Gisteren naar de Kidsfactory geweest en ik weet het echt niet met die kinderwagens. Wij twijfelde heel erg tussen de Quinny Buzz en Mutsy 3Rider. Aangezien de Mutsy 3Rider heel zwaar is valt die in iedergeval af. Ik vind de Quinny Buzz gewoon zo soepel rijden en heerlijk wendbaar maar de verkoper drong ons zo aan om de Bugaboo te nemen. Wij zijn kleine mensen en dat het wat lager zit is niet zo erg. Ik vind hem wel wat minder mooi. Wij zijn echte wandelmensen die vaak naar het bos gaan of naar het strand en de verkoper vertelde ons dat de Quinny daar helemaal niet voor gemaakt is. Het is echt een stadskinderwagen. Hebben jullie ervaring met de Quinny Buzz op het strand en of het bos. Ik vond namelijk dat de Bugaboo een stuk groter was en wat moeilijker stoep op en af ging of had ik hem dan op de verkeerde stand? De verkoper vond de Buzz helemaal niks dus ik vraag me af of dat nou echt zo is of dat zij gewoon zelf een sterk voorkeur had. Ik hoop van beide kinderwagens reactie's en ervaringen te lezen. Vooral het wandelen vind ik belangrijk, dat dat soepel gaat. Vast bedankt. Ik word gek van die kinderwagens. Zoveel keus joh Ik ben een klein vrouwtje van 1.52 en de kinderwagen mag gewoon niet te ingewikkeld en zwaar zijn. XXX
Hé hoi, heb zelf nog geen ervaring in het gebruik ervan maar wij hebben een Quinny Speedi SX gekocht (zie plaatje in mijn album) deze is meer geschikt voor gebruik in bos etc. dan de Buzz. Deze is inderdaad echt voor stadsgebruik zeg maar. De Speedi heeft een groter luchtbandje voorop zitten.
Ik heb ook mijn keuze gemaakt tussen de Bugaboo en de Buzz, ik heb er nog een heel topic over geopend, wellicht kun je die terugvinden, staan veel reacties in. We hebben hier gekozen voor de Bugaboo, met name de grootte van de bak vind ik een groot pluspunt. Hij is trouwens erg wendbaar hoor. Welke kidsfactory was je?
Heb ervaring met beide wagens en zou dan zelf echt voor de bugaboo gaan.. En dat terwijl ik dus zelf de buzz heb omdat ik die nog heb van mijn vorige dochter.. De Buzz mankeert al snel iets, vriendin van mij had ook de buzz gekocht in januari en de remmen zijn nu al kapot en van alles piept.. Dus ik snap dat de verkoper er niet helemaal enthousiast over was.. Vind de buzz wel mooier maar kwalitatief gezien zou ik voor de bugaboo nu gaan..
Zou die verkoper commissie krijgen voor het verkopen van bugaboo... ? Verder kan ik je niet helpen, maar ik vind het wel raar dat een verkoper zo'n propaganda maakt voor een bepaald merk!
Helemaal mee eens. Toen wij alvast een keertje gingen kijken wilde ze ons ook met alle geweld een bugaboo aansmeren terwijl ik helemaal niet warm loop voor die wagen (is natuurlijk persoonlijk). Ze bleef er maar over doorgaan, zelfs toen ik duidelijk aangaf dat ik die wagen echt niet wilde. Ik dacht toen dus hetzelfde als jij. Misschien helpt het om de info over de wagens bij verschillende winkel op te doen. Dat zijn wij in ieder geval wel van plan! Succes met je keuze!
wij hebben ook naar de buzz gekeken en tegen ons zei de verkoopster dat ze 95 procent van alle verkochte wagen terug ziet met klachten....dus die doen we niet! nu twijfelen we nog of we de bugaboo of de quinny speedy nemen... groetjes Lonneke
Een vriendin van me heeft de buzz, ze hebben een hond en gaan dus wel eens t bos in. Het is echt een drama, dus voor naar t bos hebben ze extra een andere gekocht. Het kleine wieltje voor is voor in de stad heel handig maar in het bos niks. Dan is ie helemaal niet wendbaar en blijft overal steken.
Tja ben het eens met missgroovy, de 2 kleine wieltjes vooraan zijn het zwakke punt van de buzz (geen idee of de bugaboo die ook heeft hoor) in het bos zit je meteen vast en de voorste wielen schijnen nogal eens te blokkeren. Overigens heb ik de buzz geprobeert op een weg die niet perfect vlak was, de trillingen in je armen zijn dan niet voor de poes, na een kwartiertje was ik het ding beu. Ik schopte trouwens ook steeds tegen de boodschappenmand/tas aan. Wij hebben nu zelf gekozen voor de quinny speedi, vanwege de luchtbanden en de grotere boodschappenmand.
