Hoi dames, vorig weekend begon mijn menstruatie, drie dagen later dan normaal. Ik was maar twee dagen ongesteld (normaal ongeveer 5) En toen was het over. Nu had ik gister een steek die voelde als mij ei.. maar ik dacht, dat kan niet... Alleen vanmorgen had ik ineens weer bloedverlies (een flinke veeg bij het afvegen). Omdat ik weleens hier had gelezen dat dames dat hadden bij hun ei, dacht ik.. zou het dan toch?? Dus ik heb een ovu test gedaan (van de action) En die was knal positief!!! Ik snap er niks van! Helaas kon ik net nu twee dagen niet tempen omdat ik laat (lees om 04.00) naar bed ben gegaan en normaal om 6.00 temp. Wat denken jullie, ei of toch menstruatie? Alvast bedankt!
Ehm.. die waren negatief toen ik ongesteld moest worden.. nu niet meer gedaan. De moeite denken jullie??
Dan heb je tenminste uitsluitsel. Bij deze Action zijn ze goedkoop verkrijgbaar en anders die van de Kruidvat
Mijn NOD was 13 november.. de dagen ervoor negatief, de dagen erna nog getest negatief... tot ik op de 16e ongi werd.. Hm.. ik heb nog action liggen, zal morgenochtend eens doen. Maar zal wel weer omo wit zijn.. die ken ik ondertussen
Hoe is je cyclus verder tot nu toe? Ik heb wel eens een cyste gehad die mijn cyclus in de war gooide en kreeg ook bloedverlies toen hij knapte. Maar dat weet je nooit zeker. Moet zeggen dat ik dag 8 deze maand ook positief testte, had ik nog een topic over geopend dat was ook heel vaag moet je maar even bij mijn gestartte onderwerpen kijken!
Bekijk bijlage 362386 Deze zijn van vanmorgen Ik heb straks een afspraak bij de huisarts.. bloedverlies wordt erger..
Zie op de ovu test en ook op beide zw test duidelijke strepen! Laat je even weten hoe het bij de huisarts is gegaan? Ik heb namelijk precies hetzelfde!
Ik ben net terug.. De huisarts heeft gekeken en zag een mooie gesloten baarmoedermond. Dus hij was zoals hij het zelf zei 'gematigd postief' en dacht dat het de innesteling was Enige wat ik nu kan doen is afwachten... Spannend!!!!!! En wat is jouw verhaal??
O wat fijn dat je huisarts toch positief was. Dus nu moet je de komende dagen afwachten?? Hier komt mijn verhaal: Ik had op 10 en 11 november een lichte ovu test. Op 12 november was hij het donkerst, dus toen hebben we ook geklust. Op 13 november had ik al wat kramp en was denk ik mijn eisprong . Volgens de standaard calculator op deze site zou op 18 november mijn innesteling zijn. Ik weet niet of je die kunt voelen, maar ik had op zondagavond (17 nov) net voordat we gingen eten, een flinke pijnscheut. Heb ik echt nog nooit gehad . Zou dat een innesteling kunnen zijn, die ik gevoeld heb? Gisterochtend had ik licht roze bij het afvegen. En de hele dag niets meer. Wel hele gevoelige tepels en af en toe steken in mijn borsten. Ik heb wel buikpijn, zo nu en dan lijkt het op ongi pijn. Maar nog niet wat ik normaal gewend ben. Gister een testje gedaan en ik zag meteen een 2de streep. Mijn ongi is altijd meteen begonnen, niet eerst een paar dagen vaag en dan ineens meer zeg maar! Dus ik zag jouw verhaal en ook met de Action testen. Dus dacht dat ga ik even volgen.
Als jouw test positief was klinkt dat wel heel erg goed De huisarts zei dat als de testen van Action niet goed zouden zijn, ze niet verkocht mochten worden... dus idd.. ik moet gewoon afwachten!! Heel erg stom want mijn NOD was óf 13 november óf 16 december!! Nu ga ik maar gewoon elke dag ff testen om te kijken of het oploopt... Brrrr die spanning! Gelukkig heb ik net nu een weekje vakantie dus dat scheelt Wat ga jij doen? Morgen nog testen?
Ik heb woensdag mijn NOD. Heb ik dan nog geen echt bloedverlies ga ik pas weer testen! Ik lees hier idd heel veel slechte ervaringen over de testen van de Action, maar bij mij zijn ze gewoon goed. En ik deel de mening met jouw huisarts, als ze niet goed zouden zijn, dan zouden ze ook niet verkocht worden.... Ik heb toevallig deze maand ook 3 gratis testen van Z&K besteld, van die dipsticks, nou die vind ik echt niets.....
Die had ik ook besteld ja, vind die van de action fijner. Ik duim voor je, hopelijk donderdag een knal postieve test!!