Ik had een vraagje, vanaf wanneer zijn de meeste van jullie de baby gaan voelen... ik voel de baby nog steeds niet en begin steeds onzekerder te worden, morgen moet ik naar de verloskundige en ergens verheug ik me erop maar ben ook bang dat er iets mis is.. wie kan me geruststellen?
ik voelde het bij de eerste pas met 18 weken (en niet eens duidelijk, meer een 'was het hem nou wel of niet' idee) daarna ging ik het heel snel heel duidelijk voelen (tot aan een gekneusde rib toe hahaha )
Ik voelde pas iets pas met 20w misschien een geruststelling.. en geloof het of niet, dezelfde dag voelde papa het ook! nog even geduld en het komt helemaal goed!
Ik voel de baby ook nog niet echt hoor. Af en toe heb ik wel het gevoel dat ik hem voel draaien, maar of dat ook echt zo is weet ik niet. Volgens mij is het heel normaal dat je het nog niet voelt. Vraag het is aan je vk morgen, die kan je vast gerust stellen. Op je andere vraag, ja er kan iets mis zijn met je baby als je buik groeit. Maar daar moet je niet vanuit gaan. Je hebt toch geen enkele reden om te denken dat er iets mis is met je kindje?
ik voelde de kleine past met 19 weken en dan ook maar heel af en toe. eigenlijk alleen als ik in bed lag dat een plopje voelde. dus maak je nog geen zorgen.
Dit is mijn 2e kindje en ik heb gister pas voor het eerst een schopje gevoeld. Wel heeeeeel mooi! Maar de placenta ligt dit keer aan de voorkant en dan schijn je het minder te voelen. Das dan wel weer jammer.
Ik heb ons kindje ook pas 'echt' met ruim 19 weken gevoeld. De weken daarvoor voelde ik steeds iets, maar kon ik het niet goed onderscheiden van gerommel van mijn darmen, maar met 19 weken werd het pas duidelijk het bewegen van het kindje. Dus nog heel even geduld hebben!! Heb je twijfels, vraag aan de verloskundige of ze even goed wil luisteren met de doppler naar het hartje, dan ben je vaak ook weer gerustgesteld als je het hartje goed hebt gehoord!
Mijn gyn zei dat de meesten het rond de 20/22 weken gaan voelen. Daarvoor kun je al wel wat darmgerommel voelen, maar dat herken je dan vaak niet als beweging van de baby, zeker als het je eerste kindje is. Hoe het zit met groeien van je buik als er iets niet goed is, zou ik niet weten. Maar eerlijk gezegd wil ik je adviseren je daar niet mee bezig te houden of dit op internet uit te gaan zoeken. Dan kom je allemaal nare verhalen tegen en word je alleen maar onzeker van. Succes morgen met de echo!!
Gaat vast snel gebeuren meid! Ik voelde ons ventje met 17 weken voor het eerst en een week later echt duidelijk en zonder twijfel. Dus het duurt vast niet lang meer. Ligt idd ook aan hoe je placenta ligt en hoe je kindje ligt. Probeer je niet te druk te maken, sommige voelen hun kindje met 15 weken al, andere pas met 22 weken!
dankjewel voor alle reacties!!! ben nu toch wel gerustgesteld.... morgen ga ik aan verloskundige vragen wanneer zij ongeveer denkt dat k de baby ga voelen, zodat ik me niet al te veel zorgen ga maken! op internet probeer ik zo weinig mogelijk te zoeken anders maak ik mezelf alleen nog maar meer gek! geniet van jullie zwangerschap!
Is voor iedereen anders hoor! Ik zit in een topic met 3 andere zwangeren die kun kindje al heel vroeg voelde, en ik nog niet. En tadaa, bij 18w3d kreeg ik de eerste por. Sindsdien voel ik haar iedere dag (zelfs terwijl ik dit zit te typen wordt ik geschopt ). Wel had ik direct het gevoel alsof ik het eerder had gevoeld (je herkent het gevoel ineens), maar ik hou maar 18w3d aan, op die datum weet ik het zeker! Je gaat je kindje binnenkort voelen, en dat is echt een gaaf gevoel
Geduld meid, je word straks helemaal bont en blauw geschopt hahaha enne ik voelde mijn kleintje pas echt goed met 22 weekjes!
Ik voelde hem met 16 weken al, maar dat schijnt wel héél vroeg te zijn. Rond de 20 weken is normaal en pas met 28 weken moet je je kindje iedere dag voelen. Het is dus heel normaal dat je nog niets voelt.
Een eerste voel je inderdaad pas rond de 20 weken vaak...En meis je bent 'pas' 17 weken dus je hebt echt nog tijd zat! In het begin herken je het vaak ook niet als de baby....Ik voelde met 18 weken al wel wat, achteraf gezien de baby, maar ik herkende het toen nog niet. Dus maak je geen zorgen!
Geen zorgen hoor je bent pas rond de 17 weken. Ik voelde hier pas iets met ruim 19 weken. Denk nog eventjes geduld.