heey Hanna hardstikke bedankt voor je pendel !!! zal je laten weten of het uit zal komen heel veel succes in je zwangerschap !!! groetjes
Hoi meis, Ik kom even de uitslag van de pendel (jongen) doorgeven. Was niet juist; ben zwanger van een meisje Bedankt!
Ik dacht: eens even kijken of je nog pendelt... wacht al even op een reactie. maar lees dat je er nu nog 170 moet wegwerken!! Ahem... nou, doe maar rustig aan, ik lees het wel een keer hoor! Snap dat het even duurt!
Haha, nog 140 te gaan... het schiet al op Vandaag helaas weer te misselijk, dan ga ik niet pendelen..... Wie weet morgen!
Ja, ik ben was weer begonnen, maar daarna kwam de misselijkheid weer terug Heb nu andere medicijnen, dus wie weet! Zal vanmiddag tijdens het slaapje van dochterlief weer een poging wagen
ik zie dit Topic voor het eerst maar hoe werkt dit. Ik zou willen weten wat je denkt dat ik krijg een Meisje of een Jongen.
Hanna heeft nog geen nieuwe pendeltijd aangegeven meiden dus ik denk niet dat ze momenteel nieuwe pb's aanvaard..
Op het moment ben ik nog steeds bezig met de inhaalslag. Als je weer pb'tjes kunt sturen laat ik dat hier natuurlijk weten