Hai hai ik was al enige tijd geleden gependelt door gimena ze pendelde voor mij , dat het een meisje zou worden. gister mijn 20 weken echo gedaan en ja hoor, ze had helemaal gelijk!!!! wij krijgen een dochter......ben supper blij bedankt voor je goede pendel en als er ooit nog 1 bij komt nou dan hoop ik dat je weer voor mij wilt pendelen!!! xxxx luusje84
Ik zou nog laten weten of je pendel helemaal klopte Je had gependeld positieve test in december...dat klopte...maar je had ook een meisje gependeld...en we krijgen een jongen
gefeliciteerd dames een zoontje en dochtertje op komst geniet van jullie mooi gekleurde wolk. @luus ja hoor lieverd dat kan hoor. als ik dan nog actief hier ben kan het gewoon hoor. @pan heee jammer pendel zwager worden was wel goed alleen het geslacht niet jammer de bammer geniet er van lieverd!!!
nieuwe update. 66 goed 43 fout. ik pendel t/m 15:30. stuur me een pb met je naam+achternaam +geboorten datum met je vraag
Even een berichtje van mij om te laten weten dat je t helemaal goed had! April 2011 zwanger! Op 5 april heb ik postief getest!!
Superthanx gimena!! echt een toppertje ben je! ik heb volgende week mijn2e iui. en mag eind april/begin mei testen! ik hoooooooooooooooop het zo! ik hou je op de hoogte!
@pan ik heb een goed gestemt met zwanger worden en niet goed van het geslacht @pieon GEFELICITEERD geniet van je zwangerschap. @all pendelen voor vandaag zit erop. nieuwe update. 67 goed 43 fout.
graag gedaan!! succes alvast lieverd! twijfel je en wil je weten of hij misschien veranderd is kan je altijd een pb sturen! ik hoor het van je
heey meis., goed hoor en met jou??? @all Ik PENDEL NIET HET WEEKEIND!!!. ik ben wel te bereiken op me werk.
Ook wel goed, een beetje ziekjes maar valt wel mee. Deze namiddag ga ik mijn strijk een beetje bijwerken in het zonnetje op ons terras. Mijn eerste volledige werkweek bij mijn nieuwe werkgever zit er op...wel vermoeiend geweest maar het klikt wel met de collega's dus dat is zeer leuk!