Hallo allemaal, Mijn vriend en ik zijn vanaf begin April bezig met proberen zwanger te worden, ik ben 9 April gestopt met de pil, mijn eerste 3 cyclussen waren onregelmatig, 37-32-35 wat logisch is omdat mijn lichaam de pil eruit moest werken, de laatste 3 cyclussen zijn erg regelmatig, gewoon steeds 28 dagen. Ik had dus verleden week maandag 14 Oktober ook ongesteld moeten worden maar dat is dus niet zo, ik ben nu 12 dagen overtijd, zwangerschapstesten blijven negatief, heb wel meer pijn aan mijn borsten dan ooit bij een menstruatie is geweest, ze zijn beduidend groter, veel meer aderen en mijn tepels zijn ook donkerder. Het viel mijn vriend na 6 dagen (na NOD) echt op dat ze aan het veranderen waren. Ik heb in die 12 dagen ook een aantal keren krampen gekregen alsof mijn menstruatie doorzet en meer pijn in mijn onderrug maar er komt dus niks! Ik heb eergisteren de huisarts gebeld met de vraag wat ik hiermee moet doen, ik slik morfine omdat ik lichamelijk beperkt ben en dacht dat dat misschien HCG in de urine tegen zou houden maar de dokter kon er niks over terug vinden dus kon bijna met 100% zekerheid zeggen dat dat niet het geval was. Ik heb met de dokter afgesproken dat als ik maandag nog niet ongesteld ben dat ik dan langskom voor een briefje om in het ziekenhuis mijn bloed te laten controleren op HCG, want dan ben ik al 14 dagen overtijd. Heeft iemand anders dat ook allemaal eens meegemaakt dat testen negatief bleven en dat je toch zwanger bleek te zijn of dat een test pas weken na je NOD positief aangaf? PS ik heb de Action zwangerschapstesten en van het Kruidvat gedaan.
Ik lees deze verhalen wel vaker hier hoor. Je altijd nog positief gaan testen maar t kan ook zijn dat je cyclus weer langer is. Ben je er zeker van dat je een eisprong hebt gehad? Mag je morfine slikken als je zwanger probeert te worden en als je zwanger bent?
Ja ik mag morfine blijven slikken tot de 8ste maand, alleen de laatste maand is het verstandiger om niets in te nemen. Dat is allemaal al met specialisten besproken natuurlijk. Ja het is 100% zeker dat ik een eisprong heb gehad op de 15de dag van mijn cyclus. Ik weet het niet meer, mijn vriend neemt vanavond nog een test mee van Clear Blue en als die morgenvroeg ook negatief aangeeft en ik menstrueer maandag nog niet, dan maar bloed laten prikken.
Hoi, Ik heb zoiets zelf niet meegemaakt, maar lees de verhalen inderdaad wel eens. Ik denk dat, dat ook het beste is wat je kan doen, action testen lees ik sowieso heel vaak slechte verhalen over. Clear Blue testen, en anders inderdaad bloed prikken, en goed met je dokter overleggen eventueel. Afwachten, zit niks anders op denk ik.. Heel veel vervelend zeg! Succes, en ik hoop dat het positief nieuws is voor je!
Ja vervelend is het echt wel, ik word nog liever ongesteld dan steeds die teleurstellingen van negatieve testen en die onzekerheid. Ja heb op internet ook wel eens gezocht en er was 1 vrouw die pas na 10 weken positief deed testen, is erg extreem. Daar heb ik geen zin in en daarom laat ik liever dan gewoon bloed prikken, dan heb ik tenminste zekerheid en als ik negatief ben, dan moet ik eens met de huisarts om de tafel en kijken wat er aan de hand is. Ben de laatste maanden super regelmatig dus dit is niet normaal. Ik heb ook zo'n last van mijn borsten dat ik ervan kan huilen, ik ben sowieso de laatste dagen super emotioneel, ik huil normaal nooit en nu bij elk zielig iets wat ik zie zit ik te huilen haha.
