Mnonc, hoe is het nu meid, al weer iets wijzer of nog niet? Kreeg gisteren wederom een herinnering dat de achterstand nog niet betaald was ondanks dat ex tegen mij had gezegd dat ie het over had gemaakt Hij zegt nu dat ie het gisteravond alsnog heeft overgemaakt dus ik hoop het maar.. Mv3, wat jammer dat het van zo'n korte duur was.. Goed van je dat je je erbij neer hebt gelegd en dat je niet bij de pakken neer gaat zitten.
Hey meiden,... ik heb zp even een tijdje links laten liggen... vond het best lastig zonder me meis! Echter zijn de 2 weken om gegaan...en zijn we zaterdags een week gaan kamperen met z'n 2, wat was dat heerlijk zeg! Gelukkig vind smurfje het net zo geweldig als mama, zodat we dat volgend jaar weer gaan doen! Vrijdag gaat ze weer naar ex toe, als hij haar überhaupt komt halen, das altijd weer de vraag. De rechter heeft inmiddels de scheiding uit gesproken, dus ik ben nu gescheiden... moet alleen nog getekend worden dat we niet in beroep gaan, ik teken er wel voor..echter zal ex alles doen om te rekken, dus die tekent niet, en dan duurt t nog 3 maanden. Maakt voor mij verder niet meer uit, de schuldsanering kan van start gaan met de uitspraak van de rechter... En dan heb ik dat ook maar weer knap geregeld. Ik heb wel alles gelezen, echter haal ik de namen nog door elkaar! Er was urgentie verleend... gefeli... dan heb je binnen 3 maanden toch een woning?? Dan nog iemand waarvan de ex waarscheinlijk niet op komt dagen... dagboek bij houden... alles bij houden... kan je alleen maar in het voordeel hebben! Ex is sinds zaterdag weer rustig.. echter tijdens de vakantie bleef hij mailen en sms-en.. wat hebben die kerels toch? Pffff en de ellende is dat je toch je foon aan houdt... toch gaat kijken... dat is t systeem he! Ben nu zelf met ggz bezig, om dat uit mijn systeem te krijgen, zodat ik dagelijks op een vast tijdstip ga kijken... en alleen nog maar mail over smurfje... en verder nergens op in gaan. Wordt pittig, want ik reageer uit emotie. Echter heb ik wel ontdekt... en let op dit is een goeie : Mailen en smsen is makkelijker om iemand de grond in te trappen dan dat ze voor je staan... en dit blijkt voor mij iig wel, want tegenover hem heb ik totaal geen angst meer, zeg wat ik wil zeggen, en meneer druipt af! En dat is dus een feit... dat ik sterker ben dan hem, want ik durf het in zijn gezicht te zeggen, en verschuil me niet zielig achter een foon of pc.... Dus meiden.,... misschien is dit een fijne houvast...achter de pc is t nu eenmaal simpel. Nou sorry voor het warrige verhaal... echter goed bedoelt! Trusten
Fijn dat je meisje weer bij je is ! En dat je de 2 weken overleefd hebt Wbt gsm: op mijn vorige gsm kon ik een nummer blokkeren en dan kwamen de smsen in een aparte map te staan, kon ik lezen wanneer IK er zin in had, niet wanneer hij het nodig vond om me lastig te vallen. Bellen werd sowieso volledig geblokkeerd. Helaas kan op mijn nieuwe gsm enkel het bellen geblokkeerd worden. Sms'en niet. Maar als ik geen zin heb om te antwoorden dan doe ik het gewoon niet. Of pas na 2 dagen of zo. Sowieso pas wanneer ik dat wil, hoe vaak hij ook stuurt nog. Niks van aantrekken Jullie zijn uit elkaar en ie moet maar leren dat ie enkel moet sturen in noodgevallen, als er iets met jullie kindje is, iets met hem gebeurt wat niet kan wachten tot jullie de volgende keer elkaar zien. En voor al de rest moet ie maar gewoon wachten tot jullie weer bij elkaar zijn (vind ik). Kan het zelf ook echt niet hebben dat ie mij nog sms't tussen die 2 weekends dat we elkaar zien. We zijn uit elkaar, ik mijn leven, en hij moet het zijne doen, niet mij lastig vallen. We zijn exen, geen best friends
