pfff wat herkenbaar zeg! Sinds 2 weken is het hier begonnen, en hij is bijna 2,5 jaar.. En vooral als het regent, zo vreselijk dat ik hem niet even buiten zn energie kwijt kan laten raken. Moet hij al zn energie op mij kwijt, met vervelend gedrag! Maar ja, andere momenten issie weer het liefste ventje. Hoe lang duurt de peuterpubertijd dan?
Herkenbaar! Zoals de meesten gezegd hebben, consequent zijn! Jij beslist, hij niet! Maar het is niet altijd makkelijk, want die kinderen houden het lang vol en soms is het moeilijk om gewoon niet toe te geven, maar daar win je niets mee natuurlijk. Succes, hier gaat het elke dag zo, hij blijft maar proberen..
Herkenbaar! Hier gaat het ook de hele dag zo... Ik probeer ook altijd voet bij stuk te houden en dan maar hopen dat ze snel een jaar ouder zijn
Haha zo herkenbaar. Zo vroeg ik gisteravond toen mijn zoontje in bed lag. Moet je nog plassen? " nee ik hoef niet plassen, ikke heef oma plast" oke dan niet. Loop de trap af. "MAMAAAAA, ikke moet plassen" En dat is dan maar 1 van de vele dingen