wie heeft deze en wat zijn jullie ervaringen er mee.. is ie makkelijk en fijn in de omgang.. makkelijk in en uit te klappen.. en hoe rijd hij op gladde vloeren en hobbelige vloeren en in het zand??
Helemaal tevreden mee!!! Ik kan hem met 1 vinger bedienen als het moet en ik kom er soepel bochten etc mee door en winkelen ook geen enkel probleem. Ten alle tijden grip, op wat voor ondergrond dan ook. Bos, stad, strand (achteruit achter je aan meenemen), grind, gladde vloeren zoals laminaat, pakket en supermarkt vloeren zijn ook geen probleem! Wij hebben de keuze gemaakt omdat wij geen 3wieler wouden ivm stabiliteit en een met rubber banden voor grip en wielen die je zowel op zwenk als vast kon instellen. Daarnaast wou ik niet al te veel gedoe met adapters voor het plaatsen van de maxi cosi op het onderstel. Als je een maxi cosie op andere merken onderstel wil plaatsen heb je vaak weer aparte adapters nodig. Alles past zonder al te veel moeite op elkaar en in elkaar en is gemakkelijk weer uit elkaar te halen en in te klappen. Ik vind de wagen het geld meer dan waard!!! Wat je het beste kan doen is gewoon in de winkel elke wandelwagen die je aanspreekt testen en zo elimineer je gaande weg vanzelf modellen totdat je bij jullie kinderwagen uit komt.
Ik heb hem een paar weken gehad en toen weer doorverkocht. Ik vond hem toch te stug, lomp en breed. En vooral vond ik mijn kleintje er niet fijn "knus" in zitten, alles van de buggy inzet is zo open. Toen uiteindelijk toch bij de Bugaboo uitgekomen, vond ik eerst lelijk, maar die wagen had ik gelijk moeten kopen. Is twee keer zo duur als de Mura e.d. maar wat een hééérlijke wagen in alle opzichten!
De wagen rijd heerlijk, maar meenemen in de auto is niet supermakkelijk. Hij is zwaar (vooral als je net bevallen bent) en groot, dus in een kleine auto moet je hem uit elkaar halen. Nu is onze tweede auto een grote en daar past de wagen in zijn geheel in, maar dat moet mijn man dan altijd doen, want voor mij is dat te zwaar. Dus nu een MacLaren buggy er bij gekocht voor als ik met de auto of de fiets wegga. Verder is het wandelwagenzitje naar je toe echt super gezellig. Tijdens het wandelen lekker kletsen met de kleine. Weinig wagens hebben dat en in de buggy is dat ook weer niet zo. Het stuurtje kun je in het begin weglaten als ze nog veel plat liggen. Door het mulle zand trekken vond ik echt een drama, maar dat zal niet aan de wagen liggen. Verder is ie wel heel stabiel en zal ie door een ruk van de hond niet omvallen of zo. De reiswieg is heel lang te gebruiken omdat ie zo lang en breed is. Het dekje wat er bij hoort sluit niet heel goed af tegen de wind. Ik zette dan altijd mijn tas bovenop zodat ze nog enigszins beschut lag.
thnx dames.. mijn dochter is bijna 8 maanden, en probeer uit te vogelen wat ik nu het beste kan nemen.. want het gaat mij alleen om de wandel inzet.. ik wandel heel vaak met de kinderwagen, woon in de stad dus alles is best wel hobbelig.. daarom lijkt de mura mij wel lekker stevig die met gemak overal over heen hobbelt terwijl je kindje stabiel blijft zitten zoals de stokke heb ik gezien en veel gehoord dat bij elke hobbel je kindje door elkaar wordt geschut.. nu heb ik quinny buzz. maar wat een rot ding is dat op glade ondervloeren echt een ramp..