Hey meisje, ik ben het er helemaal mee eens... heb het sms al zo ingesteld dat het geen geluid meer geeft, niemand smst me voor de rest, dus das makkelijk, en staat zoveel pagina's verder. Dus niet in het zicht en niet in het gehoor! Vrijdag gaat ze weer een week heen, en dan zal hij haar wel weer gaan uithoren, wie er nog meer op de camping waren en zo... ik vind het zo sneu voor haar! Echter heb ik wel gezegd dat ze gewoon alles mag zeggen, en dan kan het gebeuren dat papa en mama weer ruzie krijgen, maar dan moet papa maar niet alles vragen! En erg duidelijk gemaakt dat dat dan niet haar schuld is... tis gewoon triest als hij haar gaat uithoren. Tegen de tijd dat ik een vaste nieuwe relatie heb, zal ik t wel es zeggen, maar zolang dat er niet is, bouw ik dingen in mijn tempo op.... eerst weten of iets goed klikt, ook met smurf, en daarna pas es verder kijken... Echter vind ex dat ik meteen alles moet vertellen... en dan daar weer ruzie over maken.... kleine kinderen zijn het, bah bah! Gelukkig morgen weer ff lekkerder weer, kan ik nog mooi ff buiten genieten met smurfje... en dan weer een week eigen tijd. Ben inmiddels een nieuwe hobby begonnen, met kralen etc... Dus ik kan me bezig houden
Hoort ie haar zo uit dan? Doe ik hier wel ooit om te weten of ie veel bij ex zijn ouders gezeten heeft, en om te zien wat voor eten hij kreeg. Eerste wat ie dinsdag zei was "koeken!" en toen vroeg ik wat nog "niks, alleen koeken!" ... Maar na wat doorvragen of ie soep of aardappelen of vlees gegeten had, kwam er nog dat ie dus boterhammen en pannekoek gegeten heeft. Ook niet al te denderend dus. Is wel vaker daar. Pannekoek, friet, spaghetti of macaroni. Als het maar makkelijk is... Hier een kleuter met laatste tijd serieuze driftbuien als ie moet gaan slapen. Hysterisch schreeuwen, pertinent weigeren om te slapen... Pfff. Eergisteren heeft het 2u geduurd!!! Tegen het eind brak ik zelf al, voelde me zo'n slechte moeder... Vandaag wou ie wéér niet... Heb hem na kwartier laten beslissen of ie op de babymatras zou slapen (ligt naast zijn bed voor het geval hij daar uit valt) of in zijn bed. Eerste keer kwam ie er toch nog uit , 2e keer bleef ie gelukkig liggen, die keer op zijn kleine matras. Ligt er nu kwartier denk ik en is er gelukkig nog niet uit gekomen. Man wat is zo'n bui moeilijk!! Echt zwaar. Vooral zelf rustig blijven op zo'n moment is echt niet simpel. Koppels kunnen op zo'n moment afwisselen, dat had ik toen ook zoooo graag willen doen. Wij zijn toch sterke vrouwen eigenlijk hé. Laatst nog bezig met iemand over feit dat sommige je zo raar bekijken als je zegt dat je alleenstaand bent, of als je voor BAM wil gaan. Kijk naar de natuur! Hoeveel kleintjes worden daar groot gebracht door beide ouders ? Bitter weinig. Vrouwen zijn gemaakt om alleen kinderen groot te brengen denk ik dan..
