Alle verzoekjes zijn beantwoord. Nieuwe verzoekjes mogen doorkomen tot 11:00 Alles daarbuiten gaat ongelezen de prullenbak in!
bedankt voor je pendel Angel. ik heb meerdere pendels mogen ontvangen en die van jou is de enige voor een meisje. dat maakt het nog net wat spannender
Heej angel, Ik weet niet meer zeker of je voor mij had gependeld op testen of op bevruchting, maar als het op bevruchting was dan had je het goed!! Ik heb vanmiddag een test gedaan met vriendlief en er kwam dubbel en dik positief uit, en dit al 2 dagen voor nod. Bedankt !!!! Kuss
he angel.. Je pendel had gelijk hoor.. Ik ben inderdaad zwanger! Gisteren en vandaag positief getest! Nu het geslacht nog maar dat duurt nog wel eventjes voordat we dat weten.. Gr Sappie86
Ik neem nu even geen verzoekjes aan ivm hoofdpijn, dus ook niet sturen graag! Alles wat er binnenkomt buiten mijn verzoektijden verwijder ik ongelezen!!
Neem ff een abbo zodat ik niks hoef te missen Ik geloof dat ik systeem nu snap dus bij deze ook mijn excuses voor mijn reactie op je berichtje. Ik hoop dat als ik een xtje optijd ben je me alsnog wel zou willen pendelen.