Ben nu ongeveer 4 weken en 4 dagen zwanger. Gisteten had k ongiekrampen en bij t afvegen heeeeeel licht roze bloedverlies. Vanochtend was mijn afscheiding weer slijmerig met heeeeeel licht bruin spul ertussen( sorry voor de details). Noh is dit mn eerste zwangerschap. Maak me wel een beetje zorgen. Wie heeft dit ook meegemaakt?
Bij mijn eerste zwangerschap had ik tot een week of 7 ook bruinverlies, maar geen krampen... Deze zwangerschap heb ik gewoon mogen voldragen en nu heb ik een prachtmeid van 2. Het wil nog niks zeggen dat het mis gaat. De krampen kunnen ook komen door de zwangerschap, tenzij deze echt wel heel erg pijnlijk worden. Gewoon een beetje krampjes zegt nog niks. Het kan dus echt 2 kanten op..
Nee k heb niet meer getest, wil ook niet meer testen. Verder had k geen hevige krampen, maar gewoon een beetje ongesteldheidskrampen. Maar lees wel vaak at is normaal is.verder nog ervaringen?
Ik heb zelfs hevige ongikrampen gehad in de 1e weken en mijn ventje zit nog steeds op zijn plek. Een beetje lichtroze verlies kan komen door de beter doorbloedde vagina. Helaas kan je nu niks anders doen dan in ieder geval wachten tot 7 weken voor een echo. Ze kunnen bij de vk toch niks voor je doen...
spannend . het kan idd 2 kanten op. Ik had tot ca week 9 ongi krampen tgv groei baarmoeder maar geen bloedverlies
Net bij het afvegen was t wel rood. Maar echt minimaal. Dus echt allen bij het afvegen. Maal me wel zorgen
Oei meis. Hoop het niet voor je. Ik heb het helaas ook gehad en bij mij is het niet goed afgelopen hopelijk is het bij jou gewoon vals alarm anders bloed laten prikken kijken of het op of af loopt je hcg. Duim voor je dat alles goed is
Vervelend he die onzekerheid. Bij zwangerschap van dochter meerdere keren bloedverlies gehad. Alle kleuren en ook alleen bij afvegen. Is helemaal goed gekomen. Deze zwangerchap zelfde verhaal. Mijn echo met 7 weken was goed. Nu negen weken zwanger. Bloedverlies blijft spannend en ik ben steeds bang dat het toe gaat nemen. Volgende week gelukkig termijnecho. Ik hoop dat het bij jou ook goed gaat! Het klinkt voor mij niet perse slecht.
Ha meid wat een narigheid. Het zegt natuurlijk niks over hoe t bij jou zal gaan, maar ik heb tot week 12/13 regelmatig licht bloedverlies gehad. Helderrood, lichrroze, bruin, alleen bij afvegen en soms ook op mn inlegkruisje... En inderdaad lichte ongi krampen, soms best wat heftiger ook Inmiddels ben ik 25 weken zwanger van een gezonde, grote baby! Ik hoop dat jij dat net zo kan zeggen over een tijdje. Zet m op, ik duim voor je.
Samirsvrouwtje ik zou ff als ik jou was een Kruidvat test doen, als deze nog licht is dan moet je je voorbereiden op het ergste. Ik weet wat het is. Mijn testjes bleven ook licht en had ook een positieve cb met 1-2. Maar heb uiteindelijk een miskraam gekregen. Ik hoop met heel me hart natuurlijk dat het bij jou gewoon goed zit!
ach nee toch? dat klinkt niet goed,dat je wat bloed kan verliezen is normaal maar niet oplopend en bij elk toilet bezoek..is het bruin bloed of rood bloed? Ik zal duimen dat het niks is
Wat ontzettend naar zeg! Die onzekerheid is echt killing, ik ken het. Het kan echt twee kanten op gaan. Heb heel veel positieve verhalen gehoord! Dus probeer je daar aan vast te houden. Zowel met bruin als met rood bloedverlies en met stolsels gaat het vaak nog goed. Dat zei de verloskundige ook toen ik belde. Bij mij is het gisteren bij 7.5 week helaas fout gegaan, na 6 dagen bloedverlies. Het begon met licht bruin verlies, dit liep op en werd op dag 6 ook rood, dag 7 kwam alles eruit.
Klinkt op deze manier niet erg hoopvol. Je kunt idd even een Kruidvat 2v5 kopen en kijken hoe je test is... Maar verder kun je verdorie niks anders doen dan afwachten 😟