3 dagen na ei, klodder slijm

Discussion in 'Zwanger worden' started by twins2009, Sep 4, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. twins2009

    twins2009 Bekend lid

    Nov 10, 2012
    563
    2
    0
    Gewoon uit nieuwsgierigheid.
    Ik heb altijd 3 dagen na eisprong ineens een dikke klodder wittig slijm. Ik heb ooit eens gelezen dat het een teken is dat je ei dan niet bevrucht is. Tot nu toe klopt dat ook al maanden. Ook vandaag 3 dagen na mijn eisprong had ik een dikke klodder, dus ik weet dat het alweer voorbij is. Vorige maand had ik het voor het eerst niet en ik had die maand ook echt een keer zwangerschapsverschijnselen en een Menstruatie die later begon en anders was als de andere. Verder een tuurstreep voor NOD. Ik denk dat ik toen dus wel bevrucht ben maar dat het innestelen verkeerd is gegaan.

    Meer mensen die dit toevallig ook hebben???
     
  2. Nasan

    Nasan Actief lid

    Jan 24, 2014
    181
    0
    0
    Nou dan hoop ik dat het klopt....... hihi!

    Normaal gesproken verlies ik altijd veel slijm rond de eisprong. Echt een aantal dagen. Dit is de eerste ronde dat we er voor gaan, en ik heb deze maand lang niet zoveel 'vruchtbaar slijm'. Bijna dat ik bang ben dat mijn eisprong deze maand later is ofzo.
     
  3. Nasan

    Nasan Actief lid

    Jan 24, 2014
    181
    0
    0
    Inderdaad normaal ook na een aantal dagen vruchtbaar slijm ineens een dikke klodder (gatver wat klinkt dat eigenlijk vies.. xD ). En nu niks..
     

Share This Page