ik pendel vandaag t/m 17:00 zou graag een pb ontvangen met je naam +achternaam +geboorten datum met je vraag. wel alleen voor vaste leden Maand lid!!
@flower28 dank je wel voor het door geven. leuk dat ik het goed had en dat jullie een zoontje verwachten.
update 167 goed 116 fout. (nogmaals even een herhaling) * ik pendel alleen voor vasten leden!!(een maandje lid zijn) * ik pendel alleen omtrent zwanger worden enz (dus geen relatie) * ik pendel alleen in de tijden die ik aan geef. * in het WEEKEIND pendel ik NIET Val je niet in deze Lijstje stuur ik via je pb een link mee- waar je me als nog je vraag kan stellen.
Hoi meis, Ik kom even de uitslag van de pendel (jongen) doorgeven. Was niet juist; ben zwanger van een meisje Bedankt!
Hey gimena helaas was je pendel niet juist. Toch bedankt voor het pendelen En ik hou je topic in de gaten dan stuur ik je vast nog wel een keer pb op de aangeven tijdstippen