Mammietammie, wat vreselijk :x naar dat je weer een ronde verder bent! Je probeert van alles uit en je probeert elke keer weer goede moed te hebben. Ja, meiden, was er maar een wondermiddeltje of zo om zwanger te worden. Je voelt jezelf zo machteloos. Maar Tempus, wat goed van die gesprongen eitjes! Wie weet, komt die voorspelling over sterrenbeeld Kreeft wel uit! Misschien wel twee tegelijkertijd. Ik hoop het zo voor je! Aster, ik hoop zo dat deze ronde IUI het echt voor je gaat worden!! Dat je niet gelijk door hoeft naar IVF, maar nog veel beter dat je deze ronde zwanger wordt! Ja, meiden, hier is het vooral afwachten. Ik voel mij echter wel rustig en goed, geen stress maar ook niet echt vol hoop. Vrijdagavond/ zaterdag is mijn NOD. Dus het schiet al aardig op. Ik voel nog niks, maar ja dat hoeft ook niet.
Oooooh ik had niet gezien dat je nog had gereageerd PukjePuk, vond het al zo ontzettend stil in dit topic. Nu is het dus eigenlijk al bijna zover voor jou, ik ben benieuwd Het scheelt al een heel stuk dat je niet zo zenuwachtig bent (al is dat misschien al veranderd?) En ik hoop natuurlijk het beste voor je. Succes met testen Hier gaat het even niet zo goed, dus misschien reageer ik wat minder. Misa is gisteren gevonden, ze lag gewoon een paar tuinen verderop onder de struiken. Ze vonden haar pas toen ze het begonnen te ruiken.. we zijn er kapot van. Kan er ook nog wel bij!
Heel veel sterkte tempus!!!! Ik zal er ook voorlopig niet meer zijn vanmorgen naar fertiliteitsarts geweest. En het gaat nog wel even duren, voorlopig eerst 3 maanden kijken hoe het met mijn gewicht gaat, moet minimaal 30 kilo kwijt, zal moeilijk worden met mijn pcos, want alles wat ik eet slaat mijn lichaam op als vet, het vocht in mijn lichaam is ver beneden peil, dus zal moeten zorgen dat dat weer goed gaat worden, zal moeten sporten al weet ik totaal niet wat ik moet gaan doen want ik haat het,en dan zal ik het daarna waarschijnlijk nog een jaar zelf moeten proberen, voordat ze mogen helpen met medicijnen. Mocht ik nu zwanger raken, wat eigenlijk niet te verwachten is zoals het er nu uitziet van binnen, zal het toch snel misgaan aangezien het zich niet kan innestelen. Sorrie dat ik ook op weinig mensen meer reageer maar zit er ook ff helemaal doorheen. Het spijt me!!! Heel veel succes en sterkte allemaal, en hoop jullie over 3 maanden weer te zien hier. Liefs steph
@Mammie: Neeee, wat rot! Hoe lang moeten jullie nog wachten tot het ziekenhuis eigenlijk overgaat op behandelingen? Niet dat je dat zou moeten willen, hoor! Maar als je al zo lang wacht, zou ik in ieder geval op een gegeven moment een behandeling willen om kansen groter te maken, denk ik.. @Tempus: Ah nee! Hoe kan dat dan? Weet iemand of er iets gebeurd is? Ik moet er niet aan denken, zeg! Wij hebben hier ook een enorm lief poezenbeest en mijn wereld zou instorten als er iets met haar gebeurt. Heel veel sterkte! Dikke knuffel! @Pukje: Oh, jij hebt bijna je NOD! Spannend! Ik duim voor je.. Hoe voel je je vandaag? @Hier: Morgen mijn eerste follikelmeting van IUI2. Ik ben benieuwd! Deze ronde veel last van het spuiten. Overal blauwe plekjes, niet leuk! Maar, het valt nu nog mee. Als we door moeten naar IVF wordt het allemaal nog veel erger.
Wat erg, Tempus, wat vreselijk erg van jullie lieve kat!!! Dat er ook nog bij, logisch dat je dat niet meer trekt! Ik begrijp heel goed hoe belangrijk jullie kat was voor jullie, want ik zou mijn lieve hondje Puk ook voor geen goud willen missen. Sterkte en een dikke knuffel van mij! Steppie, wat een heftig verhaal! Dus je bent eigenlijk gewoon naar huis gestuurd om af te vallen. Zwaar hoor! Want hoe val je in korte tijd zoveel kilo af. Sterkte er mee! Zelf ben ik vandaag nog niet ongesteld geworden, maar dat kan morgen ook nog. Dus nu wordt het wel spannend! Ik voel niks, wat op iets zou kunnen wijzen, maar ik voel ook nog geen ongesteldheid aankomen.