De bugaboo kan je draaien de beugel naar de andere kant en dan heb je grote wielen voor die zijn voor in het bos of slechtere weg. Wij hebben ook gekozen voor de bugaboo. Ik heb denk ik wel 2 uur in de winkel met verschillende wagens gelopen en de bugaboo kwam bij ons gewoon het beste uit de bus omdat hij zo veelzijdig is je kan er een soort trek kar van maken voor op het strand grote wielen voor of achter wat je zelf wil en wat voor ons belangrijk was dat mijn man er ook goed bij kan is een stukje kleiner dan ik ben dus moet voor ons allebij goed zijn kwa hoogte en handelbaarheid. Bij de meeste kon hij niet goed de bak eraf halen omdat ze te hoog waren arm er overheen en zo moest hij op z'n tenen staan. Anders moet je een s kijken op de site van bugaboo dan kan je zien wat je er allemaal mee kan. Groetjes
Mijn ene vriendin heeft een quinny buzz een zeer fijn ding en een andere vriendin een quinny speedi. Is voor bos ed wel fijner. Mijn buurvrouw heeft een bugaboo, vreselijk ding, vind hem niet mooi, rijd niet lekker en vind dat de wieg heel erg laag is. Je bukt je een ongeluk.
Wat het bukken betreft, dat is voor mij ook een probleem maar aangezien de TS maar 1.52 is zal het voor haar absoluut geen probleem zijn! Ik heb met beide getest maar beide vielen eigenlijk af, de buzz staat inderdaad niet om zijn goede kwaliteit, hij schijnt heel veel kwaaltjes te hebben!(en ik was bij de prenetal en bij burgerhout kreeg ik precies het zelfde te horen!) De bugaboo was voor mij ook geen optie, vond hem ook te laag(maar ik ben bijna 1.80! ) Overgens waren beide winkels wel over de speedi te spreken van quinny(dus quinny opzich hadden ze geen moeite mee, trouwens de zelfde kuren schijnt de zapp ook te vertonen daar gaat ook geregeld iets mis met de wielen), ik heb uit eindelijk vanwege praktische redenen(wegens plaats gebrek en het telkens omhoog moeten sjouwen van de wagen) nu voor een goedkopere wagen(x-adventure) gekozen zodat ik dadelijk een zeer luxe buggy kan kopen(heb me zinnen op een macclaren) Heel veel succes met je keuze, als ik kleiner was geweest had de bugaboo zeer zeker ook op mijn lijstje gestaan. Qua kwaliteit zou ik voor een bugaboo gaan ipv de buzz!
Een vriendin van mij heeft de buzz. En als ze bij ons in de kerk( als het stil is) wegrijdt dan hoor je dat ding gewoon kraken Ook botst ze vaak ergens tegen aan ,dus hij is niet zo wendbaar heb ik het idee. Wij hebben de bugaboo,nog niet gebruikt,bijna Maar andere vrienden van ons zijn erg positief,kan je met 1 hand bedienen. Heb weleens stukjes ermee gereden en rijdt erg lekker.
Hoi Hoi, wij hebben ook de quinny buzz.. ook puur omdat hij zo licht is, net zoals de Bugaboo... mijn vriend is bijna 2 meter dus die kinderwagen staat hem totaal niet. Maar de quinny buzz en de bugaboo komen bijna wel overeen.. alleen qua prijs niet... de bugaboo vind ik schreeuwend duur om heel eerlijk te zijn...
Die verkoopster wou je natuurlijk een bugeboo aanpraten omdat die lekker duur zijn. Ik vind zelf bugeboo niks, veel te laag, en die kleine wieltjes voor lijkt me helemaal niks. Het enige voordeel is dat je hem heel klein kunt inklappen. Wij hebben een mutsearts, transformer, en bevalt prima.
Wij gaan waarschijnlijk ook voor de bugaboo. Vind de vormgeving niet zo heel mooi, maar gaat om wat je er mee gaat doen. Wij gaan veel naar bos en strand, dus daar is de bugaboo heel handig voor. Daarnaast moet hij super klein opvouwbaar zijn, want hond moet ook mee in de auto, dus dan valt quinny speedi al af. Daarnaast moet hij licht zijn, man heeft rugklachten namelijk, dus mutsy valt dan ook af. Daarnaast is de bugaboo erg veelzijdig. Ik heb in de winkel ook veel aanprijzingen gehad voor de bugaboo, puur omdat ze daar geen klachten over krijgen en over veel andere wagens weg. Daarnaast heb ik al heel wat vergelijk site bekeken en de bugaboo is toch wel een van de weinige waarbij ik weinig klachten hoor. Afgezien dat hij (naar mijn mening) niet moeders mooiste is, heb ik ook op deze site nog niet veel klachten gehoord over de bugaboo.
Wij hebben ook de bugaboo... veel vrienden hebben hem ook en zijn laaiend enthousiast. Juist ook een paar lange stellen (en wij zelf zijn ook lang 1,77 en 2.03m) is het ideaal, de stang kan namelijk het hoogst van alle wagens (mutsy trouwens evenhoog) en je schopt zelf dan niet tegen de onderkant aan... Die kleine wieltjes vooraan zijn juist ideaal in de stad en als je naar het bos ofzo gaat, dan draai je de stang om en zijn de grote wielen voor... (allemaal al uitgeprobeerd bij vrienden en hun kroost ) tja en de bak is wel laag, maar die gebruik je relatief het kortste... daarna het zitje en die is weer even hoog als de Mutsy (wij hebben die 2 vergeleken omdat de rest wat hoogte van stang afviel..) enneh ik heb geen aandelen in de bugaboo.. (overigens ook super lichte wagen en lekker klein in te klappen! en als je de reiswieg niet meer nodig hebt omdat de kleine eruit gegroeid is, dan vouw je dat ook op tot een plat pakketje.. ideaal als je weinig opberg ruimte hebt!)