hoe pak je dat dan aan ? Op welke dag van je cyclus begin je daarmee ? Ik stel me zo voor rond dag 10, maar dan betaal je je toch helemaal blauw aan die dingen ? Je hebt er dan 1 per dag nodig tot je een positieve in je hand hebt toch ? Pffff, verder ben ik helemáál niet ongeduldig hoor...maar gisteren is ronde 3 definitief mislukt Hoe doen meiden dat toch die jaren moeten wachten en geduld op moeten brengen ? Pffff. Ik ben 3 keer zwanger geweest, en alle 3 de keren in ronde 1. Dan is dit toch wel even wennen hoor. Blegh en Jek !
Het ligt aan de lengte van je cyclus op welke dag je moet beginnen. Het hoeft niet duur te zijn hoor. Ik heb lang geleden 6 voor 4 euro gekocht.. dan is het wel te doen.
Op Sensitest (www ervoor en nl erachter) kun je 12 ovulatietesten voor nog geen 15 euro inclusief verzendkosten bestellen.