En, Pukjepuk?! Heb je getest? Ik ben zoooooo nieuwsgierig! Ik moet vandaag weer naar het ziekenhuis vooreen FM. Ik had een heel mooi eitje van 15 mm en baarmoederslijmvlies van 7mm! Het was de vorige keer pas 7mm toen mijn eitje al 19 mm was! Verder dacht de arts dat de vorige keer de inseminatie te vroeg is geweest. Ze denken nu aan een valspositieve ovulatietest. Deze keer dus sowieso Pregnyl! Tempus, hoe is het nu? Gaan jullie iets doen voor Misa?
Het was even spannend, ik stond vanavond toch met enige hoop op om te testen. De test was :x:x negatief. Dus ik verwacht dat ik deze dag ongesteld ga worden, laat dat dan maar snel komen. Ik ben gewoon echt vreselijk boos en verdrietig natuurlijk, maar ik heb gek genoeg nog niet gehuild. Ik zie het eigenlijk allemaal even somber in en ik ben bang dat ik in mei gewoon op de bank voor IUI zit. Aster, dat spuiten is niet zo maar wat! Ik hoop dat het snel niet meer nodig is. Klopt IVF is mogelijk qua ingreep en medicatie zwaarder, maar emotioneel is IUI net zo zwaar lijkt mij. Ik duim voor je dat je deze ronde gewoon zwanger raakt en dan van die behandelingen, spuiten, het gezeur van je werk enzovoorts af bent! En lieve meiden, ik hoop echt dat snel iemand van ons zwanger wordt. Het liefst allemaal tegelijkertijd. Straks ga ik met mijn man na de stad om nieuwe schoenen te kopen.
Meh Aster! Heb je die blauwe plekken de vorige ronde niet gehad? Aaaaah wat een goed nieuws van je BMS Gek genoeg dacht ik altijd dat ze in het ziekenhuis precies weten wanneer ze moeten insemineren! Ik duim voor je. Weten ze pas op de dag zelf hoe de zaadkwaliteit van je man dan is? En neeee Pukje Zo verrot. Ik had goede hoop voor je aangezien je deze maand juist niets voelde. Ik hoop echt voor jullie dat het niet tot IUI hoeft te komen hoor en je hebt alle recht om boos en verdrietig te zijn. Het is gewoon heel oneerlijk. Als je naar de stad gaat voor schoenen, neem meteen een giga pot Ben & Jerry's mee Steppie, heel veel succes met afvallen! Misschien kan je het op een leuke manier proberen te doen, bijvoorbeeld een dansspel op de Playstation of Wii of gewoon filmpjes van Just Dance opzoeken op Youtube. Dan sta je voordat je het weet heel lang te bewegen. Neem de tijd voor jezelf. En wij hebben Misa dezelfde dag nog begraven Mijn stiefvader heeft haar weggehaald uit die tuin, er werd mij verteld dat ik beter niet meer naar haar kon kijken. En nu.. wat een leegte! Ik heb zoveel gehuild en mijn man deed met me mee. Ze was echt ons prinsesje.. Onvervangbaar, maar toch is het nu te stil in huis (met twee honden en twee poezen haha) en willen we er weer een ander poesje bij. Voel ik me heel schuldig over, maar Misa komt gewoon niet meer terug..
Aster, wat fijn dat je baarmoederslijm gewoon goed is! Wat vervelend dat ze de vorige keer waarschijnlijk te vroeg de inseminatie gedaan hebben! Ik dacht dat ze met echo's (follikel meting) of zo de dag van ovulatie bepaalden. Ovulatie-testen zijn toch nooit zo precies, tenminste dat zeiden ze bij ons in het ziekenhuis. Tempus, heel logisch dat jullie zo verdrietig zijn. Je gaat ook echt van je dieren houden. En je moet jezelf niet schuldig voelen als jullie een nieuw poesje nemen, misschien is dat voor je andere honden en katten ook wel beter. Gewoon doen wat het beste voelt. Ik ben nog niet ongesteld geworden vandaag, waarschijnlijk morgen dus. Hopelijk snel, want anders ga je toch weer hoop koesteren. Want mijn cb-test vanochtend was gewoon negatief en die zijn ook een dag voor de NOD (NOD dus niet vandaag) erg betrouwbaar.
