Hoi, Ik zit met een brandende vraag. Afgelopen vrijdag (11-7) was mijn NOD. Ik heb woensdag positief getest met een digitale clear blue test. Om extra zeker te zijn heb ik donderdag getest met een Kruidvat test; deze was heel licht positief . Omdat ik nog voor mijn NOD zat, dacht ik dat het daar aan lag. Vrijdag dus nog een Kruidvat test gedaan. Deze was weer heel licht positief. Omdat ik dit van mijn eerste zwangerschap niet gewend was (de test was toen op mijn NOD enorm positief) heb ik zaterdag maar weer een digitale clear blue gedaan; negatief ! In paniek ben ik naar de DA gerend om andere testen te kopen. Thuisgekomen tegelijk een predictor en digitale CB test gedaan. CB was toen weer positief en predictor negatief ... Vanmorgen toch maar weer een test gedaan, ik snapte er ondertussen niks meer van; de DA test was negatief ale: ! Ik wil nu morgen de huisarts bellen en vragen om een bloedtest. Ik heb namelijk geen idee wat er nu aan de hand is. Ik denk dat het met de zwangerschap fout is gegaan, maar ik ben nog niet ongesteld geworden. Normaal ben ik nooit een dag overtijd... Heeft iemand een idee wat er kan zijn? Of heeft iemand hier ervaring mee? Gr Mamaline
Ik denk omdat er toch meerdere testen positief zijn zit er toch zeker wat HCG in je bloed. Dus de kans bestaat toch dat je zwanger bent. In principe ben je nu nog maar 2 dagen overtijd. Het HCg kan zich nog moeten vermedigvuldigen. Ik had pas na 12 dagen een positieve test in handen. Succes ik hoop dat het goed uitpakt voor je.
Meis ga jezelf nou niet gek maken en steeds weer testen! Wacht even een paar dagen af. Als je niet ongesteld wordt, zal het echt wel goed zitten. Je kunt de dokter wel bellen, maar hij kan er ook niet zoveel aan doen. Je hebt een positieve test gehad, dus je bent zwanger. Als de testen lichter worden, ZOU het kunnen betekenen dat het mis is gegaan, maar het kan ook niets betekenen. Misschien had je de ene keer meer gedronken of wat dan ook. Het enige wat je dus kunt doen, is afwachten! Ik zou je aanraden om een dag of 2, 3 te wachten en dan nog een keer te testen. Succes!
Ik ben het met Miez eens...probeer jezelf niet gek te maken! Het kan aan de hoeveelheid drinken liggen of het moment van de dag.... De eerste weken zijn zowiezo al heel onzeker! Probeer het even van je af te zetten en over een paar dagen opnieuw te testen. Hoe moeilijk dat ook is, dat is wel het beste! Veel succes, sterkte met wachten en laat nog even weten hoe het met je gaat!
Dames hier precies het zelfde! 5 en 3 dagen voor nod positief met kruidvat test, 11juli nod weer getest met clearblue ook licht positief. 13 juli ook getest ook licht posi. en vandaag clearblue digitaal en die zegt nu ineens Niet Zwanger! Wat een onzettend K###t gevoel,.....sorry meiden maar moest er even uit! Er zit idd niks anders op dan wachten, heb geen last van afschijding of zo dus geen ongesteldheid te bekenen! Wat zitten we raar in elkaar soms! Wordt gek vanmezelf
ik heb het zelfde. ik ben nu al ruim 2 weken overtijd. de vk denkt dat het een missed abortion is, en dat er gewoon een bloeding komt. Anders heb ik over 2 weken een echo. Het komt heeeel zeldzaam voor dat je kindje nog leeft dan. De kans is 5%. Dit is misschien niet wat je wilde horen, maar dit is wat mij verteld is. Wil je meer weten stuur dan maar een pb. Gr Joyce