Mv3: ahh jammer.. maar jullie komen er wel!! Wat goed dat je dochter zindelijk is! Meisje: nee idd Helise: Hopelijk heeft ie nu wel betaald! Mamsvm: Lastig dat je ex je dochtertje uithoort! pff.. MANNEN.. zijn soms net kleine kinderen (en die zijn vaak nog veel liever haha). Wel fijn dat je met haar nog ff kon genieten met kamperen! Heerlijk! Geniet van jullie dag morgen! Hoe het hier gaat.. nou er zit EINDELIJK schot in zeg pff.. Moest vrijdag naar een groepsbijeenkomst voor een werktraject.. dit traject zou inhouden 5 sollicitaties PER DAG, 4 weken lang. Mensen die dit niet konden moesten wachten.. Hele verhaal uitgelegd, ze vond t geen uitzonderlijke situatie en ziet geen reden waarom ik niet zou kunnen werken. Ik kon wel janken! Ze had me voor afgelopen woensdag ingeroosterd voor intake van dat traject. Zij was ook de begeleider. WONDER boven wonder was ze woensdag afwezig en kreeg ik een invaller! ze zag dat ik een briefadres had en vroeg naar de hele situatie, haar mond viel open van verbazing dat ik na 9 maanden nog geen stabiel leven heb. En heeft geweigerd me te laten deelnemen aan dat traject.. Ze zou gelijk een brief naar de hoge piefen sturen met dat er nu iets geregeld moet worden en dat k wel degelijk een uitzonderlijke situatie had. Ze was zooo lief! vol begrip! Vandaag werd ik verrassend genoeg gebeld! Weer alles uitgelegd.. Maandag dinsdag of woensdag word ik door zijn collega gebeld en die gaat me helpen om alles wat nodig is om een stabiel leven te krijgen waar te maken. Ben dus heeeeeel benieuwd! Eindelijk weer hoop! Mn meisje is helaas gebeten door mn ouders hond .. Ik zat naast haar en hij trok zn lippen op, uit reflex tilde ik haar op en toen beet ie haar . Viel uiteindelijk allemaal mee en de box mag nu eindelijk beneden staan. Na 10 min kon ze weer lachen, bij mij zat de schrik er goed in! Zijn nu ook heel alert..
Wat een lief koppie zeg Mnonc.... wou ik even kwijt Mannen zijn zowiezo erg.... pfff. wat exen betreft. Ik heb nu contact met vorrige ex, ik ben 8jr stief mama geweest, en we proberen nu samen te gaan werken... Wie weet heeft dat wat te bieden! Morgen gaat ze weer een week weg me meisie... ze was erg sjaggie vandaag.... vraag me af wat er zich afspeelt bij haar! Ze logeert nu bij me zus.. dat kwam zo uit, na een avondje boot varen...heb haar liever daar dan bij ex, lol Afijn, we zien wel hoe ik haar terug krijg.... Mnonc ik duim voor je dat je nu wat meer rust en zekerheid krijgt, en dat ze met je mee denken Dat moet kunnen toch!
ach wat zielig Wel prachtige oogjes heeft ze zeg!! En volgende week spannend dus voor jou ? Super zeg, nu komt er dan hopelijk toch schot in de zaak! mamsvanm: hoe oud is je dochter eigenlijk? En ze ziet waarschijnlijk af van dat heen en weer gedoe. Nu nog eens bij je zus slapen gaat het misschien nog erger maken, niet? Ik zeg maar wat... Probeer zoveel mogelijk tijd met haar alleen door te brengen want voor haar is 't ook niet makkelijk.
Me meisje is 5, en ze gaat eigenlijk nooit hier uit logeren... dus die ene keer is het misschien juist ook wel ff leuk... daarbij hadden we bootje gevaren, en pas om 2100 uur terug..dus was t wel zo makkelijk dat ze zelf al aangaf dat ze graag wou blijven slapen.... nu was alleen haar nichtje zelf er, want de neefjes waren zelf uitlogeren... was echt een mazzeltje.. en ik ga haar zo al weer halen, en dan over de kofferbak markt. Ik denk dat we gewoon weer toe zijn aan school, haha, de regelmaat doet haar heel goed... Ach ik weet t ook afentoe niet zo zekers hoor.... Ze was vrolijk wakker geworden vandaag, hoorde ik, dus ga er zo heen lopen! Fijne dag hoor meiden!
