Onze jongste dochter wordt volgende maand 1. Toen de oudste jarig was, had ik voor de gein ook iets kleins namens de jongste gekocht. Een sprookjesboom etui voor haar kleurtjes. Misschien wil ik er toch een traditie van maken. Dat de meisjes iets voor elkaar kopen (echt kleinigheidje) als ze jarig zijn. Doen jullie dat ook? En hebben jullie misschien nog leuke suggesties?
Lijkt me hartstikke leuk, ik laat dl van 2 al zelf cadeautjes uitzoeken (met een beetje sturing) voor andere kinderen in de speelgoedwinkel.
Leuk! Uk heeft geen broertjes of zusjes anders had ik dat zeker gedaan. Misschien leuk om een kleine duplo setje te geven of een leuk boek.
Wij doen dat ook idd. Altijd leuk als de een iets liefs leert doen voor de ander. De oudste vindt het ook al echt heel leuk iets uit te zoeken voor z'n broertje.
Wij hebben dat ook gedaan, dit jaar voor het eerst. Dochter kreeg van ons een radiocdspeler en van broertje een cd van keet. Ze vond het erg leuk om een cadeau van hem te krijgen en is al volop bezig te bedenken wat ze hem wil geven (voornamelijk dingen die ze zelf leuk vindt haha)
Dat doen wij ook. De kinderen krijgen van elkaar een cadeautje. Was bij ons vroeger ook zo; bij mijn man thuis niet.