang duurt. Dit zijn voorlopig ook de laatste die ik behandel. Ik doe dit in mijn vrije tijd en nog zijn mensen beledigd als ze niet binnen een week antwoord krijgen.