mnonc agerm dat is zielig gelukkig heeft ze een lieve mama @ nou breekt mijn klomp ik kreeg gisteren een app van mijn minnie relatie hij mist mij en wil praten ik zeg nou sorry denk niet meer ik dit wil maar ik denk er wel even overna vind dit dus echt heel moeilijk mijn ex komt de kindjes morgen pas halen want hij wilde n vrije dag eh hij heeft alleen maar vrije dagen maar goed maak me niet druk dan maar niet toch haha hij wil ze tot maandag ook goed maak me niet meer druk wat is het warm vandaag zit nu ff binnen kon het buiten even niet uit houden en honger hebben nou echt niet heb net met moeite n klein schaaltje cruesli met yogert op krijg niet meer weg o erg eigenlijk heel goed voorbeeld ook voor de kindjes fijne dag ik lees snel alles even bij krijg de kans niet op het moment wegens de drukte van mijn lieve schatjes
nou meiden 2 dagen geleden ben ik weer bedreigt door ex via app en tig telefoontjes had nog niet opgepakt omdat ik in gesprek zat met mijn minnie relatie ik las daarna de apps van ex en daar kwamen de bedreigingen echt niet te misselijk hij ging de kinderen van mij afpakken zat elke dag aan de bier ehm nou niet dus was alcholiste was niet goed voor ze verwaarloosde hun hij zou wel even komen en weet ik het was het ging gewoon nergens over ik word in de gaten gehouden door iemand die ik ook zelf moet kennen om zo alles te kunnen vertellen tegen ex het is echt te gek voor woorden mag geen bier halen door de weeks voor mijn visite na waar gaat dit heen ben er altijd voor de kindjes en zal ze nooit in de steek laten maar ben nu dus wel doods bang en slaap 2 dagen al onwijs slecht hoe kon hij en waarom laat hij mij naar n jaar nog niet met rust mag ik mn eigen leven niet lijden pfff sorry meiden voor mn verhaal ben even radeloos ik hoop dat alles goed gaat met jullie en jullie genieten van de kleine mooi dingen
Bah wat een rotte vent zeg. Ga met je gsm naar de politie! Neem het over als bewijs en doe aangifte. Dit kan toch zomaar niet? Hier gaat alles goed. Zit op Twoo, en daar dinsdag een Italiaan leren kennen zeg ik je... Kwamen op zoooo veel dingen overeen, niet normaal! Leek te mooi om waar te zijn! 2 dagen later hield ik het niet meer, ik MOEST em zien (heb herexamens over 2 weken dus kan eigenlijk pas in september weer denken aan ook maar uh.. iets van weg gaan buiten tripjes naar de winkel haha) Dus gisteren toch vertrokken (ritje van 45 minuten zoiets tot bij hem) Ja goed gek, weet ik. Maar was leuk hem even te zien! Klikte toch wel, en hij heeft me gekust en geknuffeld ook (echt knuffelen, ken je dat, zo stevig vastpakken, hou ik van!) Alleen even wennen dat ie maar 7cm groter is dan mij, vrij klein dus hihi Hij is héél lief, of het echt relatie al is, weet ik nog niet, heb zelf nog niet zo heel fel de vlinders, wil em vooral ook nog veel beter leren kennen. Hij is wel al helemaal hotel de botel, super schattig
@meisje89 ja het is te gek voor woorden dit helaas doet de politie hier niks aan en daar heeft mn ex dus ook al mee bedreigt gewoon absurt niet leuk dit wauw meissie leuk dat je iemand hebt leren kennen hoop dat bij jou ook de felle vlinders mogen vloeien @ voor de rest heb ik een redelijk weekend gehad ben voor het eerst bij mn date blijven slapen wat was dat gek zeg om niet thuis wakker te worden vannacht nog wel veel apps gehad van ex want ja ik moest ten alle tijden thuis zitten stel je voor dat er iets met een van de kinderen gebeurd jeetje dus ik mag achter de bloempotten gaan zitten pfff
Vreemd dat politie niks doet!! Erg hoor. Moet eerst iets ergs gebeuren dan? En je mag nog wel je huis uit hoor.. Jeetje ! Niet te veel van aantrekken, niet antwoorden op zijn berichten enkel.als het over de kinderen gaat wat niet kan wachten tot jullie elkaar weer zien. Uiteindelijk stopt ie vanzelf wel als ie merkt dat je er volledig boven staat en het je niks doet. Hij vindt volgens mij gewoon heerlijk om je zo de kast op te jagen. Hier intussen samen voelt zooo goed en zo vertrouwd. Alsof.we elkaar al jaren kennen. Hebben enorm veel lol, lachen tot de tranen vloeien heerlijk!
