Hoi allemaal, Ja wij hebben een verschoon drama. Ik weet niet wat ik ermee aan moet! Als mijn dochter een poepie gedaan heeft en ik wil haar verschonen op de billen is er niks aan de hand, dan zegt ze "blegh!". Maar ik moet natuurlijk ook tussen haar benen schoonmaken en dan begint de paniek! Ik mag er niet eens naar kijken! Ze houd stevig haar benen tegen elkaar en verzet zich echt goed, ik krijg geen kans om het goed schoon te maken. Ik werk zelf op het kdv en ik heb dit nog nooit meegemaakt, geen enkele leeftijds fase. Ze heeft nooit erge uitslag gehad dus daar zou ze geen trauma aan over kunnen hebben. In zoverre ik mocht kijken heb ik ook binnenin niks zien zitten. Ik zeg dan tegen haar "heb je auw?" "nee" zegt ze dan. Ik maak me er best zorgen om, vooral omdat ik dit nog nooit mee gemaakt heb. Ze heeft er al een aardig tijdje last van, zoiezo dat ze het niet fijn vind maar de laatste maand(misschien wel langer) krijg ik geen kans van haar om het schoon te maken. Sorry voor het lange verhaal, ik hoop dat er iemand is die erover mee kan praten of tips heeft.
wij hebben dit ook gehad, het wilde nog wel eens helpen als onze dochter zelf der benen vast mocht houden.
Heb het bij Stijn rond zijn 2de jaar gehad, wat een drama zeg! Het heeft hier wel 2 maanden geduurd, gelukkig nu geen last meer van.. Het is echt een fase..
Fijn dat er meederen er last van hebben gehad, mensen in mijn omgeving hadden het ook nog nooit gehoord. Het word pas drama als ze haar benen wijd moet doen zodat ik in dr liezen schoon kan maken. Ze zet alle kracht om haar benen bij elkaar te houden. Op haar billen schoonmaken vind ze niet erg
Had Stijn ook, hij deed zijn benen niet wijd en als ik begon dat zijn balletjes ook schoon gemaakt moesten worden nou dan deed hij helemaal niks meer..
Hier is het verschonen in het algemeen vaak een drama (soms gaat het ook moeiteloos) maar wat ik de laatste tijd wel merk is dat als ik aan zijn balletjes kom om schoon te maken, tja daar zit ook wel eens poep, hij dit niet prettig vind en het liever niet heeft... Zal idd een fase zijn als ik vorige reacties lees!