Hoe weet je zeker dat je eisprong op dag 15 was?? Heb je dit laten controleren in je bloed of heb je dit ontdekt met temperaturen?? Een ovutest geeft namelijk geen garantie op een eisprong
Temperaturen geeft geen duidelijke uitslag aan want als je temp verhoogt is dan heb je je eisprong namelijk net al gehad, het veiligste is gewoon een ovulatietest en die heb ik dus ook gedaan. Aangezien ik namelijk lichamelijk beperkt ben, ben ik veel bij dokters en ook bij de huisarts, die heeft me duidelijk gezegd dat de duurdere ovulatietesten het beste zijn en temperaturen juist helemaal niet, dat is te onbetrouwbaar. Daarbij komt dat ik vroeger ook altijd stipt regelmatig was, ik kon er de klok op gelijk zetten. Dat ben ik nu ook weer de laatste 3 maanden, stress heb ik niet, ben trouwens ook erg stressbestendig, daardoor is mijn cyclus nooit anders geweest ook vroeger niet en geloof me, toen had ik heel erg veel stress.
Uuuhmmm sorry maar een ovu test geeft alleen een lh piek aan. Echter is een lh piek geen garantie tot een eisprong. Het eitje kan namelijk ook wachten en het later nog een keer proberen. Je zal dan vaak weer een posi test krijgen na een paar dagen. Echter als je tempt en je dus een eisprong hebt gemerkt (uiteraard achteraf) dan pas weet je 100% zeker dat je eisprong is geweest. Een ovutest kan je nooit die 100%garantie geven. En ik ben ook al sinds 1999 in het ziekenhuis bezig en temp dus al 14 jaar dus weet echt wel waar ik over praat
Weet het zelf ook niet meer was 07-09-13 voor het laatst ong tot op heden ben ik nog steeds niet ong heb 3 x een test gedaan negatief De doktor gebeld kan maandag bloed laten prikken voor hcg waarde spannend weet het echt niet? wel of niet zwanger
Wat Rogijuli zegt is waar Suzieq. Tempen is ook niet altijd betrouwbaar dat klopt. Maar je kunt ook meerdere lh pieken hebben op een cyclus. Dat had ik ook.
Ik snap dat het echt slopend is! Maar ik zou er als ik jou was - i know, makkelijker gezegd dan gedaan - gewoon even helemaal geen conclusie overtrekken. Want anders je eerder altijd heel regelmatig was, nu de laatste tijd toch weer een aardig regelmatige cyclus hebt gehad, zou het vreemd zijn als deze nu ineens heel lang zou duren. Dat kan natuurlijk wel, maar je kan ook gewoon zwanger zijn. En het menselijk lichaam is vreemd..
Ik heb alleen ervaring met temperaturen. Dit was hier erg nauwkeurig. Dus daar kan ik niet over oordelen. Wel heb ik ervaring met negatief testen en toch zwanger zijn. Is wel al negen jaar geleden. De eerste maand was ik overtijd (ik slikte de pil) dus een test gedaan en deze was negatief. Halve week daarna ongesteld. Maand erop weer te laat (nog steeds aan de pil) dus weer testen. Negatief. Wederom gewoon een bloeding gehad. Maand daarop weer te laat en toen had ik er genoeg van en na nog een negatieve test naar de huisarts en wat bleek zwanger. Hoe lang dan vroeg de huisarts mij. Gezien de vorige testen 4 weken. Naar het ziekenhuis voor een echo en ja hoor ruim elf weken zwanger. Vijf vals negatieve testen gehad. Zoon is uiteindelijk gezond geboren en kreeg volledige borstvoeding maar na een pil kindje en mijn leeftijd van net 18 wou ik er toch wat bij hebben. Dus een pil erbij gaan gebruiken. Na vijf maand voelde ik mij raar. Testen. negatief. Maand erna testen negatief. Toen mijn zoon 8 maanden oud was ben ik maar naar de huisarts gegaan en ja hoor zwanger. Wederom naar het ziekenhuis voor een termijn echo en toen was ik bijna 14 weken zwanger. Nog nooit een positieve test in handen gehad. Bij mijn volgende zwangerschappen overigens wel. Dus ik weet dat het kan en ik hoop voor je dat je snel duidelijkheid hebt. Succes
Ik testte ook meer dan een week later positief.... Dit kwam bij mij door een BBZ, dan maak je minder snel HCG aan. Hoop voor jou dat je zwanger bent en op een normale manier! Succes, lees graag je succes story binnenkort Oja en ik testte ook met Action en Kruidvat! Klopte als een bus, dus goedkoop betekent niet een slechte test!