Jeetje.. meiden ik vind het wat met die exen zeg... hier is t voor het eerst sinds ik weg ben al vanaf vrijdag stil.... Vraag me af of dat t stilte voor de storm is, of dat ie eindelijk zelf gaat leven.... Ben nog een paar dagen naar me moeder geweest, en nu is het nog een week vakantie.. En dus tijd voor de mama regels weer vast op orde te brengen, en af te bouwen naar school tijden. Gelukkig gaf ze aan het fijn te vinden weer naar huis te gaan, naar de mama regels Doe ik het gelukkig toch wel goed geloof ik! Wel moet ik meer actie ondernemen, want als ze boos wordt, wordt ze erg agressief met stampen en erg met haar armen bewegend, stem verheffen.... en heel boos kijken... toch es uitzoeken waar dat weg komt....
Fel reageren en afstoten doet M. hier ook ooit. Merk dat hij graag zelf ook inbreng heeft. Laat hem vaak kiezen tussen dingen. Bv. ofwel dit t-shirt of wel dat. Dan heeft ie er toch een aan (wat niet zou zijn als ik zou zeggen je doet nu die aan) maar heeft ie toch nog zelf ook mee kunnen beslissen. Ook helpt hier straffen niet echt. Hij verzet zich heel hard. Eerder positief reageren op andere dingen wil wel eens helpen. Of afleiden.
@meisje89 reageren doe ik nog amper inderdaad maar jeetje je moet je zo in houden om dat niet te doen zulke gemene dingen worden er langs je hoofd geslingert.. goed dat alles goed gaat en je lol hebt en het vertrouwd voelt alleen maar zo onwijs fijn @mamsvanm stamp voeten negeren ga je er op reageren dan kan het erger worden pak ze bv bij haar hand zonder iets te zeggen en zet haar op stoeltje soort time out jongste had het ook en deed dit zo en was binnen week voorbij ja breek me de bek niet open over exen hihi soms om gillend gek van te worden.. @ al 6 dagen aan de gang dat geapp ik reageer er nu niet op maar is soms moeilijk hou het tot nu toe nog vol vandaag kwam ex aan wilde de kinderen ophalen want mijn kinderen krijgen de 1e ontmoeting met hun half broer ik was er eigenlijk niet echt mee eens omdat mijn ex zijn zoon ook pas vandaag voor het eerst had gezien dus zit nu echt niet op mijn gemak hoop alles goed mag gaan pff
Oef das dan nagelbijten zekers? Mv3... Stampvoeten en zo negeer ik op zich wel... ik baal er alleen van dat dit dus terug gekomen is. Het was er al dat we het huis uitgingen in december.... en de laatste 2 maanden was het verdwenen.... werd ze natuurlijk wel boos, maar niet zo dramatisch.... En sinds de vakantie en de vele weken bij papa is het weer helemaal terug bij af... En dus ja, ik moet het weer aan pakken, en dat geeft niet, echter is het natuurlijk heus niet alleen frustrerend voor mij.... Maar zeker ook voor me meisje. Gelukkig geeft ze aan dat ze het fijn vind dat we weer thuis zijn en de mama regels zijn, dat is goed. Dus nu al weer aan t afbouwen richting school tijden, duidelijk zeggen wat er moet gebeuren, en strikt houden... Lijkt te werken, want ze lag om half 9 al heerlijk te slapen! Hopelijk gaat t dit keer sneller dan een paar maanden... Dat zou vooral voor haar zelf fijn zijn, want zo wil er geen kindje meer met haar spelen Ik ga verder armbandjes maken, word ik erg rustig van! Fijne avond!
@mamsvanm hoop het ook zeker geen maanden gaat duren daar kan je soms ook echt van je pad af gaan en soms met het handen in het haar het is zeker nagels bijten en soms ook echt frustrerend blijf gelukkig nog nuchter er onder hoop het echt snel werkt voor je kleine meisje en ze mama regels dadelijk helemaal weer haar rust hervind @ nou de kinderen hebben hun half broer gezien en mee gespeeld het ging opzich dus goed en reageerde volgens ex erg goed op hem ben er blij mee maar vind het ook erg dubbel gelukkig gisteren geen last van hem gehad poeh dat was voor mij even heel rust gevend