Gezocht: goed speelkleed

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Decca1980, 12 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Decca1980

    Decca1980 Fanatiek lid

    22 nov 2011
    1.068
    0
    0
    Onze dochter is over een week 7 maanden. We hebben een houten vloer en we gebruiken nu zo'n hema picknickkleed als speelkleed.

    Dat ging tot nu toe prima, alleen merken we nu dat ze probeert te teigeren en dan het kleed naar zich toe trekt ipv van zichzelf vooruit. Gewoon op de grond komt ze zowaar een paar cm vooruit. Hoera!

    Maar nu willen we dus een kleed wat niet verschuift of verfrommeld raakt op een gladde ondervloer.
    Bij de recensies van bijvoorbeeld de speelmat van fisher price lees net ik dat deze ook weg glijdt op een houten vloer. Omdat ze al bijna 7 maanden is, wil ik liever niet al te veel geld er aan uit geven. Tenzij het een gewoon mooi vloerkleed is die straks op haar kamertje kan. Maar dan ben ik weer bang dat dat te hard is en ze schaafwondjes krijgt.
    Hebben jullie tips of goede ervaringen? Mijn ouders hebben het ikea-kleed en dat lijkt wel ok...
     
  2. Marvb

    Marvb Fanatiek lid

    17 dec 2012
    1.518
    0
    0
    NULL
    NULL
    wij hebben een autokleed gekocht, ideaal!! We konden zelf beslissen welke maat dus hebben nu een leuk speelhoekje voor hem. Die autokleed is nu inderdaad voor het niet verschuiven en als hij straks wat ouder is, kan hij hem nog gebruiken!
     
  3. Vlinder21

    Vlinder21 Actief lid

    21 okt 2010
    393
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hier meerdere kleden, 1 vd bambino, maar die is heel glad en toen ze in haar fase was van oefenen met tijgeren/kruipen was dat niet wat..

    Daarna een kleed gekocht vd ikea, die werkte voor haar prima, ze speelde erop, kon erop tijgeren, leerde er op staan en kruipen!

    Nu heeft ze het kleed gewoon in haar speelhoek liggen met haar speelgoed erop
     
  4. Mamakuh85

    Mamakuh85 Actief lid

    11 jan 2013
    474
    0
    0
  5. Wen86

    Wen86 Fanatiek lid

    12 apr 2011
    2.165
    178
    63
    Ik heb ook van die foam tegels.
    te koop bij Blokker, Bart Smit, Intertoys (bij Intertoys heb ik ze gekocht voor 13,-, heb twee setjes gekocht)
     
  6. Anoniem1211

    Anoniem1211 Bekend lid

    14 jun 2011
    587
    5
    18
    NULL
    NULL
    Wij hebben ook een autokleed (van Ikea). Echt heel makkelijk, is redelijk zacht en schuift niet!
     
  7. Jalina

    Jalina Lid

    3 jun 2012
    9
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wij hebber er 1 bij kidzimpulz besteld. Je hebt er diverse maten en een speciaal kleed voor buiten. Ideaal!! Makkelijk af te nemen en schoon te houden. Ook makkelijk mee te nemen. Leuk detail....vele leuke kleurtjes en je kan er ook een naam laten drukken. Ze zijn wel wat aan de prijs maar ze gaan jaaaaaren mee
     
  8. wendy339

    wendy339 VIP lid

    27 okt 2010
    9.739
    1.060
    113
    Hier ook het ikea kleed! Ideaal ding!
     
  9. kwebbel86

    kwebbel86 Niet meer actief

    Ikea verschuift hier ook.
    Leen Bakker heeft ook Cars kleden, prinsessen, Hello Kitty ed
     
  10. Decca1980

    Decca1980 Fanatiek lid

    22 nov 2011
    1.068
    0
    0
    Dank voor alle tips! We hebben gisteren de foamtegels van de intertoys gekocht en die valt bij mevrouw in de smaak! Ze teigert nog niet, maar is heel druk met oefenen!
     
  11. 2jees

    2jees Niet meer actief

    Ikea! Een boven en éen beneden, ze verschuiven niet en heb een hele gladde vloer beneden. Ook niet duur vond ik, dacht 12.95 voor een royale.
     
  12. BLiS

    BLiS VIP lid

    29 jan 2009
    27.768
    1
    38
    Vrouw
    Wat je ook kan doen bij het kleed wat je al hebt is om zo'n anti-slip mat eronder te leggen.
    Bij de Marskramer kan je die zelf op maat kopen.
    Toen mijn jongens nog klein waren legde ik zo'n anti-slip mat ook onder de boxkleden in de box.
    Ideaal!
     

Deel Deze Pagina