Bij mij testen die ' krengen" altijd goed helaas . Hopelijk voor jou beter nieuws. ik lees het regelmatig dat men pas later kan testen omdat er nog onvoldoende HCG in het bloed zit
Ja het is ook echt heel erg spannend, we moeten dus beiden gewoon afwachten en nog een beetje geduld gaan hebben.
Ongelooflijk! Ik heb 1 keer gelezen dat een vrouw altijd negatief testte en toen via een bloedtest erachter kwam en al 10 weken bleek te zijn. Dat geeft me toch weer een beetje hoop, bedankt voor je lieve reactie!
Ik dacht ook dat er niks mis was met die testen maar voor de zekerheid morgenochtend toch 1 keer een Clear Blue proberen voordat ik bloed ga laten prikken haha. Misschien een domme vraag maar wat is een BBZ?
Dat klopt maar ik doe al maanden ovulatietesten en steeds gaf dat een knaller, daarbij komt dat we sowieso altijd al 3 keren in de week deden klussen en rond de eisprong om de dag voor de zekerheid. Zoals gezegd was ik de laatste 3 maanden stipt regelmatig en zelfs de huisarts zegt dat het heel erg vreemd zou zijn als ik nu ineens een langere cyclus zou hebben zonder aanleiding. Daarbij komt dat ik echt niet naïef ben en heel erg goed weet dat wat je ook doet, of het nu ovulatietesten of tempen is, je nooit met 100% zekerheid kan zeggen dat je een eisprong hebt maar het is toch evengoed heel accuraat. Ik heb symptomen die ik eerst gewoon linkte aan beiden, kon van een zwangerschap EN menstruatie zijn maar nu mijn borsten echt een cupmaat gegroeid zijn en ze veel pijnlijker zijn dan ooit rond een menstruatie en zelfs gaan verkleuren en compleet vol zichtbare aders zitten? Ook dat ik heel snel emotioneel ben terwijl ik dat normaal nooit ben. Dat zijn dingen die ik normaal nooit heb. Ik ben heel down to earth en heb zoiets dat ik me echt niet in mijn hoofd ga halen dat ik zwanger ben, pas als ik een positieve test heb, gewoon of een bloedtest dan ben ik pas zwanger en tot die tijd ga ik er niet teveel mee bezig zijn. Het enigste wat ik gedaan heb na 3 maanden zijn ovulatietesten omdat ik de eerste 3 maanden onregelmatig was en gewoon wilde weten wanneer mijn eisprong ongeveer was, toevallig werd ik toen ook nog eens regelmatig. Ik vind het jammer dat sommige mensen hier direct super aanvallend reageren met dat ik nooit kan weten wanneer mijn eisprong is omdat ik alleen ovulatietesten gedaan heb, iedereen doet het op zijn manier maar IK ken mijn lichaam en weet dat ik een eisprong gehad heb. Daarbij kwam ook nog eens dat dat niet mijn vraagstelling was in dit topic. Mijn vraagstelling was alleen of meer vrouwen het ervaren hebben dat ze weken na hun NOD pas positief deden testenn.