Ik ben erg benieuwd PukjePuk, ik hoop het zoooo hard voor jullie! En mehh, echt sorry sorry sorry dat ik hier weer iets typ over mezelf maar we werden vanochtend ingelicht over een zelfmoordpoging van een heel naast familielid. Net als je denkt dat het niet meer erger kan..
Wat erg Tempus! Wat een schok! Jij krijgt zo wel heel veel op je bordje. Sterkte voor jullie! Ja lieve meiden, misschien had ik gisteren te vroeg getest. Ik wacht het nog even af en anders test ik woensdagochtend weer. Ik had maar een digitale CB test in huis.
Ah, Tempus! Dat meen je niet! Volgens mij heb ik dit eerder gezegd, maar houdt het ook een keer op voor jullie? Heel veel sterkte.. Kruip lekker tegen je mannetje aan!
Nee Tempus wat verschrikkelijk van je kat! Sterkte En ook verschrikkelijk van je familielid, dat iemand zich zo rot voelt dat ie daartoe in staat is, zo triest Was het een beetje te verwachten of kwam het echt helemaal uit het niets? Gelukkig is het mislukt, ik hoop dat diegene zichzelf snel beter voelt. Pukjepuk, nog steeds niets? Wat een onzekerheid meisje, verschrikkelijk. Mijn duimen draaien ook! Aster balen van je blauwe plekken, ik hoop dat het niet voor niets is! Cyntje hoe is het met jou? Hier gaat het redelijk, zit nog steeds wel op m'n wolk. Maar af en toe ook wel wat dipjes, ik heb echt steeds minder het gevoel dat het ons nog zelf gaat lukken, wordt er zo onzeker van dat het zo lang duurt. Ik moet de foliumzuur ook echt door m'n strot douwen gewoon omdat ik het idee heb dat ik het toch voor niks slik...
Herkenbaar, Mammie! Na twee jaar vraag je je toch af waarom je het al zolang slikt.. Maar ja, het zal maar net deze maand raak zijn! Wanneer gaan ze bij jullie over op IUI of zoiets? Ik ben vanochtend weer in het ziekenhuis geweest. Wat een gedoe, zeg! Follikel was 18,5 mm. Dus, ovulatietest doen in het ziekenhuis. Gisterenavond was mijn CB digital ovutest negatief. In het ziekenhuis gaf mijn ovutest geen duidelijkheid. De gyn vond m niet negatief, maar ook niet echt positief. Dus, bloedprikken! Half uur zitten wachten tot ik mocht. Rond 13 uur zou ik de uitslag krijgen. Thuis toch nog maar even een CB digital gedaan en daar kreeg ik een smiley op! Dus ik dacht, de bloedtest zal ook wel positief zijn! Die zat dus op een waarde van 22. Volgens de arts weer geen duidelijke piek. Ze staan een beetje voor een raadsel met mij, hahaha! Nu dus vanavond om 21.40 de Pregnyl zetten en dan heb ik woensdag de inseminatie! Heerlijk op mijn vrije dag, dus ik hoef niet moeilijk te doen met mijn werk. Nu alleen nog zwanger worden..
even een kort bericht, toch vandaag ongesteld geworden. :x Het is al laat, dus morgen reageer ik op jullie berichten.
Neeee Pukje, wat verrot. Ik had stiekem echt veel hoop voor jullie. Wat klote allemaal weer Knuffel! Mammietammie: nee, het was eigenlijk heel onverwachts. Ik vind het zo gek joh, dat het nog steeds niet raak is bij jullie. Je cyclus ziet er ook echt netjes uit. Kan me voorstellen dat je foliumzuur met tegenzin gaat slikken. En jullie zijn echt al zo lang bezig, kan me voorstellen dat de lol van zwanger proberen raken er nou echt wel al af is. Wow Aster, wat kan een vrouwenlichaam toch ingewikkeld zijn Maaarrr 18,5mm is natuurlijk wel mooi! Weten ze dan wel zeker dat de inseminatie op het juiste moment is? Jeetje, wat een gedoe allemaal zeg, ik had eigenlijk niet gedacht dat er bij inseminatie nog zoveel onduidelijkheid kon zijn.