Willen jullie even meedenken voor een vriendin die geen internet heeft: Zaterdag: Positief getest (kv 2v5) en beetje bruine afscheiding Zondag: Positief getest (cb digi) Maandag: Positief getest (cb digi met indicator: 2-3 wkn) Veel roze verlies Dinsdag: Positief getest (cb digi met indicator: 2-3 wkn) bruine afscheiding Woensdag: echo, niets te zien, alleen verdikt baarmoederslijm. Volgens huisarts een mk. 's middags getest met kv 2v5 en streep was veel donkerder dan zaterdag. Wat vinden jullie ervan? Bij een mk komt toch meer bloed kijken en ook krampen enzo??? Morgen mag ze naar het ziekenhuis voor nog een echo, ben benieuwd....
Het kan zijn dat de mk nog opgang moet komen..... Posi test is niet zo raar omdat ze nog hcg in haar urine heeft zitten! En dat de test van woensdag meer knalde als die van zaterdag is ook niet raar omdat het hcg verdubbeld om de 2 dagen... Maar goed, hoever zou ze zijn geweest dan woensdag? een paar dagen?? dan is er idd ook nog niks te zien op de echo alleen een soort van kring. Ik hoop voor haar dat ze morgen alsnog goed nieuws krijgt en anders heel veel sterkte met de miskraam!
verdubbeld het hcg ook met een mk dan? Of tijdens een mk?Of als het nniet bgoed zit? Ik dacht alleen als het een goede zwangerschap zou zijn. Ze ongeveer 5 wkn zijn geweest, denkt ze.
dan is er nog niet zo veel te zien op een echo hoor! En heeft de HA een echo gemaakt? Het kan ook zijn dat de mk woensdag gebeurd is dus dan is er tot woensdag nog hcg aangemaakt Maar alsze alleen roze en bruin verlies heeft en geen bloed? kan ik me niet voorstellen dat ze een mk gehad heeft, IK BEN NATUURLIJK GEEN VK OF HA!!!!!!!! Miss wel een BBZ ik hoop dat ze morgen meer weet! Laat je het ook even weten hier? ben wel erg benieuwd!
Ik zelf had ook roze verlies hiervoor en dat was het en was het helaas fout, het kwam ook niet zelf op gang.
Mijn eerste gedachte: late eisprong dus kort zwanger en daarom nog niks te zien op de echo, of een BBZ. Ben trouwens wel benieuwd hoe de echo er vandaag uitzag? Hopelijk goed nieuws!
Bij mijn vk doen ze geen echo voor 8 weken. De kans is veel te groot dat er niets te zien is. In het ziekenhuis kunnen ze al eerder iets zien, weet niet precies wanneer. Hopelijk is er niets aan de hand en kan ze morgen al een goede echo zien. Liefs
Je zou kunnen denken aan bbz, maar ik zou niet veel vertrouwen in een echo door een huisarts hebben. Een echo goed interpreteren is echt een vak apart en huisartsen zijn nu eenmaal geen specialisten. Hoe afgezaagd het ook is: gewoon afwachten.
Heb zelf in 2008 een mk gehad met 11 wk, alleen was het ruchtje gestopt met groeien rond week 5. wat er te zien was op de echo, was een vruchtzak die wel gegroeid was ot 11 wk, maar ipv een vruchtje was het een stipje ter groote van een speldeknop, dus ik vraag mij af of je als je een intacte zwangerschap hebt je met 5a6 wk wel iets kunt zien, als het te groote van een speldeknopje zou moeten zijn... Bruin verlies wil niet altijd alles zeggen, heb het met deze zwangerschap ook gehad, rond 9 weken erg veel buin verlies soms zelfs roze, en toch is alles goed....soms kun je nes doen dan afwachtten...sterkte
Slecht! Er was weer helemaal niets te zien Volgende weer weer terug om te kijken of er dan wel iets te zien is. Als er weer niets te zien is dan is het waarschijnlijk een missed abortion want ze heeft geen bloedingen gehad die op een mk wijzen... Lief dat je er naar vraagt!
jeetje jammer zeg! Wens haar maar heel veel sterkte, en ik hoop dat er volgende week iets te zien is....!